Sari la conținut

Alina Blonda sexi ‭0784548251‬


Postări Recomandate

Alina deblochează si tu numărul ala cu 494 la sfârșit, nu stiu dc m-ai blocat pt ca nu te-am deranjat cu nimic, doar te-am sunat de câteva ori sa vin la tine dar nu mi-ai raspuns si dupa m-ai blocat, mersi... Te pup dulce

Nu cred ca te am blocat încerca sa suni cu privat și când suni sa îmi zici ca tu ești ca mulți suna cu privat și au chef de mișto 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator puiuu
Reputație: 0

Încercați sa nu mai sunați de multe ori pentru ca va blochează telefonul automat.

Mai bine lăsați un mesaj

Ți am lăsat msj
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut am fost si eu la alina ieri este o fata foarte frumoasă tanara la 20 -21 de ani am sunat-o si in jumate de ora am fost la ea am ales un oral care a fost foarte bine făcut cu deep după 10 minute am trecut la normal poz capra si am terminat pe sani

On 10 ( o recomand nu veti regreta e peste oana )

NP9 (doar o pozitie)

Cadou 100

Da o recomand

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Disponibila
  • Oras:craiova
  • Disponibila

Bifat și eu la domnișoara Alina, o tânără frumoasa,zâmbitoare, la început de drum.

Actiunea în sine a fost una reușită un ON urmat de un NP finalizat igienizat și plecat.

Oralu a fost executat lent asa cum îmi place mie, da se poate și mai bine. Nu știu cum zice colegu ca e mai buna ca Oana ca se înșală, fata e la început de drum are multe retineri o face pt bani în schimb Oana o face și de placere.

Am încercat și eu un oral micuț pasa curata rasa cu labi roz (pizda tânără) nu se da în vânt după limbi de și eu cred ca ia plăcut puțin ca la un moment dat ma mângâia pe cap și a avut și tendința dea a ma trage către pasa.

Iam propus un 69 și a zis ca ia nu face 69, de sărutări nici nu a fost vorba ca ea nu face FK, de și nu sunt Făt Frumos da nici urat nu sunt ce sa zic nu a fost chimie pt FK nu va contrazic aici.

La normal, am trecut în poz misionar, cu îmbrățișări zgârieturi cu unghiile pe spate câteva sărutări pe corp și ma dat gata în câteva minute.

Sa trecem și la note o sa fiu subiectiv și cred ca apreciez corect.

ON 7. știu ca urmărește topicu și

poate se ambiționează sa fie mai

și poate data viitoare

accepta și 69.

NP 8. nu comentez pre mult e strâmtă

numai buna de iubit

GFE 8. E puțin timida reținută pate

a fost prima întâlnire și am

speriat eu puțin pate sunt

fioros cine știe.

Locația 10. Apartament nou pat mare

nu scârțâie nu troncane numai

bun de știți voi ce.

De revenit cu siguranță eu unu tot mai fac o vizita poate data viitoare e mai bine.

Ciocane tari și spor la futut tipe bune și nebune 💪

  • Like 4
Link spre comentariu

Va anunț ca mi am schimbat programul de lucru.

Voi fi disponibila între orele 10:00-02:00

As avea rugămintea sa va respectați programările pentru ca am avut probleme din cauza nerespectarii acestora, ofer seriozitate și aștept același lucru.

Când faceți o programare fiți siguri ca o respectați iar dacă intervine o problema va rog sa ma anunțați cu o jumătate de ora înainte pentru ca sunteți mulți care faceți programări și nu vreau sa va încurc.

Cei care nu respecta programările vor fi blocați.

Va pup!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Here&There
  • Oras:Here&There

Salutari dragi colegi,

 

Am reusit sa ajung intr-un final la Alina saptamana trecuta, Joi dupa un scurt telefon si confirmare ca era disponibila. M-am dus direct la locatia indicata sumar mai sus care este cocheta, bloc nou, apartament frumos, pat in regula dar era foarte cald in timpul actiunii.

 

Alina este o tanara cam la 19 ani, frumoasa, cam la 1,65cm, parul strans, sani medii de pustoaica, fund frumos dar nu bombat.

 

M-a primit cu un zambet frumos, imbracata inr-o costumatie transparenta, rosie. M-a condus catre camera, unde m-a intrebat daca vreau un pahar cu suc sau cu apa (am primit un pahar cu apa rece). M-a intrebat ce as dori sa fac, i-am zis un numar combinat si mi-a cerut 100 de coco si am dat 200 (initial ma gandeam la doua numere insa mi-a spus ca asteapta un Client cu programare).

 

Dupa o igienizare cu servetel umed chiar daca am spus ca eram fresh, s-a apucat de treaba eu stand in picioare si ea pe marginea patului. Am cerut sa ma asez in pat cu ea langa mine si a inceput un ON foarte bun cu deep si atentie din cand in cand la accesorii (adevarul e ca nici nu am insistat). Oralul il face foarte bine cu deep si gag reflex ceea ce m-a excitat bine de tot si intre timp ma jucam cu mana stanga pe sanii ei. Sincer imi venea sa ma termin la ce oral excelent a prestat dar vroiam sa testez si pasarica.

 

Deci am trecut la un NP cu mine deasupra deoarece vroiam sa ma bucur de privelistea de pustoaica frumoasa si sa simt pasarica aceea stramta. Aici problema a fost ca am transpirat foarte mult, in camera fiind cald. In timpul actiunii m-a sarutat pe piept, pe gat etc.

 

Dupa cateva minute bune, m-am oprit pentru ca transpiram foarte rau si am revenit la ON cu mine la marginea patului, in picioare si ea pe pat. Dupa cateva deepu-uri de senzatie, m-am terminat glorios pe sanii ei (mi-a spus de cateva ori sa nu ma termin in gurita ei).

 

Notele:

 

Locatie: 9 - usor de gasit, locuri de parcare suficiente, interfon, etaj 1

Apartament: 8,5 (apartament frumos dar cald rau in camera de ostilitati)

GFE: 8 - Alina zambeste, te saruta in timpul actiunii dar mi-a parut putin sfioasa sau poate putin retinuta (cert este ca ne vedeam pentru prima data) insa cred ca este si din cauza varstei ei.

Apect fizic: 8,5 - frumusica, sani medii, fund frumusel

ON: 9 - oral bun, cu deep, cu atentie la accesorii dar fara saliva sau priviri in ochi

NP: 8 - sta cuminte ce e drept, dar te saruta, vrea sa te faca sa te simti bine

 

Daca o recomand? Cu siguranta DA. Eu m-am simtit foarte bine si voi reveni cand ma intorc in Craiova.

Chiar va rog sa o luati incet, sa poata deveni mai dezinvolta si probabil ca se va perfectiona in tehnica.

 

Alina, iti multumesc pentru experienta placuta si gandeste-te, poate mai adaugi si alte servicii pe langa cele pe care le prestezi deja.

 

Bafta multa!

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...