Sari la conținut

Masaj relaxare bun cu final fericit?


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Ce face de 150 de lei?

Doar interviu telefonic am avut cu doamna Olimpia.

După ce am văzut pozele ei de pe FB am renunțat a antama o întâlnire.

Deci ce face pentru 150 lei?

Masaj de relaxare, spune ea că e foarte bun și durează vreo 40, 50 minute.

Dacă dorești mai mult, la final face o finalizare manuala, la partea asta a activității ea fiind "echipata" nud. Permite digitații pizdicesti, își folosește sânii mari in a freca pula celui cocoțat pe masa de masaj.

Prețul de 150 lei e doar pentru prima întâlnire, că ea e pudica, dar de la a doua întâlnire aceleași servicii le face la 100.

Toate astea mi-au fost comunicate telefonic.

Prefera programări dimineață și la amiază, vezi Doamne după masa fiind foarte încărcată cu programări ale clienților fideli.

Vorbește foarte mult, are limbariță, te agasează ulterior, la câteva zile dupa interviul telefonic inițial, cu apeluri, SMS-uri.

Eu am spus pas unei posibile programări.

Link spre comentariu

Doar interviu telefonic am avut cu doamna Olimpia.

După ce am văzut pozele ei de pe FB am renunțat a antama o întâlnire.

Deci ce face pentru 150 lei?

Masaj de relaxare, spune ea că e foarte bun și durează vreo 40, 50 minute.

Dacă dorești mai mult, la final face o finalizare manuala, la partea asta a activității ea fiind "echipata" nud. Permite digitații pizdicesti, își folosește sânii mari in a freca pula celui cocoțat pe masa de masaj.

Prețul de 150 lei e doar pentru prima întâlnire, că ea e pudica, dar de la a doua întâlnire aceleași servicii le face la 100.

Toate astea mi-au fost comunicate telefonic.

Prefera programări dimineață și la amiază, vezi Doamne după masa fiind foarte încărcată cu programări ale clienților fideli.

Vorbește foarte mult, are limbariță, te agasează ulterior, la câteva zile dupa interviul telefonic inițial, cu apeluri, SMS-uri.

Eu am spus pas unei posibile programări.

Mulțumesc pentru răspuns,credeam ca poate sio dat drumul să facă si mai mult decat o labă ceva coleg pe topicul acesta zicea ceva si ca sar putea oral.
Link spre comentariu

Na baieti, daca a apucat-o pe calea buna de a se smecheri si a cere mai mult ca sa lucreze doar din cand in cand acum este sansa voastra. Duceti-i bani cati mai multi ca sa ii reuseasca planul. Eu zic ca peste noul tarif de 150 sa-i mai dati inca 50, cu banii asa dublati o sa poate dedica dublul timpului de pana acum familiei. Veti fi niste eroi vesnic pomeniti.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bai, cata minte aveti unii. Vi s-o cacat cineva in creier?
E o chestie sa-i gasesti numele si alta s-o faci publica aici. Adica ii dai la prostalaul care n-a fost in stare sa vada singur numele, desi nu era greu deloc, si te astepti ce sa se intample? Ca doar ii prostalau, te poti astepta la orice. Si vezi ca asa s-a si intamplat, profilul a disparut acum, nu mai este vizibil.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bai, cata minte aveti unii. Vi s-o cacat cineva in creier?

E o chestie sa-i gasesti numele si alta s-o faci publica aici. Adica ii dai la prostalaul care n-a fost in stare sa vada singur numele, desi nu era greu deloc, si te astepti ce sa se intample? Ca doar ii prostalau, te poti astepta la orice. Si vezi ca asa s-a si intamplat, profilul a disparut acum, nu mai este vizibil.

Chiar nu am crezut ca o sa fie problema dacă ii postez contul de Facebook pe care îl găsește oricine la o simpla căutare pe facebook.
Link spre comentariu

Pai problema e ca ala care gaseste contul are totusi pic de minte. Dar ala care e prost si pt. asta, ala sigur o sa mearga si o sa hapaiasca pe acolo. (Ca asa-i prostul, trebuie sa arate ca stie si el ceva.)

Nu mi-e mie ca e cu familia in poze. Aia e treaba ei daca o fost proasta si responsabilitatea ei sa-si protejeze identitatea. Ma intereseaza pur aspectul ca urmatorul prostalau ii va zice, atunci va disparea contul si altii vor merge la ea fara sa stie la ce se pot astepta. Pragmatic.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Salutare. A mai fost cineva la maseuze casnice -cum zice colegul Aisberg--, independente? Ma refer la cele care își pun anunț la rubrica de masaje serioase pe OlX sau publi sau piața az, dar care mai fac și masaj inghinal, handjob meseriaș la finalul masajului de relaxare, terapeutic. Ca sa aibă masajul un efect într adevăr terapeutic.

Sunt iar la Cluj și iar nu știu unde sa merg, Alexandra nu răspunde, nici Ella.

Ce nu se poate împărți aici, eventual în mail, sau trimite un nr Whatsup pe mail și vb acolo, adresa mea de mail e ion97558 arond gmail.com

Multumesc pt ajutor si ma revanșez.

Link spre comentariu

Salutare. A mai fost cineva la maseuze casnice -cum zice colegul Aisberg--, independente? Ma refer la cele care își pun anunț la rubrica de masaje serioase pe OlX sau publi sau piața az, dar care mai fac și masaj inghinal, handjob meseriaș la finalul masajului de relaxare, terapeutic. Ca sa aibă masajul un efect într adevăr terapeutic.

Sunt iar la Cluj și iar nu știu unde sa merg, Alexandra nu răspunde, nici Ella.

Ce nu se poate împărți aici, eventual în mail, sau trimite un nr Whatsup pe mail și vb acolo, adresa mea de mail e ion97558 arond gmail.com

Multumesc pt ajutor si ma revanșez.

Salut, Colegu. Vad ca nu iti raspunde numeni. Sunt curios daca ai primit vreun mail.

Consulta si tu rubrica de masaje welness terapeutice pe olx si publi. Au apărut anunturi noi, interesante, dar nu stiu daca masajul prestat include si handjob.

Link spre comentariu

D na aia nu face handjob. Degeaba mergeți. Colegu care a visat filme cu ea, a scris aiurea, voi îl credeți!?

Nui vorba de crezut, am așteptat alt coleg care a fost sa faca o recenzie reală si cum e masajul,doar el a făcut recezie de a eea am intrebat ca alti colegi au fost la ea?

Mulțumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Stie cineva de ea ?

Cam solida femeia. Și fii atent, la zice ca "non stop". Semn rău. Probabil face sex, nu masaj și probabil nici nu se pricepe la masaj. Fiind singura, cum pula lui Stalin poți lucra non stop? Mai mult ca sigur e pe repede înainte, sa facă cât mai mulți bani.

Link spre comentariu

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

La Catalina se face doar masaj de relaxare profesionist,complet dezbracat (acoperit cu un prosop pe fese si pe junior). Foloseste un ulei facut de ea. Maseaza doar fesele, fara inghinal. Poate dupa mai multe sedinte sa faca si inghinal, dar din prima nu incercati.

La Ella masajul de relaxare este bine facut. Se vede ca are curs.

Daca doresti poti sa ii ceri sa-l faca tare. Daca vrei tot corpul trebuie sa stai o ora si jumatate. Tot corpul inseamna si talpile, gleznele, genunchii, abdomenul, pieptul, palmele, gatul si scalpul.

Masajul inghinal este bine facut, cu atentie la oute si la junior. Am mai vazut miscari circulare pe junior doar pe Hegre.com.

Foloseste un ulei din comert Nivea baby.

La ambele se poate face dus si inainte si dupa.

Ora de masaj este cam 50 de minute door to door poate 60, la amandoua.

Pepino, ai mai fost la careva sau la altele noi?

Nu ma fost cineva la Cătălina, tot asa capitanoasa e? Sau pe Mehedinți, sau lângă Expo Trans Mărăști? Fac sau nu fac și masaj inghinal?

Îmi poți răspunde și în mail: [email protected].

Sincer sunt satul de mers de 4-5-6 ori la o maseuza cu speranța "da de îmi face și handjob dacă merg de mai multe ori." Dacă nu face max la a 3-a ședință, sa fie sanatoasa! Mai bine dau 100 120 din start pt o ora de masaj de relax cu masaj inghinal hj inclus, în loc de 60 sau 70 lei cât e prețul corect la ora actuala, decat sa pierd vremea și sa fiu prostit. (știu ca unele cer 80 sau chiar 90 sau 100 strict pt o ora de masaj de relax, poate găsesc fraieri, nu știu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...