Sari la conținut

Jessyka 0723427614


Postări Recomandate

Salutare, atât Jessika cât și colega Alice sunt de etnie 100%,chiar de rasa pura aș putea zice , și referitor la recenzii, pe langa cele lăsate de pești, fetele te roagă sa le lași și o recenzie beton...din toată povestea singurul care spune adevărul este blondul2

Link spre comentariu

Salutare, atât Jessika cât și colega Alice sunt de etnie 100%,chiar de rasa pura aș putea zice , și referitor la recenzii, pe langa cele lăsate de pești, fetele te roagă sa le lași și o recenzie beton...din toată povestea singurul care spune adevărul este blondul2

Buna Fuego nu inteleg care este deranjul tau 1 la mana iar 2 la mana dacă esti rasist stai acasă 3 la manaa da am rugat clienti sa ne lase cate o recezie in cazul in care sau simtit bine au si au fost mulțumiți unde este deranjul tau?
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare, atât Jessika cât și colega Alice sunt de etnie 100%,chiar de rasa pura aș putea zice , și referitor la recenzii, pe langa cele lăsate de pești, fetele te roagă sa le lași și o recenzie beton...din toată povestea singurul care spune adevărul este blondul2

Ești sigur? Cum ai ajuns la aceasta concluzie Fuego?Eu am vizitat o pe Jesyka și sincer Îți zic, nu mi a lăsat sub nicio forma impresia de țigancă. Dar și dacă ar fii te deranjează? Vrei sa o iei de nevasta.Frate dacă te futeee mișto, are un comportament frumos și face totul ca sa te simți bine,atunci totul îi ok pt mine.Pt tine,nu mă bag nu știu dar Îți repet nu contează dacă îi Bună de pula și știe sa se comporte frumos ăsta îi de baza.Și Jesyka chiar ăsta a făcut Vindecare am fost la ea.
Link spre comentariu

Salutare, atât Jessika cât și colega Alice sunt de etnie 100%,chiar de rasa pura aș putea zice , și referitor la recenzii, pe langa cele lăsate de pești, fetele te roagă sa le lași și o recenzie beton...din toată povestea singurul care spune adevărul este blondul2

Jura-te ca recenzia mea nu e adevarata! Ba mergi viziteaza si dupaia vorbeste

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, atât Jessika cât și colega Alice sunt de etnie 100%,chiar de rasa pura aș putea zice , și referitor la recenzii, pe langa cele lăsate de pești, fetele te roagă sa le lași și o recenzie beton...din toată povestea singurul care spune adevărul este blondul2

 

 

White supremacy....

 

Tot au apărut acum la modă neo Marxistii....

 

E și normal să apară Neo naziștii.

 

Frăția ariană a vorbit

Link spre comentariu

Am revizitat-o pe titulara. Ce sa va zic? Super implicare, super gfe, super sex. Locatia nu mai e asa de moderna, dar nu prea bagi de seama ca esti mult prea preocupat cu alte lucruri. Daca te porti frumos cu ea iti ofera mai mult decat platesti. Notele pentru actiune sunt 10 pe linie. Eu trec pe abonament.

Link spre comentariu
Vizitator jessyk01
Reputație: 0

Bună băieți astăzi ma găsiți disponibila până la 2 dimineața va pup pe toți a voastră jessykaâ¤â¤â¤â¤â¤ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹

Link spre comentariu

Astazi am reusit sa ajung la jess locația este centrală curat pat mare baia ok aer conditionat.Aspect fata este mai frumoasă in realitate decat in poze. Respectat programarea a fost o experienta de vis cu siguranta voi reveni la jess

Oral: 10

Normal:9,5

Igiena:10

GFE:10

Astept:10++++++

Decartat 300 pentru 1h

Consider că ea crează dependența!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...