Sari la conținut

Blonda Costin Georgian metrou noua in Bucuresti 25 ani 0725035041


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Astazi rasfoind biblia AT am dat peste aceasta domnisoara si cum mi-au placut pozele zic hai sa imi fa curaj si sa sun. Raspunde o voce dulcica, insa un pic cam retinuta si imi da detaliile: 100 lei finalizarea si 200 lei ora ca locatie pe langa metrou Costin Georgian. Stie cineva de ea? Mie unul mi-a placut mult cum a vorbit, daca cumva am timp astazi ii fac o vizita. :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Tocmai ce am iesit de la domnisoara asa incat fac o recenzie la cald. Ajung la fata locului dupa indicatiile date pe whatssapp la parterul unui bloc de garsoniere in zona Costin Georgian si imi deschide usa o fata pe tocuri la vreo 25 plus putin mai plinuta dar cu un corp de bunaciune. O vad ca este cocotata pe tocuri, se vede clasa si experienta la prima vedere. Eu sunt atras mai mult de incepatoare si pustoaice dar asta cand am vazut-o mi-a placut mult asa ca am ramas. Ii inmanez banii pentru o finalizare si ma duc in camera. Era imbracata intr-un body negru si odata ce il da jos am o surpriza extrem de misto. Niste sani fantastic de buni, mari gen numarul 5, nunstiu se apreciez. Ma pun in pat si se apuca de un oral cu tehnica buna ce ma face sa ma excit si cum imi vine sa dau drumul pune un prezervativ si ne apucam de normal. Dau pe la spate, privelsitea sanilor zbenguindu-se era misto si pompez caprita pana dau drumul in prezervativ. O sa mai revin pentru o aprofundare, nu am fost prea in apele mele dar am inteles ca face multe servicii la chit-chatul de dupa finalizare.

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

nu știu ce și cum legat de poze, nu am stat să analizez dar avea misto sânii și mersul ala pe tocuri mi-a plăcut mult.

Plm nu e ca in poze din cate inteleg. Din poze pare fresh cu sanii nr 2.
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am vorbit cu ea și a zis ca pozele sunt asemănătoare, e de apreciat ca recunoaște ca nu sunt ale ei. :) PS : eu pana nu vad pozele ei, zic pas.

eu am fost si e mai buna in realitate decat in poze. Cat despre servicii nu am fost in apele mele azi, dar mi-a placut fata strict ca aspect, ca servicii ramamane sa vedem evolutia in timp.
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Mai multe detalii despre servicii si scoruri? Este frumusoca la fata?

ce detalii mai vrei legat de pret? Am scris ca mi-a spus la telefon 100 lei finalizarea 200 lei ora. Legat de servicii nu stiu nici eu exact, dar o poti suna si afli ce si cum, sunt curios daca face french kiss, finalizare orala sau anal.
Link spre comentariu
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc

ce detalii mai vrei legat de pret? Am scris ca mi-a spus la telefon 100 lei finalizarea 200 lei ora. Legat de servicii nu stiu nici eu exact, dar o poti suna si afli ce si cum, sunt curios daca face french kiss, finalizare orala sau anal.

 

Nimic scris mai sus.

ON

NP

100 fin 200h

Fara Fk fara CIM fara Anal

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Pozele sunt reale acm dar atenție k sunt mai multe persoane in casa ....

din ce am vazut intr-un alt anunt in zona aia a fost colega cu gabriela contabila. Eu nu am mai ajuns a doua oara ca este foarte departe de mine zona.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...