Sari la conținut

Alice 0758148296


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, florinflo7 a spus:

bai băieți ( santeti de tot💩) nu am văzut așa ceva pana acum , atâta comentați de fata asta care este o fata tare frumușică și dulce și își da tot interesul sa ne simțim bine ( noi ca și clienți), eu am vizitat-o la bv și nu am nici pe dracu ( cum spune unu pe aici ca are bts ) , și îmi pare rău ca mai mult ai place la Cluj decât la Brașov , pacat de comentariile astea fără rost la adresa iei ( chiar nu merita așa ceva), și încă ceva ( i-am dat și limbi și uite ca nu am nimic ) , așa ca nu mai vorbiți toate prostiile la adresa iei , mie unu îmi pare rău ca o denigrați in halul ăla 

Mulțumesc de susținere! O să mai trec pe la voi curând! Pupici 🤗😘

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 7 ore, alice23 a spus:

Mulțumesc de susținere! O să mai trec pe la voi curând! Pupici 🤗😘

o sa te susțin de fiecare data ( mai ales cât timp sant numai minciuni la mijloc ), și abia aștept sa vi sa te vizitez 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
La 24.01.2021 la 2:39, alice23 a spus:

Heiii... rtoto034 e băiat de treabă, vorbim mereu ca doi prieteni,  nu e genul să bage "bețe în roate"! Seară frumoasă,  pupiciii 😘🤗

:) Tu inca crezi in Mos Craciun. faptul ca insista sa postezi AICI rezultatul analizelo, faptul ca te trimite la spital, faptul ca NU zice absolut nimic despre aberatiile postate de andrei ...crede-ma ca spune muuulte. acest 'baiat de treaba' cum ii spui tu e unul si acelasi cu andrei. te imbarliga ca e 'prieten' . e treaba ta sa crezi aberatiile astuia. eu am sesizat doar ca tot ce s-a postat legat de BTS  e MINCIUNA. nu uita Alice ca aici e despre futut pe bani! nu exista 'baiat de treaba' . nu mai crede toate aberatiile. te imbarliga ca e 'baiat de treaba' dar de fapt tot el posteaza cu BTS. tu de ce crezi ca acest 'andrei' nu s-a prezentat la tine face to face sa te intrebe de sanatate?:) . 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună! Ce mai faceți? O să lucrez mâine câteva ore,  cei interesați scrieți-mi pe whatsapp! Vă pup,  o ai frumoasă ! 🤗😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună ! O să lucrez mâine câteva ore. Cei care doriți să mă vizitați,  scrie-mi pe whatsapp pentru programări.  Vă pup și vă doresc o săptămână frumoasă! 😘

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 15 minute, alice23 a spus:

 O să lucrez mâine câteva ore.

Alice, scumpete, da măcar un interval orar (+/-). 

Și zona unde o sa ai locația. 

Spor! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 20 ore, altu2 a spus:

Alice, scumpete, da măcar un interval orar (+/-). 

Și zona unde o sa ai locația. 

Spor! 

Hello ! Lucrez de la ora 14 până în jurul orei 21-22. Locația este cea mai veche locatie a mea, pe Cojocnei.  Mersi, chiar am spor azi 💪😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! Ce faceți dragilor?? O să fiu "la birou" mâine la voi în Cluj.  Cine vrea să mă viziteze, să-mi scrie pe whatsapp.  Zi faină să aveți.  Pupici 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 10 ore, alice23 a spus:

Bună dimineața! Ce faceți dragilor?? O să fiu "la birou" mâine la voi în Cluj.  Cine vrea să mă viziteze, să-mi scrie pe whatsapp.  Zi faină să aveți.  Pupici 😘😘😘

Cat o sa stai?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună! Ce faceți? Sunt disponibilă mâine, pentru cei interesați.  Pentru programări,  scrieți-mi pe whatsapp! Pupici 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună seara oameni faini! O să fiu disponibilă vineri în Cluj. Cei care doriți să mă vizitați, să îmi scrieți pe whatsapp! Vă pup, o seara frumoasa tuturor! 🤗😘💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...