Sari la conținut

Jessyka 0723427614


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu acum cateva zile. Nu este pe gustul meu, sa ma scuze titulara topicului. intre picioare si abdomen este o diferenta, gen picioarele sunt mai suple ca partea abdomenului care este putin plinuta dar cu pielea intinsa, sanii sunt misto .. rotunzi, este de etnie cred, nu prea tin cont de asta dar unii pe aici poate tin. Este deschisa la vorba si intelegatoare. Oral executat un minut doua, putin cu mana si deloc adanc, eu fiind nu foarte mare. Poate am fost eu de vina si nu am fost atras de ea. Oricum multumesc Jessyka pentru experienta. Din ultimele poze ma asteptam la ceva mai bine, primele poze din topic sunt mai concludente.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna în primul rand nici nu meritai sa îți răspund pentru ca și știu cine ești. Da  ce vrei dacă am mânacat bine de sărbători m-am ingrasat dar nu mult 2 nu sunt de etnie tocmai de-asta am și refuzat sa mai merg la solar Îmi pare rău ca nu m-am putut ridica la standardele tale .Te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, georgianandrei a spus:

este de etnie cred, nu prea tin cont de asta dar unii pe aici poate tin

o cunosc si iti spun eu ca nu e. exista cateva semnalmente destul de clare atunci cand o fata e de etnie si nu ma refer la lipsa igienei sau alte clisee. Sunt detalii de natura anatomica pe care ea nu le prezinta. nu stiu ce interes ai avea sa sustii asta, tu stii mai bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...