Sari la conținut

Jessyka 0723427614


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Eu am revenit la ea, locația este aceeași doar că un apartament mai modern , cu de toate.

Ea a rămas aceeași fata că și prima data , m a invitat să beau un suc/apă și să stăm de vorbă. Pentru că eram cam grăbit am ales o finalizare cu sex oral și între sâni. Eu mă voi întoarce de fiecare data la ea , are un stil aparte de a se purta cu clienții, fata de altele la care am mai fost.

Te pup Jess ! 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Nu stiu ce au avut si ce nu au avut,dar eu am fost de doua ori la domnita in cauza si de fiecare data s a comportat super,m am simtit de fiecare data nu bine ci foarte bine in compania ei ,acum depinde de fiecare cum interactioneaza dar fata ii bestiala si merita sa o futi facevtreaba buna,spor la futut fratilor

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 04.02.2021 la 17:02, delimitator a spus:

Nu stiu ce au avut si ce nu au avut,dar eu am fost de doua ori la domnita in cauza si de fiecare data s a comportat super,m am simtit de fiecare data nu bine ci foarte bine in compania ei ,acum depinde de fiecare cum interactioneaza dar fata ii bestiala si merita sa o futi facevtreaba buna,spor la futut fratilor

Normal ca nu stii. Fiindca s-au sters comentariile.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

7uup mai bine sa ai grija de oameni de pe ambulanță s-au unde lucrezi tu decât sa stai sa îmi urmărești mie profilu și sa îmi comentezi ai grija de soția ta și dai mai multa atenție ca ești om bătrân lasă saiturile ca nu sunt de tine . . . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 23 ore, jessyk01 a spus:

7uup mai bine sa ai grija de oameni de pe ambulanță s-au unde lucrezi tu decât sa stai sa îmi urmărești mie profilu și sa îmi comentezi ai grija de soția ta și dai mai multa atenție ca ești om bătrân lasă saiturile ca nu sunt de tine . . . 

😈😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...