Sari la conținut

Fosta maseuza Monalisa 0758458305


Postări Recomandate

da , dar nu arata CHIAR atata de bine in realitate , si cand o sa auzi preturile pici pe spate :D nu vreau sa zic vreo prostie , dar ultima data cand am stiut ceva de ea sau de colegele ei , cereau 300 pe fin :) toate fetele intr-un apartament cu o singura camera , practic daca ai norocul (ca si mine) sa fie vreun coleg cu alta fata in camera , stai in sufragerie si iti astepti randu la pat , sanse mari sa te intalnesti cu colegu , + igienic mie mi-o fost asa putin "cahh" , am intrat dupa colegu cearsafu ud de transpiratia lui , direct iao sugeo futeo go , nu m-am simtit deloc pe graba , dar plm , parca nici futaiu nu o fost cum ar trebui sa fie , tin sa precizez ca eu nu la fata asta am fost ci la una din colegele ei , acuma tu stii , fetele stiu meserie , dar parerea mea sincera ii ca nu merita 300 , acuma vezi tu 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

plastic si silicon de la dedeman plus niste buze ca pizda la iapa. dar daca iese banu ce mai conteaza restu e cancan fraieri sa fie

Exista Dacia si exista Mercedes; atentie: fiecare foarte apreciate, pe buna dreptate, in nisele lor.

Exista un loc sub soare pentru fiecare sau live and let live!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna; vreau sa fac un pic de “lumina†aici despre ea:

Am un prieten care o știe putin mai bine de pe vremea când făcea masaj la monalisa, din spusele lui fata arată foarte bine in realitate, a prestat și pe afara( nu stiu exact unde🤷), momentan este plecată in vacanța, probabil după va revenii sa își recupereze din pagubaðŸ˜.

Mia spus și numele ei real🤭, dar nu îl voi lasa pe aici, pt ca tine de viața ei personală, și indiferent de circumstanțe trebuie respectata, părerea mea😇

sper ca am fost de ajutor cu aceste mici detalii😈

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...