Sari la conținut

Masaj relaxare bun cu final fericit?


Postări Recomandate

Mersi Aisberg75, am cautat și am citit toate recenziile (cred). A trecut ceva timp de când le-i scris, sper sa ma fie valabila oferta lor. Ai mai fost în ultima vreme la ele? O sa sun azi, poate reușesc undeva. Deși cred ca la cel puțin doua de pe lista am mai sunat fără succes.

Dacă cineva mai poate recomanda aici sau în email eu multumesc anticipat.

[email protected]

La Catalina se face doar masaj de relaxare profesionist,complet dezbracat (acoperit cu un prosop pe fese si pe junior). Foloseste un ulei facut de ea. Maseaza doar fesele, fara inghinal. Poate dupa mai multe sedinte sa faca si inghinal, dar din prima nu incercati.

La Ella masajul de relaxare este bine facut. Se vede ca are curs.

Daca doresti poti sa ii ceri sa-l faca tare. Daca vrei tot corpul trebuie sa stai o ora si jumatate. Tot corpul inseamna si talpile, gleznele, genunchii, abdomenul, pieptul, palmele, gatul si scalpul.

Masajul inghinal este bine facut, cu atentie la oute si la junior. Am mai vazut miscari circulare pe junior doar pe Hegre.com.

Foloseste un ulei din comert Nivea baby.

La ambele se poate face dus si inainte si dupa.

Ora de masaj este cam 50 de minute door to door poate 60, la amandoua.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

La Catalina se face doar masaj de relaxare profesionist,complet dezbracat (acoperit cu un prosop pe fese si pe junior). Foloseste un ulei facut de ea. Maseaza doar fesele, fara inghinal. Poate dupa mai multe sedinte sa faca si inghinal, dar din prima nu incercati.

La Ella masajul de relaxare este bine facut. Se vede ca are curs.

Daca doresti poti sa ii ceri sa-l faca tare. Daca vrei tot corpul trebuie sa stai o ora si jumatate. Tot corpul inseamna si talpile, gleznele, genunchii, abdomenul, pieptul, palmele, gatul si scalpul.

Masajul inghinal este bine facut, cu atentie la oute si la junior. Am mai vazut miscari circulare pe junior doar pe Hegre.com.

Foloseste un ulei din comert Nivea baby.

La ambele se poate face dus si inainte si dupa.

Ora de masaj este cam 50 de minute door to door poate 60, la amandoua.

Îmi spui te rog care e Cătălina?

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Crawden...are locația În Târgu Mureș pe strada Libertății la blocurile cu 10 etaje!Intr-o zi fiind în zonă...am sunato si am urcat până la ușa ei,dar când a deschis ușa și am văzut-o i-am spus "scuze...nu te încadrezi în gusturile mele..."!A comentat ceva...dar nu am stat să o ascult!Nu o recomand...dar gusturile...nu sunt la fel...!

 

 

  Culmea este că eu am căutat-o ca să vină la hotel și nu a zis nu. Mi-a comunicat tarifele și serviciile însă după voce și ton nu mi-a inspirat încredere și am renunțat definitiv. Altceva nimic deosebit la atitudinea ei la telefon

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Cu d-na de la Luna de Sus nu știu cum stă treaba....că de vreo 3-4 săptămâni de cand am sunato cand am fost vazut anunțul ei de e olx,din 3 in 3 zile mă sună ori imi trimite mesaj sub diferite pretexte...!Ba că a văzut apel pierdut de la mine,ba că a văzut în agenda ei că am programare la masaj!După ce am văzut-o in poze pe fb ,poate totuși aș fi mers la un masaj la ea,dar apoi după atâtea telefoane si mesaje cu pretexte aiurea...nici gând să mai merg la ea!Ieri când m-a sunat iarăși cu pretextul că a văzut apel pierdut de la mine si i-am spus că nu am sunato,a început să imi spună că de ce ezit să merg la ea la masaj și i-am sus că la 150 de lei mai bine merg la un salon de masaj erotic sau de 2 ori la o maseuză "casnică "ca ea!Iar atunci a inceput să imi spună că îmi face la o 100 de lei masajul de relaxare general cu finalizare manuală si cu sânii că are sâni mari!Și dacă-i place de mine poate oferi si mai mult...!I-am spus că azi merg cu treabă prin Cluj si am să văd cum am timp...!Azi la ora 10 imi sună telefonul si cine credeți că era..?Madame...Luna de Sus!😂Am răspuns si m-a întrebat dacă azi pot să ajung pe la ea...si m-a sunat că dacă am timp si vreau să merg la ea să imi facă un loc... că are o grămadă de programări!😂😂😂I-am spus că nu am timp să strabat tot Clujul și Floreștiul ca să ajung la ea!Deja mi-am fost făcut o programare la Alexandra de lângă Terapia!Voi reveni mai târziu cu o recenzie despre experiența cu Alexandra!O zi frumoasă tuturor...!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Cu d-na de la Luna de Sus nu știu cum stă treaba....că de vreo 3-4 săptămâni de cand am sunato cand am fost vazut anunțul ei de e olx,din 3 in 3 zile mă sună ori imi trimite mesaj sub diferite pretexte...!Ba că a văzut apel pierdut de la mine,ba că a văzut în agenda ei că am programare la masaj!După ce am văzut-o in poze pe fb ,poate totuși aș fi mers la un masaj la ea,dar apoi după atâtea telefoane si mesaje cu pretexte aiurea...nici gând să mai merg la ea!Ieri când m-a sunat iarăși cu pretextul că a văzut apel pierdut de la mine si i-am spus că nu am sunato,a început să imi spună că de ce ezit să merg la ea la masaj și i-am sus că la 150 de lei mai bine merg la un salon de masaj erotic sau de 2 ori la o maseuză "casnică "ca ea!Iar atunci a inceput să imi spună că îmi face la o 100 de lei masajul de relaxare general cu finalizare manuală si cu sânii că are sâni mari!Și dacă-i place de mine poate oferi si mai mult...!I-am spus că azi merg cu treabă prin Cluj si am să văd cum am timp...!Azi la ora 10 imi sună telefonul si cine credeți că era..?Madame...Luna de Sus!😂Am răspuns si m-a întrebat dacă azi pot să ajung pe la ea...si m-a sunat că dacă am timp si vreau să merg la ea să imi facă un loc... că are o grămadă de programări!😂😂😂I-am spus că nu am timp să strabat tot Clujul și Floreștiul ca să ajung la ea!Deja mi-am fost făcut o programare la Alexandra de lângă Terapia!Voi reveni mai târziu cu o recenzie despre experiența cu Alexandra!O zi frumoasă tuturor...!

De aceea tot te suna ca are multe programari 😂😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu

Cu d-na de la Luna de Sus nu știu cum stă treaba....că de vreo 3-4 săptămâni de cand am sunato cand am fost vazut anunțul ei de e olx,din 3 in 3 zile mă sună ori imi trimite mesaj sub diferite pretexte...!Ba că a văzut apel pierdut de la mine,ba că a văzut în agenda ei că am programare la masaj!După ce am văzut-o in poze pe fb ,poate totuși aș fi mers la un masaj la ea,dar apoi după atâtea telefoane si mesaje cu pretexte aiurea...nici gând să mai merg la ea!Ieri când m-a sunat iarăși cu pretextul că a văzut apel pierdut de la mine si i-am spus că nu am sunato,a început să imi spună că de ce ezit să merg la ea la masaj și i-am sus că la 150 de lei mai bine merg la un salon de masaj erotic sau de 2 ori la o maseuză "casnică "ca ea!Iar atunci a inceput să imi spună că îmi face la o 100 de lei masajul de relaxare general cu finalizare manuală si cu sânii că are sâni mari!Și dacă-i place de mine poate oferi si mai mult...!I-am spus că azi merg cu treabă prin Cluj si am să văd cum am timp...!Azi la ora 10 imi sună telefonul si cine credeți că era..?Madame...Luna de Sus!😂Am răspuns si m-a întrebat dacă azi pot să ajung pe la ea...si m-a sunat că dacă am timp si vreau să merg la ea să imi facă un loc... că are o grămadă de programări!😂😂😂I-am spus că nu am timp să strabat tot Clujul și Floreștiul ca să ajung la ea!Deja mi-am fost făcut o programare la Alexandra de lângă Terapia!Voi reveni mai târziu cu o recenzie despre experiența cu Alexandra!O zi frumoasă tuturor...!

F bine ai procedat! Vezi ca imediat a lăsat de la 150 la 100? Daca asa am proceda toti, preturile ar fi peste tot mult mai mici si calitatea serviciilot ar creste. Dar din moment ce parte din barbati sunt niste frustrati cu complex de inferioritate sau pur si simplu au prea multi bani, se ajunge in situația semi-jalnica cu care se "mandreste" si Clujul. Trebuie sa fim cu caracter, hotarati si gentlemen fata de toti, si fata de noi insine.

Mai sunt si maseuze pricepute care au preturi corecte, sa nu le stricam si pe ele!

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Pardon, Luna de Sus, o stii. Doar ca probabil n-ai vazut-o. Ceea ce e un avantaj, las-o asa.

Colegu, ai încercat lângă LIEDL MĂRĂȘTI și zona Expo Mărăști? Sau lângă Pritax Mănăștur, și pe Mehedinți? Toate aveau sau au anunț olx sau publi.

Putem vb și prin mail: Ion97558 arond gmail punct com

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Cu d-na de la Luna de Sus nu știu cum stă treaba....că de vreo 3-4 săptămâni de cand am sunato cand am fost vazut anunțul ei de e olx,din 3 in 3 zile mă sună ori imi trimite mesaj sub diferite pretexte...!Ba că a văzut apel pierdut de la mine,ba că a văzut în agenda ei că am programare la masaj!După ce am văzut-o in poze pe fb ,poate totuși aș fi mers la un masaj la ea,dar apoi după atâtea telefoane si mesaje cu pretexte aiurea...nici gând să mai merg la ea!Ieri când m-a sunat iarăși cu pretextul că a văzut apel pierdut de la mine si i-am spus că nu am sunato,a început să imi spună că de ce ezit să merg la ea la masaj și i-am sus că la 150 de lei mai bine merg la un salon de masaj erotic sau de 2 ori la o maseuză "casnică "ca ea!Iar atunci a inceput să imi spună că îmi face la o 100 de lei masajul de relaxare general cu finalizare manuală si cu sânii că are sâni mari!Și dacă-i place de mine poate oferi si mai mult...!I-am spus că azi merg cu treabă prin Cluj si am să văd cum am timp...!Azi la ora 10 imi sună telefonul si cine credeți că era..?Madame...Luna de Sus!😂Am răspuns si m-a întrebat dacă azi pot să ajung pe la ea...si m-a sunat că dacă am timp si vreau să merg la ea să imi facă un loc... că are o grămadă de programări!😂😂😂I-am spus că nu am timp să strabat tot Clujul și Floreștiul ca să ajung la ea!Deja mi-am fost făcut o programare la Alexandra de lângă Terapia!Voi reveni mai târziu cu o recenzie despre experiența cu Alexandra!O zi frumoasă tuturor...!

Ai fost vreodată la madam sau numai la telefon ari vorbit despre fonalizare?
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salutare!Precum v-am spus ieri mi-am făcut o programare la Alexandra de lângă Terapia!Ajuns la ea,am regăsit aceași femeie frumoasă din toate punctele de vedere...!Am mers la duș si apoi repede m-am urcat pe masa de masaj !Aici Alexandra știe să te facă să te destinzi și să te relaxezi la maxim...!Masaj de relaxare foarte bine făcut,combinat cu mișcări senzuale care te relaxează și te excită în același timp!Finalizarea super-faină...cu tehnică interesantă...!Te lasă să o atingi în limita bunului simț!În concluzie...dacă ești uñ gentleman cu ea...de la ea pleci relaxat și bine dispus...!Ca note...masaj de relaxare 10,handjab 10,aspect 10,permisivitate 9,locație 9-baie curată cu prosoape frash si camera de lucru curată!De revenit si de recomandat...!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Poți detalia partea cu permisivitatea?te întreb pentru ca n-am mai fost de anul trecut pe la ea și ultima data mi s-a părut mai reținută fata de întâlnirile precedente, poate, vorba colegului de mai sus, din cauza ca a aflat de forum.gen se dezbracă sau te lasă să o dezbraci și dacă a mai adăugat ceva nou în servicii cum ar fi nush titjob, sărutări chestii de astea. Mersi anticipat

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Tortionaru...nu știu dacă a aflat de forum...nu am discutat treaba asta...!Este așa cum o știai...când ai fost la ea la masaj,dar cu mai multă experiență...🙂!O zi frumoasă tuturor...!

Link spre comentariu

Catalina este din Buna Ziua.

O tipa slim din 1979 (data de pe facebook), draguta, cu multe pisici.

Oare nu e d-na aia care din start te ia tare la telefon, parca ai fi jignit-o prin simplul fapt ca ai sunat, si iti zice ca nu face finalizare (fara sa intrebi).

Poate nu e ea, dar descriererea se potrivește, varsta si zona in care lucrează. Anul trecut am sunat, dar nu m-am programat pt ca era f enervanta. Din păcate am sters si nr de tel. Stiu ca avea multe anunțuri pe piata-az. Si lucra si intr-un salon aproape de p ta Mihai V.

Repet: poate nu e ea. Ne poti da detalii, cum se comporta, poti face dus, vorbește mult in timpul masajului? Mersi

Link spre comentariu

Oare nu e d-na aia care din start te ia tare la telefon, parca ai fi jignit-o prin simplul fapt ca ai sunat, si iti zice ca nu face finalizare (fara sa intrebi).

Poate nu e ea, dar descriererea se potrivește, varsta si zona in care lucrează. Anul trecut am sunat, dar nu m-am programat pt ca era f enervanta. Din păcate am sters si nr de tel. Stiu ca avea multe anunțuri pe piata-az. Si lucra si intr-un salon aproape de p ta Mihai V.

Repet: poate nu e ea. Ne poti da detalii, cum se comporta, poti face dus, vorbește mult in timpul masajului? Mersi

Nu vorbeste in timpul masajului si poti face dus. Din pacate are perioade in care se comporta cu potentialii clienti de parca nu ea ar fi pus anuntul.

Si ai dreptate cand spui ca e enervanta - cateodata.

Eu nu am intrebat-o daca face mai mult, pentru ca mi-a lasat prosopul pe junior, cand m-am intors pe spate si nu mi-a masat interiorul coapsei.

La ea te duci daca vrei doar un masaj de relaxare, fara alte artificii..

  • Like 1
Link spre comentariu

Cu d-na de la Luna de Sus nu știu cum stă treaba....că de vreo 3-4 săptămâni de cand am sunato cand am fost vazut anunțul ei de e olx,din 3 in 3 zile mă sună ori imi trimite mesaj sub diferite pretexte...!Ba că a văzut apel pierdut de la mine,ba că a văzut în agenda ei că am programare la masaj!După ce am văzut-o in poze pe fb ,poate totuși aș fi mers la un masaj la ea,dar apoi după atâtea telefoane si mesaje cu pretexte aiurea...nici gând să mai merg la ea!Ieri când m-a sunat iarăși cu pretextul că a văzut apel pierdut de la mine si i-am spus că nu am sunato,a început să imi spună că de ce ezit să merg la ea la masaj și i-am sus că la 150 de lei mai bine merg la un salon de masaj erotic sau de 2 ori la o maseuză "casnică "ca ea!Iar atunci a inceput să imi spună că îmi face la o 100 de lei masajul de relaxare general cu finalizare manuală si cu sânii că are sâni mari!Și dacă-i place de mine poate oferi si mai mult...!I-am spus că azi merg cu treabă prin Cluj si am să văd cum am timp...!Azi la ora 10 imi sună telefonul si cine credeți că era..?Madame...Luna de Sus!Am răspuns si m-a întrebat dacă azi pot să ajung pe la ea...si m-a sunat că dacă am timp si vreau să merg la ea să imi facă un loc... că are o grămadă de programări!

 

Asa mi-a facut si mie. Sau ma suna sau imi scria pe publi24. Iar duma era aceeasi. Ca are multi clienti, dar ca pt. mine isi face timp. Si ca lasa la 100, nici n-a trebuit sa cer.

Parerea mea este ca tipa vrea pula.

Am vazut-o pe FB. O femeie de la tara care la corp arata exact cum arata 99% din femeile de la sat, deci nu va ganditi ca o prindeti pe frumoasa satului. Iar la fata e chiar urata.

Casatorita cu copii.

 

La un moment dat mi-a spus ca e barbatu-sau acasa, dar ca sta in camera cealalta si nu e problema.

La intrebarea daca stie ca face si finalizare raspunsul a fost ca nici el nu-i spune ei ce face si cu cine, deci nici ea nu ii da raportul.

 

Daca era in Cluj poate, poate ma duceam. Dar nu ma deplasez asa departe pt. ce se ofera.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare!Precum v-am spus ieri mi-am făcut o programare la Alexandra de lângă Terapia!Ajuns la ea,am regăsit aceași femeie frumoasă din toate punctele de vedere...!Am mers la duș si apoi repede m-am urcat pe masa de masaj !Aici Alexandra știe să te facă să te destinzi și să te relaxezi la maxim...!Masaj de relaxare foarte bine făcut,combinat cu mișcări senzuale care te relaxează și te excită în același timp!Finalizarea super-faină...cu tehnică interesantă...!Te lasă să o atingi în limita bunului simț!În concluzie...dacă ești uñ gentleman cu ea...de la ea pleci relaxat și bine dispus...!Ca note...masaj de relaxare 10,handjab 10,aspect 10,permisivitate 9,locație 9-baie curată cu prosoape frash si camera de lucru curată!De revenit si de recomandat...!

  Un telefon al domnisoarei Alexandra poti sa postezi?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

Mai știe cineva ceva de doamna de la luna de sus?

 

Lucreaza, doar ca nu o face una'truna, are si familie (sot + 2 copii).

Bate cam mult din gura in timpul actiunii si e un pic si jmekera. De incercare, macar odata, sa zicem ca merge.

Atentie la tarif. Face cu 100 lei, daca nu esti la fel de bandit ca ea, te taxeaza cu 150.

Bafta s-aveti!

Link spre comentariu

 

Lucreaza, doar ca nu o face una'truna, are si familie (sot + 2 copii).

Bate cam mult din gura in timpul actiunii si e un pic si jmekera. De incercare, macar odata, sa zicem ca merge.

Atentie la tarif. Face cu 100 lei, daca nu esti la fel de bandit ca ea, te taxeaza cu 150.

Bafta s-aveti!

Ce face de 150 de lei?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...