Sari la conținut

Natalia unirii 0721699195


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fost la ea, platit 250 pentru 2 finalizari.

 

Dupa ce primeste banii - teapa clasica, hai dezbraca-te ca nu o sa stam toata noaptea

 

Din partea mea: bila neagra si un sfat, sa respecte ceea ce scrie in anunt (daca ea este cea care scrie anunturile)

Bine de stiut..

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Noapte buna Dragilor ne auzim diseară va pupacesc dulce dulce 😘😘😘😘😘 va aștept diseară în locația mea 😘😘😘😘😘😎😎

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

eu am fost aseara la Natalia si a fost o intanire mai mult decat ok

programare facuta prin sms fiind destul de tarziu in noapte in 15 minute eram in locatie...zona centrala Unirii nota 10 . Natalia m-a asteptat in body-ul din foto...simptatica, arata bine si punctez cu nota 8.5 ca aspect , foto din anunt reale. Dupa dusul de rigoare actiunea a inceput cu un ON...nota 8... mai soft , fara CIM si nu este atenta la zonele adiacente in schimb nu se grabeste. a urmat NP in care este implicata , nu comenteaza pozitiile , nota 9 ... al doilea numar l-am transformat intr-un masaj de relaxare ... aveam nevoie mai ales ca in pandemia asta nu prea mai unde sa mergi 😂😂 ... nu-l punctez ca nu este profesionista. per total m-am simtit bine si voi reveni cu placere ... achitat 250 pt o ora ... la plecare am stat la o tigare timp in care am cunoscut-o si pe colega ei. Dintr-o tigara de plecare s-a transformat cu o actiune si cu colega dar ii las recenzie pe pagina ei😉😎

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună sunt Natalia, noua în zona unirii și va aștept ptr momente de neuitat!sexy, cu forme apetisante, senzuala si foarte pasionala, ofer companie domnilor generosi. Iar daca ai fantezii pe care vrei sa le experimentezi cu o fata si n-ai avut pana acum ocazia sa ti le indeplinesti, chiar si poate unele fantezii mai neobisnuite, nu ar strica sa ma intrebi daca ti le pot oferi, pentru ca sunt o tipa cu o mentalitate open-mind Daca doresti sa ne cunoastem si sa experimentam suna ma ...te astept!Nu lucrez cu poze false, sunt reale 100%...contactati ma ptr programări la nr : 0721699195

 

Serviciile mele sunt : 

*oral protejat/neprotejat

*normal protejat

*finalizare orală/facială 

*diferite poziții si fantezii

*69

*dominare 

Prețurile sunt :

*150lei finalizarea

*250lei ora 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai ce am revenit de la Natalia. In primul rand vreau sa ii multumesc pentru comportamentul ei. La sfarsit dupa ce s-a terminat ora si trebuia sa plec mi s-a facut rau ( un atac de panica probabil), iar ea m-a invitat la loc pe pat pt inca 10 minute, timp in care a vorbit cu mine si m-a facut sa uit.

Revenind la ale noastre, o ora placuta alaturi de Natalia, o fata frumoasa, amuzanta, forme bune, exact ca in poze. Sex oral neprotejat, exact cum imi place mie :)) si futai pe cinste. Climat placut, nu te deranjeaza nimeni. Alte aspecte nu stiu sa mai mentionez.

 

Eu unul va recomand si voua, voi mai reveni si eu.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...