Jump to content

Bună sunt Alice și sunt pentru prima dată în orașul tău

Recommended Posts

Acum 2 ore, florinflo7 a spus:

bai băieți ( santeti de tot💩) nu am văzut așa ceva pana acum , atâta comentați de fata asta care este o fata tare frumușică și dulce și își da tot interesul sa ne simțim bine ( noi ca și clienți), eu am vizitat-o la bv și nu am nici pe dracu ( cum spune unu pe aici ca are bts ) , și îmi pare rău ca mai mult ai place la Cluj decât la Brașov , pacat de comentariile astea fără rost la adresa iei ( chiar nu merita așa ceva), și încă ceva ( i-am dat și limbi și uite ca nu am nimic ) , așa ca nu mai vorbiți toate prostiile la adresa iei , mie unu îmi pare rău ca o denigrați in halul ăla 

Mulțumesc de susținere! O să mai trec pe la voi curând! Pupici 🤗😘

• Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aici musai sa vin si eu cu recenzie, anuntul imi atrasese atentia oarecum,si i-am scris la fata pe wsp, am schimbat niste idei, dar nu a fost convingatoare. Rasfoind pe aici, vad recenzia lui Badboy,

Am fost la ea aseara. Experiența super!   Cum am ajuns, super amabila si draguta. Te intreaba cum iti place in continu, chiar te simti super bine la ea, e ca o prietena.   Locatia e in bloc vechi dar

Bine ai venit la Cluj Alice ! O sedere cat mai placuta la noi !!   Ai mai activat si in alt oras?

Posted Images

Acum 7 ore, alice23 a spus:

Mulțumesc de susținere! O să mai trec pe la voi curând! Pupici 🤗😘

o sa te susțin de fiecare data ( mai ales cât timp sant numai minciuni la mijloc ), și abia aștept sa vi sa te vizitez 💋💋💋

La 24.01.2021 la 2:39, alice23 a spus:

Heiii... rtoto034 e băiat de treabă, vorbim mereu ca doi prieteni,  nu e genul să bage "bețe în roate"! Seară frumoasă,  pupiciii 😘🤗

:) Tu inca crezi in Mos Craciun. faptul ca insista sa postezi AICI rezultatul analizelo, faptul ca te trimite la spital, faptul ca NU zice absolut nimic despre aberatiile postate de andrei ...crede-ma ca spune muuulte. acest 'baiat de treaba' cum ii spui tu e unul si acelasi cu andrei. te imbarliga ca e 'prieten' . e treaba ta sa crezi aberatiile astuia. eu am sesizat doar ca tot ce s-a postat legat de BTS  e MINCIUNA. nu uita Alice ca aici e despre futut pe bani! nu exista 'baiat de treaba' . nu mai crede toate aberatiile. te imbarliga ca e 'baiat de treaba' dar de fapt tot el posteaza cu BTS. tu de ce crezi ca acest 'andrei' nu s-a prezentat la tine face to face sa te intrebe de sanatate?:) .