Sari la conținut

Alice 0758148296


Postări Recomandate

  • Oras:-peste tot -
  • Oras:-peste tot -
1 oră în urmă, alice23 a spus:

Bună dimineața! Sunt disponibilă mâine. Vă aștept cu drag în noua mea locație! Vă doresc o zi frumoasă! 🤗😘

Screenshot_20210414-155227_Gallery.jpg

haideeeeee, ca abia aștept sa trec pe la tine sa îmi dai limbi in cur ( m-am epilat frumos , sant fresh ) , 😘😘😘

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
La 22.04.2021 la 13:17, flo99flo a spus:

haideeeeee, ca abia aștept sa trec pe la tine sa îmi dai limbi in cur ( m-am epilat frumos , sant fresh ) , 😘😘😘

Atât timp cât ești curat și epilat, îți pot face! 

Link spre comentariu
  • Oras:-peste tot -
  • Oras:-peste tot -
1 oră în urmă, alice23 a spus:

 

 

1 oră în urmă, alice23 a spus:

Atât timp cât ești curat și epilat, îți pot face! 

ai ajuns ? bucile mele abia așteaptă sa fie răsfățate de limba și gura ta 😛

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1607
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Hristos a înviat!  Ce faceți? Mă gândesc să vă vizitez joi. Cei interesați, vă rog să îmi scrieți pe whatsapp.  Vă doresc o săptămână frumoasă! Pupici dulci 😘💋

Point Blur_Apr282021_095448.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'ici pi colea
  • Oras:p'ici pi colea

Adevarat c-anviat!

pana la urma am fost vizitati de "frumoasa faptura" ? ca mie nu mi-a raspuns "de nici-o culoare" la mesaje !

desi as fi fost interesat de o vizita, dupa ultimele foto

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1607
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 10 minute, corcordel a spus:

Adevarat c-anviat!

pana la urma am fost vizitati de "frumoasa faptura" ? ca mie nu mi-a raspuns "de nici-o culoare" la mesaje !

desi as fi fost interesat de o vizita, dupa ultimele foto

Îmi cer mii de scuze,  eu am răspuns la toată lumea pe whatsapp.  🤗 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 10 minute, alice23 a spus:

Îmi cer mii de scuze,  eu am răspuns la toată lumea pe whatsapp.  🤗 

 

Confirm raspunsul prompt pe WA. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
Acum 1 minut, altu2 a spus:

 

Confirm raspunsul prompt pe WA. 

Confirmi si ca esti un muist fatalau? prostu pulii,. ne doare-n pula ba cretinoidule de confirmarea ta! se stie despre Alice ca nu e tepara. si nu pentru ca un fatalau ca tine confirma un raspuns pe wapp. te-n pizda ma-tii de fatalau si confirma ca esti doar o pizda proasta!

Link spre comentariu
Reputație: 1607
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 12 minute, Maximusm89 a spus:

Confirmi si ca esti un muist fatalau? prostu pulii,. ne doare-n pula ba cretinoidule de confirmarea ta! se stie despre Alice ca nu e tepara. si nu pentru ca un fatalau ca tine confirma un raspuns pe wapp. te-n pizda ma-tii de fatalau si confirma ca esti doar o pizda proasta!

Vai, vaiii... de ce vb urat cu omul? El doar a confirmat în favoarea mea că răspund.  Și nu sunt tepară, bine zici.

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
Acum 4 minute, alice23 a spus:

Vai, vaiii... de ce vb urat cu omul? El doar a confirmat în favoarea mea că răspund.  Și nu sunt tepară, bine zici.

:) pentru ca e un fatalau. o pizda proasta. se crede mare influencer si e un pielea pulii. e prostu suprem. ala ce se crede si fudul. da-l in plm de jegos. o sa ma enervez intr-o zi si o sa-i bag pula-n gura expiratului asta. e vai pula lui. un neiubit, asta e cel mai neiubit dintre pamanteni in plm. cersetor de FK . mare amator de laba. e clar ca nu fute decat aici. cine plm si-ar incurca viata cu un accident ca asta. ma doare-n pula de el. 

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe somes
  • Oras:pe somes

Nimic NOU, doar de reamintit, statistici….

Un altfel de 10 la ON…

Cu multe fete m am simtit foarte bine la ON, si am fost fortat de constiinta sa zic “da, meciul a fost de 10”. Doar cu maxim 2-3 m am simtit insa cum ma simt cu Alice de absolut fiecare data cand o vizitez. ON ul e absolut fenomenal, slow, sloppy, nu face nazuri la cim, si dracu stie cum , are acel “vino n coa” sa te bage in atmosfera. La corp nu I de 10 ...insa compenseaza cu varf si indesat prin atitutine, tehnica, experienta, comportament...

Din pacate pentru Cluj, si futaci din alte zone, au observat ca fata e “ce trebuie”, asa ca, inevitabil o sa si rareasca probabil clujul, in favoarea noilor admiratori.

 

Weekend fain TUTUROR!!!

 

Pt Alice : Merci mult ca m ai asteptat...”peste program” si ai grija la chipsuri….m am simtit naspa, daca veneam mai repede poate nu o terminai singurica !!!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0

Daca ar fi mai mult prin Cluj ar avea mai multi admiratori aici, in orice caz eu am incercat sa o intalnesc in trecut dar are agenda plina cand vine aici si spre deoebire de alte orase pe unde trece si unde sta cateva zile, la noi e doar jumatate de zi...daca ar sta mai mult as ajunge si eu la ea dar nu cred ca o sa am norocul asta

Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
18 minutes ago, silviudulce said:

Daca ar fi mai mult prin Cluj ar avea mai multi admiratori aici, in orice caz eu am incercat sa o intalnesc in trecut dar are agenda plina cand vine aici si spre deoebire de alte orase pe unde trece si unde sta cateva zile, la noi e doar jumatate de zi...daca ar sta mai mult as ajunge si eu la ea dar nu cred ca o sa am norocul asta

Si concluzia pe care am uitat sa o scriu e ca poate in situatia mea sunt si altii care nu o pot intalni pe frumoasa domnisoara din cauza ferestrei inguste de timp pe care o avem la dispozitie.

Link spre comentariu
Reputație: 1607
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 11 ore, rtoto034 a spus:

Nimic NOU, doar de reamintit, statistici….

Un altfel de 10 la ON…

Cu multe fete m am simtit foarte bine la ON, si am fost fortat de constiinta sa zic “da, meciul a fost de 10”. Doar cu maxim 2-3 m am simtit insa cum ma simt cu Alice de absolut fiecare data cand o vizitez. ON ul e absolut fenomenal, slow, sloppy, nu face nazuri la cim, si dracu stie cum , are acel “vino n coa” sa te bage in atmosfera. La corp nu I de 10 ...insa compenseaza cu varf si indesat prin atitutine, tehnica, experienta, comportament...

Din pacate pentru Cluj, si futaci din alte zone, au observat ca fata e “ce trebuie”, asa ca, inevitabil o sa si rareasca probabil clujul, in favoarea noilor admiratori.

 

Weekend fain TUTUROR!!!

 

Pt Alice : Merci mult ca m ai asteptat...”peste program” si ai grija la chipsuri….m am simtit naspa, daca veneam mai repede poate nu o terminai singurica !!!

Îți mulțumesc pentru recenzie  și mă bucur că te-ai simțit bine 🤗 te mai aștept cu drag la aceeași oră🤭🤣 💋 te pup 😘

Link spre comentariu
Reputație: 1607
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 10 ore, silviudulce a spus:

Daca ar fi mai mult prin Cluj ar avea mai multi admiratori aici, in orice caz eu am incercat sa o intalnesc in trecut dar are agenda plina cand vine aici si spre deoebire de alte orase pe unde trece si unde sta cateva zile, la noi e doar jumatate de zi...daca ar sta mai mult as ajunge si eu la ea dar nu cred ca o sa am norocul asta

O să vin din nou câte 3-4 zile... am așteptat puțin și vremea favorabilă, deoarece,  când iau o pauză, îmi place să ies să mă plimb puțin 🙈 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...