Sari la conținut

Masaj relaxare Claudia - 0756828698


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare.. am fost eu acum câteva zile.

Locatia este in Micalaca in zona Cafe Bar Cartier. Doamna este BBW, undeva la 40+. La telefon in prima faza nestiind ca se poate mai mult am optat doar pentru un masaj de relaxare pretul fiind de 60 ron. Ajuns in locație doamna imi spune sa ma dezbrac si sa ma intind pe masa de masaj. M-am dezbrăcat la chilot moment in care imi spune sa dau si chilotul jos sa nu mi-l unga cu ulei. Zis si facut.. mi-a făcut masaj pe spate,apoi imi zice sa ma întorc. M-am întors mi-a făcut masaj la picioare si din cand in cand il mai atingea pe gogu cu mana asa parca din greseala pana cand s-a ridicat.. eu neștiind ca face mai mult mi-am cerut scuze iar ea a zis ca daca vreau imi face si acolo masaj pretul fiind 40 de lei in plus.. Am fost de acord si doamna a început prima data cu putin handjob apoi a trecut la un oral eu finalizand pe sani.. din spusele ei nu face CIM.

 

Acum niste note.

 

Locație 7:Usor de gqsit, doar ce s-a mutat, mai avea de aranjat una alta pe acolo

 

Doamna 6: cam grasuta si in varsta pentru gusturile mele dar imi place cum o suge.

 

Oral 7: atenta la zonele adiacente, nu se grăbește,tentativa de analingus.. dadeam nota mai mare daca facea CIM

 

Normal: nu am intrebat

 

Anal: nu am intrebat

 

De revenit: Poate, dar mai mult pentru masaj care il face destul de bine..

 

Amenda: 100 ron si am stat putin mai mult de o ora.

 

Spor la futut

Te lasa sa o atingi? se dezbraca?

Link spre comentariu
Vizitator nucontez
Reputație: 0

Salutare colegii.. din cauza lipsei de maseuze in Arad , as vrea sa trec din nou pe la Claudia...a mai fost cineva recent pe la dânsa? A mai schimbat meniul sau tot atingeri doar pe picioare si labă? Mulțumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...