Sari la conținut

Masaj relaxare bun cu final fericit?


Postări Recomandate

Mulțumesc, uyrebyt2000. Încerc. D_na aceasta nu lucra în Manastur? Îmi apare nr în agenda, îmi amintesc vag ca am vb cu dânsa când am mai fost la Cj anul trecut de 2 ori, dar nu am reușit programare. Mi a zis sa ma programez cu 1-2 zile înainte. Mai greu pt mine asa ceva. Sper sa reușesc acuma. Face masaj de relax bun?

 

Da, se pricepe, nu cred că a lucrat în mănăștur, eu tot în Zorilor, am fost cât era în țară..face masaj în Italia la ceva azil de bătrâni..

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

 

Da, se pricepe, nu cred că a lucrat în mănăștur, eu tot în Zorilor, am fost cât era în țară..face masaj în Italia la ceva azil de bătrâni..

Nu răspunde. Cam cati ani are d-na și cum arata?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

?

Revin la Cluj sâmbătă pt câteva zile. Oare îmi puteți recomanda o maseuza bună care arata bine si care face masaj de relaxare bun pe pat de masaj + masaj în zona intima/handjob? cele propuse pana acum nu răspund la apel/mesaj.

Va mulțumesc! Aștept și mail cine nu vrea să scrie aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

George vezi că maseuza de la Luna de Sus a lăsat din tarife....!60 de lei relaxare,100 relaxare +finalizare!Se dezbracă când ajunge la partea erotică!Arată decent...si are sâni mari!Poți face duș!

  • Like 1
Link spre comentariu

George vezi că maseuza de la Luna de Sus a lăsat din tarife....!60 de lei relaxare,100 relaxare +finalizare!Se dezbracă când ajunge la partea erotică!Arată decent...si are sâni mari!Poți face duș!

Se dezbraca de tot? E permisiva? Fi mai detaliat te rog, mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

George încearcă la doamna din Zorilor, +40748956234, nu o întreba de finalizare la telefon, e puțin ciudată, dar în timp ce te masează aduce ea în discuție treaba cu finalizarea, eu am avut parte de un masaj excelent și la final și de finalizare... Acuma depinde de tine, dar îi place să fii decent, face masajul îmbrăcată și eu nu am atins-o în timpul ce mă masturba..

Cum arata doamna?

 

Si nu se dezbracă deloc? Ce permite?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Nu arată bine doamna din Luna de sus, nu are rost, încearcă la cea din Zorilor, a lăsat un coleg nr tel mai sus.... Și dacă merge careva sa ne facă o descriere cum arată și cum a fost masajul....

Maseuza de 45 din Zorilor arata bine?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

George vezi că maseuza de la Luna de Sus a lăsat din tarife....!60 de lei relaxare,100 relaxare +finalizare!Se dezbracă când ajunge la partea erotică!Arată decent...si are sâni mari!Poți face duș!

Aisberg75, mi-a recomandat un fost coleg de munca 2 maseze, una de cca 35 ani, pe calea Mănăștur, la bloc, chiar în stație, dar degeaba sun are tel inchis, și una mai tânără tot în Mănăștur, Mehedinți tot la bloc. Nici asta nu răspunde. Vad ca tu ești f bine informat și "senior" /veteran in lumea plăcerilor uleioase în Cj (și eu sunt mare fan)! Oare le cunoști? Numerele de tel. se termina în... 559, respectiv ...621.
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Se dezbraca de tot? E permisiva? Fi mai detaliat te rog, mulțumesc!

A fost un coleg, 100 a plătit. D-na e mai corpolenta, milf. Masaj de relax pe masa de masaj și inghinal la final. Curățenie exemplara, o camera foarte mare spațioasă. Dar e la casa, f departe, eu nu ma duc.

Am primit de la un fost coleg niște recomandări pt Cj dar nici una nu răspunde. Oare ma poți ajuta cu info? Cică una lucreazs/lucra la salon aproape de p ta Abator. Una calea Manastur chiar blocul din stația de troleu (Kaufland). Și una str. Mehedinti.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Nu arată bine doamna din Luna de sus, nu are rost, încearcă la cea din Zorilor, a lăsat un coleg nr tel mai sus.... Și dacă merge careva sa ne facă o descriere cum arată și cum a fost masajul....

Flaviu, care arata (mai) de bine, la care se merita? Am primit niște recomandări dar se pare ca nici una nu e activa.
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

George...dacă ai încercat ieri să suni degeaba...rar maseuză care lucrează duminica!Doar saloanele de masaj lucrează!Încearcă azi...!Baftă...!

Aisberg75, mi-a recomandat un fost coleg de munca 2 maseze, una de cca 35 ani, pe calea Mănăștur, la bloc, chiar în stație, dar degeaba sun are tel inchis, și una mai tânără tot în Mănăștur, Mehedinți tot la bloc. Nici asta nu răspunde. Vad ca tu ești f bine informat și "senior" /veteran in lumea plăcerilor uleioase în Cj (și eu sunt mare fan)! Oare le cunoști? Numerele de tel. se termina în... 559, respectiv ...621.

Multumesc!

Link spre comentariu

Aisberg75, mi-a recomandat un fost coleg de munca 2 maseze, una de cca 35 ani, pe calea Mănăștur, la bloc, chiar în stație, dar degeaba sun are tel inchis, și una mai tânără tot în Mănăștur, Mehedinți tot la bloc. Nici asta nu răspunde. Vad ca tu ești f bine informat și "senior" /veteran in lumea plăcerilor uleioase în Cj (și eu sunt mare fan)! Oare le cunoști? Numerele de tel. se termina în... 559, respectiv ...621.

Multumesc!

....559 calea Manastur e istorie deja, maseuza respectiva lucra acolo prin 2015-2016, cred. La unii facea si masaj in zona intima pt 80 lei, dar nimic in plus si nu se dezbraca. Telefonul e inchis.

...621 nu face masaj in zona intima. Sau nu MAI face. Un singur coleg a scris candva pe forum ca a beneficiat de handjob la final, dar nu la primele ședințe. Si nu avea voie sa atinga, si dansa nu s-a dezbrăcat deloc. Ceilalti care au fost la ea zic ca nu au primit nimic, doar masaj "normal" de relaxare sau terapeutic (pt afectiuni, dureri). Eventual poti incerca pt 70 lei ședința, dar numai daca te multumesti si cu un masaj de relaxare, si nu te va dezamagi ca nu primești mai mult. 99% sigur ca nu iti va face handjob!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost astazi la doamna din luna de sus. Intrat poftit la baie sa ma spăl pe mâini( sa nu uitam de covid) intrat in camera dezbracat la chilot pus pe burta. Nu o mai lungesc mult te masează ( mai mult te freacă) cam zgârcită la ulei la un moment dat am crezut ca îmi ia un rând de piele de pe spate. După ce a terminat spatele ma întreaba dacă vreau și pe burta( aicea mi-am pus niște semne de întrebare eu care speram sa fie masajul cu finalizare) am zis ca da, sa apucat ma frecat un pic pe mâini pe picioare și dintr-o data zice gata. Mam ridicat ma invitat la baie dacă vreau cu jumătate de gura dar mi-a zis ca pot sa ma șterg și cu șervețele umede pt ca in 10 min are un client fidel. Mi-a zis ca ma costa 100 lei am plătit și am plecat.

Am uitat sa va spun ca in tot timpu asta nu ii tace gura. O grămada de întrebări.

Nici masajul nu ii cine știe ce, intr-o vreme ma palmuia :))) și zicea ca nu a mancat astăzi nu prea are putere, ma gândeam de mai și mânca ma rupea cu bătaia.

Cam asta a fost experiența mea.

Ma așteptăm la un final fericit in schimb mam ales cu palme.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost astazi la doamna din luna de sus. Intrat poftit la baie sa ma spăl pe mâini( sa nu uitam de covid) intrat in camera dezbracat la chilot pus pe burta. Nu o mai lungesc mult te masează ( mai mult te freacă) cam zgârcită la ulei la un moment dat am crezut ca îmi ia un rând de piele de pe spate. După ce a terminat spatele ma întreaba dacă vreau și pe burta( aicea mi-am pus niște semne de întrebare eu care speram sa fie masajul cu finalizare) am zis ca da, sa apucat ma frecat un pic pe mâini pe picioare și dintr-o data zice gata. Mam ridicat ma invitat la baie dacă vreau cu jumătate de gura dar mi-a zis ca pot sa ma șterg și cu șervețele umede pt ca in 10 min are un client fidel. Mi-a zis ca ma costa 100 lei am plătit și am plecat.

Am uitat sa va spun ca in tot timpu asta nu ii tace gura. O grămada de întrebări.

Nici masajul nu ii cine știe ce, intr-o vreme ma palmuia :))) și zicea ca nu a mancat astăzi nu prea are putere, ma gândeam de mai și mânca ma rupea cu bătaia.

Cam asta a fost experiența mea.

Ma așteptăm la un final fericit in schimb mam ales cu palme.

Colegu', apreciem ca ti-ai pastrat simtul umorului. Asta e f bine. Si mersi pt recenzie, ne ajuta sa nu cadem si noi in capcana. Ai platit un pret piperat, nejustificat pt o sedinta de masaj de relaxare "la capat de lume", care in Cluj te-ar fi costat 60-70-80 lei.

Cat a durat sedinta? Din descrierea ta eu deduc ca nicidecum nu a tinut o ora, maxim 40-45 min. Si zici ca si calitatea lasa de dorit, si d-na desi lucrează la cel mai mare pret din Cluj (luand in calcul doar durata ședinței /tariful; fara sa mai tinem cont de calitatea masajului si de comportament: in timpul sedintei nu se vorbeste doar daca clientul doreste asta! Nu maseuza initiaza dialogul pt ca ea se plictiseste!!).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...