Sari la conținut

Alice 0758148296


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună, am ajuns în Cluj, mă găsiți pe str Tulgheșului. Este o vilă cu mai multe apartamente, este foarte discret, singura problemă e că va trebui să cobor eu să vă deschid! 🙈 vă aștept cu drag

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Uuups, acuma vad ca a revenit, și posibil deja e plecata.

Tura asta înseamnă că nu o pot (re)prinde dar incursiunea ei în Cluj de săptămâna trecută nu am ratat-o.

Locația (de săptămâna trecută) a fost pe Cojocnei la fostul cămin muncitoresc, actualmente "bloc de garsoniere". Chiar dacă era ușoară dezordine pe acolo, despre curățenie nu te poți plânge, fata părând a fi maniaca, in sensul bun, pe acest aspect.

Făptura Alice e o dulce domnișoară (ca fata nu mai e), frumușică (vezi poze pe profilul ei WA), plăcută ca fel de-a fi, amabila și civilizata în comportament. Curata, îngrijită (de data asta manichiura și pedichiura erau OK-ish), fardata frumos, fără stridente.

Bronzata, proaspăt venita de pe litoralul romanesc, m-a așteptat într-o ținută specifica litoralului: costum de baie, roz la culoare, și în picioare cu șlapi de plaja (parca Nike scria pe ei).

E pupacioasa, de competiție chiar, e futacioasa ... tot de competitie.

Oralul neprotejat, chiar dacă nu cuteza a cobora cu limba (cel puțin) și la bilele din sud, e de excepție pentru un detaliu **spam editat**, chestie pentru care ea își cere scuze total nejustificat: e umed puțin spus, curge saliva pe pula ingurgitata aproape ca Niagara în sezon de primăvară.

Per total o încadrez, ca și aspect, atitudine, prestație sexuala, undeva în jur de 8,30 cu tendinte de a accede la un 8,50 (posibil).

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Uuups, acuma vad ca a revenit, și posibil deja e plecata.

Tura asta înseamnă că nu o pot (re)prinde dar incursiunea ei în Cluj de săptămâna trecută nu am ratat-o.

Locația (de săptămâna trecută) a fost pe Cojocnei la fostul cămin muncitoresc, actualmente "bloc de garsoniere". Chiar dacă era ușoară dezordine pe acolo, despre curățenie nu te poți plânge, fata părând a fi maniaca, in sensul bun, pe acest aspect.

Făptura Alice e o dulce domnișoară (ca fata nu mai e), frumușică (vezi poze pe profilul ei WA), plăcută ca fel de-a fi, amabila și civilizata în comportament. Curata, îngrijită (de data asta manichiura și pedichiura erau OK-ish), fardata frumos, fără stridente.

Bronzata, proaspăt venita de pe litoralul romanesc, m-a așteptat într-o ținută specifica litoralului: costum de baie, roz la culoare, și în picioare cu șlapi de plaja (parca Nike scria pe ei).

E pupacioasa, de competiție chiar, e futacioasa ... tot de competitie.

Oralul neprotejat, chiar dacă nu cuteza a cobora cu limba (cel puțin) și la bilele din sud, e de excepție pentru un detaliu **spam editat**, chestie pentru care ea își cere scuze total nejustificat: e umed puțin spus, curge saliva pe pula ingurgitata aproape ca Niagara în sezon de primăvară.

Per total o încadrez, ca și aspect, atitudine, prestație sexuala, undeva în jur de 8,30 cu tendinte de a accede la un 8,50 (posibil).

Cam mult ti-a luat sa o vizitez, ca si pe biancabibi plm, ca sa fiu carcotas tu cred ca esti un pic cam timid, asta deduc eu, dar na una peste alta spor si ciocanu sus:))

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Cam mult ti-a luat sa o vizitez, ca si pe biancabibi plm, ca sa fiu carcotas tu cred ca esti un pic cam timid, asta deduc eu, dar na una peste alta spor si ciocanu sus:))

Nu e prima vizita ce i-am făcut-o (rezulta și din cele scrise, vezi asertiunea "de data asta manichiura și pedichiura ..."), și nici prima recenzie (vezi 26.06.2020).

In fine, trecem peste.

 

P.S: timid chiar nu sunt, dar, în schimb sunt foarte sensibil la semnalele ce "nara" mi le transmite. Deci, nu mai sar la orice apariție noua pe piața. Am ceva experienta și am criteriile mele.

P.P.S.: considerând ca am vizitat-o de doua ori, cred ca asta poate fi o recomandare pentru ea (atâta timp cât va mai presta în Cluj).

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Nu e prima vizita ce i-am făcut-o (rezulta și din cele scrise, vezi asertiunea "de data asta manichiura și pedichiura ..."), și nici prima recenzie (vezi 26.06.2020).

In fine, trecem peste.

 

P.S: timid chiar nu sunt, dar, în schimb sunt foarte sensibil la semnalele ce "nara" mi le transmite. Deci, nu mai sar la orice apariție noua pe piața. Am ceva experienta și am criteriile mele.

P.P.S.: considerând ca am vizitat-o de doua ori, cred ca asta poate fi o recomandare pentru ea (atâta timp cât va mai presta în Cluj).

Ca sa vorbesc direct ma doare in pl de orice recomandare de aici,eu testez!!! Nu ma duc dupa nimeni, asta ca sa intelegi iar unde s-a putut am scazut preturile si de la 20 de minute s-a ajuns la 30 vezi ante topic!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ca sa vorbesc direct ma doare in pl de orice recomandare de aici,eu testez!!! Nu ma duc dupa nimeni, asta ca sa intelegi iar unde s-a putut am scazut preturile si de la 20 de minute s-a ajuns la 30 vezi ante topic!

Ca să vorbesc și eu direct, ma doare-n pixu' de pe birou (nu-mi doresc a ma durea-n pula!), cam de toate cele discutate pe aici.

Citesc, ma amuz, uneori intervin, uneori (surprinzator) intervin constructiv (rar ... și mai rar in viitor cred), intervin cu acreala și miștocareala pentru a penaliza stupizenia ce începe a avea caracteristicile inundațiilor, etc. ..., în rest e "misto".

 

Ah, da, sa nu uit penalizarea derapajelor. Aici e "mult de munca".

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Ca să vorbesc și eu direct, ma doare-n pixu' de pe birou (nu-mi doresc a ma durea-n pula!), cam de toate cele discutate pe aici.

Citesc, ma amuz, uneori intervin, uneori (surprinzator) intervin constructiv (rar ... și mai rar in viitor cred), intervin cu acreala și miștocareala pentru a penaliza stupizenia ce începe a avea caracteristicile inundațiilor, etc. ..., în rest e "misto".

 

Ah, da, sa nu uit penalizarea derapajelor. Aici e "mult de munca".

 

Aia cu misto a prins, mi s-a miscat pluta pe balta sa mor de nu, crap 3 kg, metro pe puncte, sper ca ai inteles-o. De aia nu mai dau astia servetele la euphoria:))

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

 

Aia cu misto a prins, mi s-a miscat pluta pe balta sa mor de nu, crap 3 kg, metro pe puncte, sper ca ai inteles-o. De aia nu mai dau astia servetele la euphoria:))

Mie mi s-a aburit paharu' cu vin la umbra nucului în coada grădinii.

Fiecare cu sportul lui.

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Fix pix!

Asa zic si eu fix pix lumea de pe aici pentru mine, apropo titan gel te ajuta "prietene" si aici am incheiat discutia cu tine, asta daca nu vrei sa o dezbatem la DG, primul meu.dusman🤣🤣ma asteptam la.ceva mai plauzibil, dar si tu esti aplaudat in surdina, pentru scris ca altceva dauna totala:))))

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu chiar, te ajuta si sa futi calumea, asta in cazurile fericite, in rest da, e ce zici tu:))

OK, merci.

Am inteles: când futi nu trebuie să-ți dai jos ochelarii (dacă porți asa ceva) ca ai un ajutor, dar doar dacă ai dat pe ochelari cu Titan gel.

Am înțeles bine?

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

OK, merci.

Am inteles: când futi nu trebuie să-ți dai jos ochelarii (dacă porți asa ceva) ca ai un ajutor, dar doar dacă ai dat pe ochelari cu Titan gel.

Am înțeles bine?

Ai inteles tu ceva la intelectul tau de it-ist, copii nu se fac wireless, ochelari=titan, cam slabe sanse pentru innotatorii tai:))

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ai inteles tu ceva la intelectul tau de it-ist, copii nu se fac wireless, ochelari=titan, cam slabe sanse pentru innotatorii tai:))

Cum zice un bun prieten, în traducere "libera": lasă albina!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Sa polenizeze, mutam discutia, sau o lasam la modul relanti, nu de alta (#1) dar ma cearta lumea ca stau online mai mult decat live, sti ce zic nu?:))))ga? Apropo (#2) ai vandut cainii cu maximus?=)))

#1 Lasă online-ul și treci în live. Spor!

#2 ??? ...!!! ... ???

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Uuups, acuma vad ca a revenit, și posibil deja e plecata.

Tura asta înseamnă că nu o pot (re)prinde dar incursiunea ei în Cluj de săptămâna trecută nu am ratat-o.

Locația (de săptămâna trecută) a fost pe Cojocnei la fostul cămin muncitoresc, actualmente "bloc de garsoniere". Chiar dacă era ușoară dezordine pe acolo, despre curățenie nu te poți plânge, fata părând a fi maniaca, in sensul bun, pe acest aspect.

Făptura Alice e o dulce domnișoară (ca fata nu mai e), frumușică (vezi poze pe profilul ei WA), plăcută ca fel de-a fi, amabila și civilizata în comportament. Curata, îngrijită (de data asta manichiura și pedichiura erau OK-ish), fardata frumos, fără stridente.

Bronzata, proaspăt venita de pe litoralul romanesc, m-a așteptat într-o ținută specifica litoralului: costum de baie, roz la culoare, și în picioare cu șlapi de plaja (parca Nike scria pe ei).

E pupacioasa, de competiție chiar, e futacioasa ... tot de competitie.

Oralul neprotejat, chiar dacă nu cuteza a cobora cu limba (cel puțin) și la bilele din sud, e de excepție pentru un detaliu **spam editat**, chestie pentru care ea își cere scuze total nejustificat: e umed puțin spus, curge saliva pe pula ingurgitata aproape ca Niagara în sezon de primăvară.

Per total o încadrez, ca și aspect, atitudine, prestație sexuala, undeva în jur de 8,30 cu tendinte de a accede la un 8,50 (posibil).

Mulțumesc frumos pentru recenzie! Poate ne mai vedem curand! O săptămână frumoasă!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună seară dragilor! Nu o să mai vin o perioadă în Cluj. O să scriu aici când revin. Mulțumesc pentru înțelegere, să aveți un weekend minunat și spor la sex! 🤗😘

Link spre comentariu

  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj

După mine este o pierdere ca nu mai revine asa curând în Cluj. M-am simțit tot timpul foarte bine, negrăit și răsfățat. D-ra este atenta și și cu școala pe dincolo.

Îs curios care este motivul real pt care nu mai revine o perioada în CJ!

Este plecata pe dincolosau este altceva?

Poate ne răspunde chiar ea!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...