Sari la conținut

Masaj relaxare bun cu final fericit?


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Se dezbracă? Te lasă să o atingi, chestii de astea?

Am scris mai sus: "orice, exceptând sex și FK (doar pupici)".

Vrei mai clar decât atât?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

De aceea apare in anunturi de cel putin 4 luni, daca nu si mai mult.

Să fie cum zici tu.

 

P.S.: încă un agaraci aici? Unu' care vorbește doar sa lase aerul a ieși din cavitatea toracică. Desigur, cavitatea toracică nu are a face nimic cu cutia craniană.

 

P.P.S.: pentru informarea agaraciului, vezi pe F.B. când a fost postată poza aia. Nu-ți zic si indicatia privind aria montana unde a fost făcută.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Altu2...am să merg cu încredere pe mâna ta...la această maseuză,prin faptul că am remarcat faptul că tu întotdeauna faci recenzii realiste...fără "sf-ri..."sau alte chestii...!!!Mulțumesc pentru informații...!

Link spre comentariu

Mda, pt. ca tu vorbesti tampenii is eu agarici. Habar n-am cand a postat pe FB, putea fi postat si ieri, ce legatura are una cu alta? Pe publi ii acolo de luni de zile.

Te comporti ca o puta, si asta nu de azi, un barbat daca face o greseala recunoaste. Doar un ingamfat ca tine nu poate asa ceva. Ce sa facem, asta esti, eu de mult nu te mai iau in serios. Ai ajuns un mascarici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Altu2...am să merg cu încredere pe mâna ta...la această maseuză,prin faptul că am remarcat faptul că tu întotdeauna faci recenzii realiste...fără "sf-ri..."sau alte chestii...!!!Mulțumesc pentru informații...!

Sa ne spui și noua cum a fost.
Link spre comentariu

Am fost la Dana (Daniela) de vreo trei ori (ultima dată pe la inceputul anului) când avea locație pe Lacrimioarelor.

De fiecare data a fost cu finalizare (sa zic de vreun, maxim 8,00). Din start am convenit, nu a trebuit să insist deloc.

Partea de relaxare o tratează cam ... relaxata. Subțirel, zic un maxim 7,00.

Am fost prin ianuarie-februarie strict pt masaj de relaxare. De acord cu tine, cam nota 7-7.5. Si inca ceva: a cam scurtat sedinta, pt 30 min am plătit 80 lei. Aici dau un mare minus, nici nu m-am mai dus, si nici nu intentionez. Exista un proverb englez: If a man deceives You once, shame on him. If he deceives You twice, shame on You.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Care e F.B.ul domnișoarei?

E suficient că am spus că are F.B.

 

P.S.: vrei cumva și cheia de la Banca Spaniei în timpul coloniilor?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Un coleg a postat la

MASAJ

 

"aisberg75, on 10 Jan 2020 - 02:27, said:

 

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj"

 

Cea din Grigorescu nu mai lucreaza, iar Catalina din Grigorescu si Valeria din Manastur nu fac finalizare.

Mai este Dana

0746 664 529 cu anunt pe Publi 24 - promovat, dar la ea depinde de starea ei, sau cine stie...

A fost cineva la vreuna?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

La toate am scris câte o recenzie cel puțin!

Mersi Aisberg75, am cautat și am citit toate recenziile (cred). A trecut ceva timp de când le-i scris, sper sa ma fie valabila oferta lor. Ai mai fost în ultima vreme la ele? O sa sun azi, poate reușesc undeva. Deși cred ca la cel puțin doua de pe lista am mai sunat fără succes.

Dacă cineva mai poate recomanda aici sau în email eu multumesc anticipat.

[email protected]

Link spre comentariu

Are doua anunturi, ambele in sate. (Unul in Mures, altul langa Cluj.) Deja parea ciudat, dar m-am gandit ca o dat covidul si acum toate incapabilele se gandesc ca vor face bani din frecat pula. (Mai sunt cateva exemplare rasarite tot asa in ultima perioada pe publi si OLX.)
Contactat pe Whatsapp, imi spune ca anuntul (nu mi-a zis ca are doua) ii pus de cineva care-i vrea rau, ca-s fake. Mi-am cerut scuze pt. deranj, am salutat si am crezut ca treaba a luat sfarsit.
Peste 5 minute incepe sa ma injure ca is un curvar, ca vreau sa platesc femei, etc. N-am raspuns. A mai continuat vreo jumate de ora cu injurii a caror nivel se apropia tot mai mult de mahala.

Link spre comentariu

Mersi Aisberg75, am cautat și am citit toate recenziile (cred). A trecut ceva timp de când le-i scris, sper sa ma fie valabila oferta lor. Ai mai fost în ultima vreme la ele? O sa sun azi, poate reușesc undeva. Deși cred ca la cel puțin doua de pe lista am mai sunat fără succes.

Dacă cineva mai poate recomanda aici sau în email eu multumesc anticipat.

[email protected]

Problema e ca unele le prinzi f.greu la tel. Si sunt care nu fac si masaj inghinal /handjob la sfarsit. Cel putin la tel nu o sa zica ca face. Deci mergi pe risc. Poate iti face la a 2-a sau 3-a sedinta daca are incredere, daca te comporti frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Are doua anunturi, ambele in sate. (Unul in Mures, altul langa Cluj.) Deja parea ciudat, dar m-am gandit ca o dat covidul si acum toate incapabilele se gandesc ca vor face bani din frecat pula. (Mai sunt cateva exemplare rasarite tot asa in ultima perioada pe publi si OLX.)

Contactat pe Whatsapp, imi spune ca anuntul (nu mi-a zis ca are doua) ii pus de cineva care-i vrea rau, ca-s fake. Mi-am cerut scuze pt. deranj, am salutat si am crezut ca treaba a luat sfarsit.

Peste 5 minute incepe sa ma injure ca is un curvar, ca vreau sa platesc femei, etc. N-am raspuns. A mai continuat vreo jumate de ora cu injurii a caror nivel se apropia tot mai mult de mahala.

  

 

  Urât. Eu cam acum doua săptămâni am sunat pe Mureș, dar nu am avut genul ăsta de probleme

Link spre comentariu

  Urât. Eu cam acum doua săptămâni am sunat pe Mureș, dar nu am avut genul ăsta de probleme

Tie ti-o spus ca face?

Mie mi-o zis ca i-ar fi pus si buletinul si adresa reala. N-am vazut insa asa ceva in anunturi. Acuma cine stie, o fi fost bauta sau probleme de alta natura. A fost ciudat ca eu nu ziceam nimic si ea tot ma injura ca-s curvar si tot felul de alte injurii. Cine stie, poate e nervoasa ca nu i-a iesit marea idee de afacere.

 

Sincer, eu nu inteleg cum le vine asa o idee stralucita ca va bate lumea zeci de km pt. un masaj care mai si costa dublu decat in oras. Asa si aia de la Capus, ore in sir m-a batut la cap sa vin ca-mi maseaza bine pula si evtl. pot s-o si fut. Doar ca nu stia ca o vazusem deja pe FB. Nu m-as fi dus nici daca statea la 2 strazi distanta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Tie ti-o spus ca face?

Mie mi-o zis ca i-ar fi pus si buletinul si adresa reala. N-am vazut insa asa ceva in anunturi. Acuma cine stie, o fi fost bauta sau probleme de alta natura. A fost ciudat ca eu nu ziceam nimic si ea tot ma injura ca-s curvar si tot felul de alte injurii. Cine stie, poate e nervoasa ca nu i-a iesit marea idee de afacere.

 

Sincer, eu nu inteleg cum le vine asa o idee stralucita ca va bate lumea zeci de km pt. un masaj care mai si costa dublu decat in oras. Asa si aia de la Capus, ore in sir m-a batut la cap sa vin ca-mi maseaza bine pula si evtl. pot s-o si fut. Doar ca nu stia ca o vazusem deja pe FB. Nu m-as fi dus nici daca statea la 2 strazi distanta.

Care din capus pune anutul sau un număr de telefon.

Mulțumesc,

Link spre comentariu

Alt anunt unde cand o contactezi pe Whatsapp zice ca i-a facut cineva o farsa. Cica ar fi anuntat si la politie. Ciudat, mie daca pun un anunt ca caut tips sa-mi maseze pula nu trece jumate de ora si este sters, in schimb anunturile astea cica "fake" is de luni de zile:

 

buna, ma numesc ROMANA RUS,sunt din Gherla,si ofer servicii de masaj la domiciliu.
ma gasesti oricand la nr 0745/032.361

 

Cand iti raspunde pe publi, apare ALINA BIANCA DARJAN (asa cu majuscule).

Nu stiu ce sa zic, poate chiar e un nebun care pune anunturi fake, cine stie. E ciudat insa ca in ultimul timp is atatea. Adica na... daca vrei sa te razbuni pe o persoana pui cu numarul ei si gata, doar nu vrei sa te razbuni pe toate pe care le cunosti.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Crawden...are locația În Târgu Mureș pe strada Libertății la blocurile cu 10 etaje!Intr-o zi fiind în zonă...am sunato si am urcat până la ușa ei,dar când a deschis ușa și am văzut-o i-am spus "scuze...nu te încadrezi în gusturile mele..."!A comentat ceva...dar nu am stat să o ascult!Nu o recomand...dar gusturile...nu sunt la fel...!

Link spre comentariu

Covidul asta a fost o binecuvantare pt. firme. Au putut scapa de angajate inutile pe care, probabil din motive de dreptul muncii, le tarau dupa ele ca un ocnas bila de otel. Acum dupa ce le-o chiorait matele ca nu mai primesc nici acel minim pe economie la jumate de norma, le-or fi spus barbatii sa se faca utile si apar ca ciupercile pe OLX si publi. Mai este una in Iris, Ildiko, care se vede clar ca e retardata, cere 200 pt. masaj si zice ca ar avea clienti. Mai si trimite poze cu ea si familia, toti retardati, din pacate. Nu m-as duce nici daca m-ar plati.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...