Sari la conținut

Masaj relaxare bun cu final fericit?


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Colegu', apreciem ca ti-ai pastrat simtul umorului. Asta e f bine. Si mersi pt recenzie, ne ajuta sa nu cadem si noi in capcana. Ai platit un pret piperat, nejustificat pt o sedinta de masaj de relaxare "la capat de lume", care in Cluj te-ar fi costat 60-70-80 lei.

Cat a durat sedinta? Din descrierea ta eu deduc ca nicidecum nu a tinut o ora, maxim 40-45 min. Si zici ca si calitatea lasa de dorit, si d-na desi lucrează la cel mai mare pret din Cluj (luand in calcul doar durata ședinței /tariful; fara sa mai tinem cont de calitatea masajului si de comportament: in timpul sedintei nu se vorbeste doar daca clientul doreste asta! Nu maseuza initiaza dialogul pt ca ea se plictiseste!!).

Ședința a fost undeva la 45 min.

Poate am avut eu prea mari așteptări.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost astazi la doamna din luna de sus. Intrat poftit la baie sa ma spăl pe mâini( sa nu uitam de covid) intrat in camera dezbracat la chilot pus pe burta. Nu o mai lungesc mult te masează ( mai mult te freacă) cam zgârcită la ulei la un moment dat am crezut ca îmi ia un rând de piele de pe spate. După ce a terminat spatele ma întreaba dacă vreau și pe burta( aicea mi-am pus niște semne de întrebare eu care speram sa fie masajul cu finalizare) am zis ca da, sa apucat ma frecat un pic pe mâini pe picioare și dintr-o data zice gata. Mam ridicat ma invitat la baie dacă vreau cu jumătate de gura dar mi-a zis ca pot sa ma șterg și cu șervețele umede pt ca in 10 min are un client fidel. Mi-a zis ca ma costa 100 lei am plătit și am plecat.

Am uitat sa va spun ca in tot timpu asta nu ii tace gura. O grămada de întrebări.

Nici masajul nu ii cine știe ce, intr-o vreme ma palmuia :))) și zicea ca nu a mancat astăzi nu prea are putere, ma gândeam de mai și mânca ma rupea cu bătaia.

Cam asta a fost experiența mea.

Ma așteptăm la un final fericit in schimb mam ales cu palme.

Aprob experienta ta

Si eu am vizitat-o pe aceasta femeie și întâmplarea mea a fost trasa la Xerox cu a ta!

Eu am și specificat de finalizare în timpul masajul iar mie mi-a răspuns astfel:

Sa am răbdare și dacă mai vin la ea o sa se deschidă și o sa obțin și un final fericit.

În gândul meu eram "doar n-ai sa crezi, ca-ți plătesc 4-5 vizite pana te acomodezi tu cu mine doar sa obțin un handjob"

Ma rog nu s-a meritat din punctul meu de vedere!

Poate cine știe nu i-a plăcut fata mea de a menționat sa am răbdare pana se obișnuiește cu mine

 

Spor la treaba băieți

Link spre comentariu

Ședința a fost undeva la 45 min.

Poate am avut eu prea mari așteptări.

Nu cred. Chiar daca ai fi mers numai pt masaj de relaxare, ai platit mult, ai primit puțin. Daca vroiai si handjob la final: unii au scris ca au beneficiat. La același pret. Pt masaj de relaxare + handjob la sfarsit ai si alternative mai ieftine in Cluj. Sau tot la 100.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu cred. Chiar daca ai fi mers numai pt masaj de relaxare, ai platit mult, ai primit puțin. Daca vroiai si handjob la final: unii au scris ca au beneficiat. La același pret. Pt masaj de relaxare + handjob la sfarsit ai si alternative mai ieftine in Cluj. Sau tot la 100.

In anunț pe olx și publi 24 cere 60 RON. La fata locului se pare ca mai mult. Poate diferența de 40 lei este taxa covid :)
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salut, fata este foarte cautata de cand a aparut pe forum si a inceput sa faca figuri. Ea este pe piata de aproximativ 3 ani. In locatie de obicei sunt cel putin copii uneori este chiar si sotul ei. Pe vremurile bune aveai sansa sa ti se faca si un ON in suma de 100 de lei. Masajul de relaxare este mediu sa zic asa. In conditiile in care la 100 de ron nu face finalizare nu stiu daca merita drumul pana acolo. Toate cele bune.

Link spre comentariu

Mai știe cineva unde se face masaj de relaxare bun și cu happy end la sfârșit?

Un coleg a postat la

MASAJ

 

"aisberg75, on 10 Jan 2020 - 02:27, said:

 

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj"

 

Cea din Grigorescu nu mai lucreaza, iar Catalina din Grigorescu si Valeria din Manastur nu fac finalizare.

Mai este Dana

0746 664 529 cu anunt pe Publi 24 - promovat, dar la ea depinde de starea ei, sau cine stie...

Link spre comentariu

Un coleg a postat la

MASAJ

 

"aisberg75, on 10 Jan 2020 - 02:27, said:

 

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj"

 

Cea din Grigorescu nu mai lucreaza, iar Catalina din Grigorescu si Valeria din Manastur nu fac finalizare.

Mai este Dana

0746 664 529 cu anunt pe Publi 24 - promovat, dar la ea depinde de starea ei, sau cine stie...

Scuze

Catalina este in Buna Ziua, relativ aproape de

Cofetaria Saveur.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

...

Mai este Dana

0746 664 529 cu anunt pe Publi 24 - promovat, dar la ea depinde de starea ei, sau cine stie...

Am fost la Dana (Daniela) de vreo trei ori (ultima dată pe la inceputul anului) când avea locație pe Lacrimioarelor.

De fiecare data a fost cu finalizare (sa zic de vreun, maxim 8,00). Din start am convenit, nu a trebuit să insist deloc.

Partea de relaxare o tratează cam ... relaxata. Subțirel, zic un maxim 7,00.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost la Dana (Daniela) de vreo trei ori (ultima dată pe la inceputul anului) când avea locație pe Lacrimioarelor.

De fiecare data a fost cu finalizare (sa zic de vreun, maxim 8,00). Din start am convenit, nu a trebuit să insist deloc.

Partea de relaxare o tratează cam ... relaxata. Subțirel, zic un maxim 7,00.

Cât ai plătit la Dana?
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Poți sa ne dai mai multe detalii despre aceasta Dana, ce te lasă sa faci și ce nu.

Orice, exceptând sex și FK (doar pupici).

La partea cu sexul cred că e pe muchie de cuțit. Cred. Nu am incercat a trece granițele, dar am eu așa o simțire că în anumite condiții nu ar intra in zona imposibilului. Condițiile de care vorbesc nu cred (de fapt aproape sigur) că au a face cu o oferta materială (bani) suplimentara.

 

P.S.: atenție doar, Daniela e "alergica" la grobieni.

Ești "domnișor" in comportament relaționând cu ea, îți arată latura ea permisiva. In alte condiții cred că îți arată ușa.

Deci aia cu mușchii mari să-și pună la lucru și neuronii (daca ii au).

Spor!

Link spre comentariu

Altu2...cum se prezintă fizic Daniela?Siluetă sau mai plinuță...cu forme frumoase....sau genul ăla..."nu este nici carne,nici pește!"🙂

A slăbit, sânii îi sunt lăsati puțin, dar se face plăcută prin atitudinea ei, eu am fost luni pe la ea, am avut parte de masaj de relaxare + finalizare, am plătit 120, am avut parte doar de o finalizare, în februarie am plătit 150 și m-a terminat de 2 ori, e plăcută, cu mine s-a comportat ok, masajul erotic 9, iar cel de relaxare 8,5..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

A slăbit, sânii îi sunt lăsati puțin, dar se face plăcută prin atitudinea ei, eu am fost luni pe la ea, am avut parte de masaj de relaxare + finalizare, am plătit 120, am avut parte doar de o finalizare, în februarie am plătit 150 și m-a terminat de 2 ori, e plăcută, cu mine s-a comportat ok, masajul erotic 9, iar cel de relaxare 8,5..

Face si erotic?
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Altu2...cum se prezintă fizic Daniela?Siluetă sau mai plinuță...cu forme frumoase....sau genul ăla..."nu este nici carne,nici pește!"🙂

O poza e cat 1.000 cuvinte, așa încât ... doua poze reale 100% sunt mai mult decât elocvente.

Aici pozele reale: https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare/5f2gh460184971h11181903d8i342766.html

 

A doua poza, cea de la munte, e și recentă (mai puțin de o luna de la "imortalizare").

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...