Sari la conținut

Alice 0758148296


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

nu e chiar la indemana, din punctul meu de vedere, mie mi groaza sa ma duc pana acolo. Dar ca si zona amenajata,aspect si locatiile in sine, e mai bine decat pe Cojocnei. E cam fifty-fifty, pe Cojocnei de ex mir imi era mai ok, desi zona e muncitoreasca

O să caut altceva, în apropiere de Iulius Mall.
Link spre comentariu
Vizitator cptprice
Reputație: 0

Bună. Mâine mă întorc în Cluj și vreau să schimb locația... ce părere aveți de Str Bună Ziua ? E zona ok?

 

Avv59 - recomand. Sunt perfecte apartamentele pentru genul asta de activitati si este discret pentru clienti.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

cei care mi-ați scris ieri și azi pe whatsapp, vă rog să îmi scrieți din nou, am schimbat telefonul și am pierdut toate mesajele și cele necitite. Mulțumesc 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator b52andrej
Reputație: 0

Dragi colegi de acest sport eu sunt nou pe forum. Am fost la această fata si vreau sa spun ca am avut o experiență foarte plăcută. Locația e una ok situată pe strada indicată mai sus.

Si acum servicii si note :

Aspect: aici nu dau note ca as fi subiectiv dar e foarte drăguță si futabila

 

On 10

Np 10

Halat 150 lei.

Timp petrecut 30 min.

O Recomand cu căldură tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Dragi colegi de acest sport eu sunt nou pe forum. Am fost la această fata si vreau sa spun ca am avut o experiență foarte plăcută. Locația e una ok situată pe strada indicată mai sus.

Si acum servicii si note :

Aspect: aici nu dau note ca as fi subiectiv dar e foarte drăguță si futabila

 

On 10

Np 10

Halat 150 lei.

Timp petrecut 30 min.

O Recomand cu căldură tuturor.

Mulțumesc frumos! Te mai aștept cu drag ! 🤗😘
Link spre comentariu

O fii ea drăguță și futabila,da ca tot omul,are toane.

La ultima vizită,am plecat neterminat.

Am mers doar pt cim,ca întotdeauna,și după 15,20 min (in care eram aproape să termin,da se tot Oprea sau schimba ritmul)îmi spune că nu mai poate și să facem normal.

Ok, doar nu o sa o oblig sau forțez,mai ales că era și într-o dispoziție mai aiurea,care poate mi-o transmis-o și mie (diverse povesti despre clienții anteriori din ziua respectiva).

Facem vreo încă 10 minute doggy,si satul de transpirația care mi se prelingea pe frunte,tot eu cu bun simt mă uit la ceas și o anunț că timpul e gata.

Nu a venit cu nici o soluție,propunere ceva,m-am îmbrăcat ,am mai stat la o țigară și dus am fost.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

O fii ea drăguță și futabila,da ca tot omul,are toane.

La ultima vizită,am plecat neterminat.

Am mers doar pt cim,ca întotdeauna,și după 15,20 min (in care eram aproape să termin,da se tot Oprea sau schimba ritmul)îmi spune că nu mai poate și să facem normal.

Ok, doar nu o sa o oblig sau forțez,mai ales că era și într-o dispoziție mai aiurea,care poate mi-o transmis-o și mie (diverse povesti despre clienții anteriori din ziua respectiva).

Facem vreo încă 10 minute doggy,si satul de transpirația care mi se prelingea pe frunte,tot eu cu bun simt mă uit la ceas și o anunț că timpul e gata.

Nu a venit cu nici o soluție,propunere ceva,m-am îmbrăcat ,am mai stat la o țigară și dus am fost.

Sincer îmi amintesc, ai dreptate, eram într-o zi nasoală, din ce îmi amintesc eu îți spusesem că e mai ok să vi ziua următoare si ai spus ca vrei atunci. Toti suntem oameni, nu sunt robot și eu să fac continuu, mi se pare normal să mai schimb putin ritmul, plus ca nici tu nu mai dirijat, eu le zic clar la toti sa ma ajute spunându-mi daca vor mai tare sau încet. Asta e, îmi pare rau de cele întâmplate. Să ai o zi frumoasa!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Buna

 

Niste poze mai pui te rog??

Mersi si o zi buna iti doresc

Bună, te rog sa îmi scri pe whatsapp pentru poze. Nu pot să pun aici.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

 

Bună fingering 2 degete înăuntru accepți? Vibratoare deții? Mulțumesc[/quote

Bună. Cu 2 degete, da. Detin două, dar nu le am la mine de data asta. Next week! 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună seara tuturor! Am părăsit Clujul, o să revin săptămâna viitoare vineri, vă aștept cu drag si sper să îmi revin cu sinuzita "cei care au fost la mine stiu la ce ma refer" 🤣 să aveți o săptămâna frumoasă! Pupiciiiiii 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...