Sari la conținut

Alle Ella 0759986513


Vizitator noel_dwane

Postări Recomandate

Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Azi am revenit în Oradea⤠Lăsând supozițiile la o parte, de azi sunt disponibilă pentru programări Vă pup și aștept cu dragâ¤

Dor mi-a fost de tine Ella, bine ai revenit 🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Azi am revenit în Oradeaâ¤ï¸ Lăsând supozițiile la o parte, de azi sunt disponibilă pentru programări 🥰 Vă pup și aștept cu drag😘â¤ï¸

A fost fain in Jermania.
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ieri dimineata, dsoara Ale Ella a inceput ziua cu subsemnatul Venom. Programare prin mesaje, primit la timp. Pe onestilor, în scara deja celebra.

Am parcat in timp ce ma uitam amuzat cum 2 fete se certau cu lover-boy-ii creoli in fata blocului.

Urc, după o usa, o fata de statura potrivita, înalta chiar, având în vedere ce pechineze avem prin oras. Subtirica si drăguță, cu un aer foarte teen.

Servesc chiar si o apa, nespecific mie, asa relaxat am fost la ea. Venisem pregătit financiar de o ora + anal, dar fata a fost prea buna pt păcătosul de mine.

Look-ul este de 9,50 pentru mine. Mi.au placut sanii ei, m.am simtit ca in facultate. Carnita parfumata , moale și plăcută la atingere.

Oral neprot bestial, oute linse bine si la greu, sărutări pe corp. Chiar si deep ocazional. Nota 10 cu steluta

La normal s.a urcat ea pe mine, eu pe ea si apoi chiar si mama iedului, dar înainte de anal, supapele mele au cedat.

A urmat un cim rapid, cum n.am oferit de mult. La final, mi-am zâmbit in timp ce pe la comisuri i se scurgea un pic din laptele meu cald. Nota 10, mai ales pt finish. Am terminat fara anal, dar sigur nu din vina ei, adică poate ca din vina ei, dar doar pt ca a facut ce trebuie.

Actul nu miroase a fast fuck.

Ale ella, media ta la mine a iesit 9,66, ceea ce te clasează pe locul 2 all time in clasamentul meu. :) E foarte bine, dar pentru mine famela alpha va fi kim. Probabil ca voi mai reveni sa incercam tot meniul.

Iti doresc ce le.am dorit doar la inca doua fete (kim & lora). Sănătate, fericire si sa iti ajute soarta sa iesi cat mai repede din domeniul asta pt a realiza tot ce iti doresti.

Respect

  • Like 9
Link spre comentariu

Ieri dimineata, dsoara Ale Ella a inceput ziua cu subsemnatul Venom. Programare prin mesaje, primit la timp. Pe onestilor, în scara deja celebra.

Am parcat in timp ce ma uitam amuzat cum 2 fete se certau cu lover-boy-ii creoli in fata blocului.

Urc, după o usa, o fata de statura potrivita, înalta chiar, având în vedere ce pechineze avem prin oras. Subtirica si drăguță, cu un aer foarte teen.

Servesc chiar si o apa, nespecific mie, asa relaxat am fost la ea. Venisem pregătit financiar de o ora + anal, dar fata a fost prea buna pt păcătosul de mine.

Look-ul este de 9,50 pentru mine. Mi.au placut sanii ei, m.am simtit ca in facultate. Carnita parfumata , moale și plăcută la atingere.

Oral neprot bestial, oute linse bine si la greu, sărutări pe corp. Chiar si deep ocazional. Nota 10 cu steluta

La normal s.a urcat ea pe mine, eu pe ea si apoi chiar si mama iedului, dar înainte de anal, supapele mele au cedat.

A urmat un cim rapid, cum n.am oferit de mult. La final, mi-am zâmbit in timp ce pe la comisuri i se scurgea un pic din laptele meu cald. Nota 10, mai ales pt finish. Am terminat fara anal, dar sigur nu din vina ei, adică poate ca din vina ei, dar doar pt ca a facut ce trebuie.

Actul nu miroase a fast fuck.

Ale ella, media ta la mine a iesit 9,66, ceea ce te clasează pe locul 2 all time in clasamentul meu. :) E foarte bine, dar pentru mine famela alpha va fi kim. Probabil ca voi mai reveni sa incercam tot meniul.

Iti doresc ce le.am dorit doar la inca doua fete (kim & lora). Sănătate, fericire si sa iti ajute soarta sa iesi cat mai repede din domeniul asta pt a realiza tot ce iti doresti.

Respect

Mulțumesc mult pentru recenzieâ¤ï¸ Toate cele bune îți doresc și eu🥰

 

P.S Momentan nu mai sunt în Oradea, până revin vă pup și îmbrățișez cu dragâ¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Iti doresc ce le.am dorit doar la inca doua fete (kim & lora).

Felicitări pentru recenzie Venom! 😇 ÃŽți dai seama în ce dileema morala m-ai băgat când ai enumerat-o printre mai sus pomenitele? 🙄 😄

Chiar asa muza e Analella??? 😋 Deja încep sa bănuiesc ca-i economista de profesie și încă câteva coincidente divine pe care nu le pomenesc aici... 😀🤪😂

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Si eu mi-am onorat abonamentul si saptamana trecuta m-am programt din nou o ora la Alle Ella........ Nu prea am ce sa adaug fata de recenziile mele trecute , doar ca fata este la superlativ la toate capitolele , iar la anal este regina ..... I-am dat niste pule in cur ....... uau ..... adanc , tare ..... i-am spart curul .......  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 . O futi in cur ca si in pizda, asa gaura faina are  !!!!!!!! 

  O intalnire f reusita , dar am o veste trista ....... fata vrea sa ne paraseasca o vreme si sa mai incercerce si in alte orase ............ Dar a promis ca va reveni ...........   

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am vrut sa ma programez saptamana asta si fata nu mai raspunde ............. deci cred ca a plecat ............  Sa speram ca se va intoarce repede sa avem si noi o gagica care se fute fantastic in fund ............... :blushing2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Am vrut sa ma programez saptamana asta si fata nu mai raspunde ............. deci cred ca a plecat ............ Sa speram ca se va intoarce repede sa avem si noi o gagica care se fute fantastic in fund ............... :blushing2

A plecat frumoasa noastra la Arad, dar vine ea inapoi.

Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Bună tuturor am revenit în Oradea, începând de azi sunt disponibilă pentru programări între orele 11-23, tarifele sunt aceleași⤠Vă aștept cu drag

Locația: Str. Tudor Vladimirescu Nr. 82 (Bl. ARED)

Bine ai revenit Ella 🤗😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...