Sari la conținut

0756691446


Postări Recomandate

  • Oras:moreni
  • Oras:moreni

Poza 5 de pe publi..... "Nu sti ce pierzi"..... Evident un... i... Ca și ea saracuta l.a pierdut și nu a știut cum! Scuze de mesaj dar marketingul făcut la repezeala ma face sa cred ca nu am ce sa caut pe acolo! 😒😒😒😒

:)))

Link spre comentariu
Poza 5 de pe publi..... "Nu sti ce pierzi"..... Evident un... i... Ca și ea saracuta l.a pierdut și nu a știut cum! Scuze de mesaj dar marketingul făcut la repezeala ma face sa cred ca nu am ce sa caut ,

 

Lasa bro ca sunt altele si mai si, o sa incerc sa ajung la ea, macar REALA sa fie :)))

Link spre comentariu

Dacă este reala.... Pe lângă amenda poți sa ii dai și un "i" scris pe o hârtie sa ii spui care e treaba și sa vedem dacă își da seama ca trebuia adăugat sau doar ca ii dai un premiu pentru faptul ca a scris cum trebuie, cu unul singur...... Nu zic ca nu greșești, dar când postezi un anunț sau ceva de genul verifici și tu de câteva ori😂😂😂😂😂! Bafta și așteptăm recenzia poate ma faci sa ma răzgândesc!Atunci o sa merg și eu sa dau o muiie! 😂😂😂😂

Link spre comentariu

Am fost aseara la domnisoara pt o fina, este reala, exact ca in poze, o fata cu bun simt, amabila, ospitaliera, (putin cam timida) si foarte frumoasa, sani frumosi, corp frumos. Am ramas impresionat de oralul facut, in pat este okay, nu geme fals ca altele.

Masajul a fost de nota 7-8 dar relaxant.

 

I-am lasat 50 roni in plus pentru toate serviciile si cand ma intorc din concediu ii mai fac o vizita daca o mai gasesc prin zona.

Cand i-am spus despre greseala, mi-a multumit pt atentie.

Preturile sunt exact cum scrie mai sus, 150 cu 250 dar merita. A+++

 

Locatie primitoare si curata.

Mie mi-a placut. Merita sa incercati (parerea mea).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Parerea mea este sa nu faci recomandari cand abia te ai înscris, ca daca te numesc fratii futaciosi promotor, te vei supara. Din punctul meu de vedere credibilitate 0. Pentru recenzia de mai sus este mesajul... Am dar raspuns la topic nu la recenzie din graba, scuze!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu se tine cont de vechimea contului daca nu bate la ochi. Orice nou futacios ar incerva N variante de la Top, testate cu calificative bune. Tu ai venit de o zi si ai dat A+++ la o necunoscuta, de aici și retinerea mea, plus ca daca ma intrebi astfel de recenzii fac mai mult rau decat bine. Cu stima si nu are rost sa ne lungim, intelegi tu cam ce am vrut sa subliniz.

 

Eu mi-am spus decat punctul de vedere, nu stiam ca se tine cont de vechimea contului.

 

Voi stiti mai bine bros..

 

Va salut!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost aseara la domnisoara pt o fina, este reala, exact ca in poze, o fata cu bun simt, amabila, ospitaliera, (putin cam timida) si foarte frumoasa, sani frumosi, corp frumos. Am ramas impresionat de oralul facut, in pat este okay, nu geme fals ca altele.

Masajul a fost de nota 7-8 dar relaxant.

 

I-am lasat 50 roni in plus pentru toate serviciile si cand ma intorc din concediu ii mai fac o vizita daca o mai gasesc prin zona.

Cand i-am spus despre greseala, mi-a multumit pt atentie.

Preturile sunt exact cum scrie mai sus, 150 cu 250 dar merita. A+++

 

Locatie primitoare si curata.

Mie mi-a placut. Merita sa incercati (parerea mea).

Fa si tu o recenzie ca lumea, descrie actiunea, da note la servicii si argumenteaza....tu ai notat doar masajul iar restul?

Prea spui la superlativ. Iar faza cu A+++ ce este? Ai notat cumva consumul de energie la aerul conditionat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...