Sari la conținut

0744919648


Postări Recomandate

1 oră în urmă, JustMe112 a spus:

Am reușit să ajung azi la titulara topicului și pot zice că a fost super.

Am luat legătura pe WhatsApp și programat in juma de oră.Am ajuns la locație am stat puțin să mă încălzesc cu caloriferul în brațe și după direct la dus.Pot zice că Emmy arată bn și ai pe cine pune mâna.

M-am întins în pat și a inceput cu mângâieri și săruturi pe corp până a ajuns la ăla micu și de aici  oralul chiar mi sa părut super  așa cum îmi place umed și destul de adânc chiar nu mă așteptam.Dupa ceva timp am rugat-o sa  puna cauciucul că să o probez și la normal.S-a urcat pe mn și după aia eu peste ea unde am și finalizat in balonaș.Pe parcursul nebunie pot spune că este cu tn acolo și participă cu mângâieri cu mici zgomote de plăcere.Per total o vizita reușita și clar este de revenit pt mn.Nu cred că are rost sa mai dau note...va doresc ciocane tari și spor la .....😉

Multumesc💜te mai astept cu drag🥳🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am bifat iar o vizita la aceasta domnișoară...nuj daca mai are rost sa detaliez întâlnirea doar că m-am simțit super la oralul făcut de ea și mai ales joaca cu limba 😁😘

Sincer sunt curios cum s-ar simți limba aia jucăușă la niste Deep french Kiss....poate aflu data viitoare

Ciocane tari🥳🥳

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, JustMe112 a spus:

Am bifat iar o vizita la aceasta domnișoară...nuj daca mai are rost sa detaliez întâlnirea doar că m-am simțit super la oralul făcut de ea și mai ales joaca cu limba 😁😘

Sincer sunt curios cum s-ar simți limba aia jucăușă la niste Deep french Kiss....poate aflu data viitoare

Ciocane tari🥳🥳

 

Te 😘😘mersi

Vedem cum se simte,data viitoare🤭

Link spre comentariu
Vizitator Bobita13
Reputație: 0

Am fost si eu la domnisoara recent. Am ajuns la locatie dupa programarea facuta prin whatsapp si la ora stabilita. Inauntru era o tipa blonda cam pe la 1.60 inaltime, imbracata in capot si am spus sa trec direct la treaba ca ma si grabeam. Si sa dezbracat siiii .... Bomba la aspect, sani mari si bine proportionati, un fundulet bombat si frumos. Ce ii adevarat nu ii foarte vorbareata, dar pe mine nu ma deranjeaza prea mult. Apoi am trecut la actiune, oralul a fost ok dar strange cam tare ce ii adevarat 😂, a venit deasupra si apoi am schimbat pe la spate si am terminat in balon in glorie.

Nu am intampinat mirosuri dubioase cum mai spuneau colegii 🤔 si in plus era uda si asta mia placut. Am stat o finalizare.

Note:

Oral 7

Aspect 9.5

Normal 9

Categoric trebuie incercat, putine fete care fac aceasta meserie arata asa bine.

Link spre comentariu
Acum 17 ore, Bobita13 a spus:

Am fost si eu la domnisoara recent. Am ajuns la locatie dupa programarea facuta prin whatsapp si la ora stabilita. Inauntru era o tipa blonda cam pe la 1.60 inaltime, imbracata in capot si am spus sa trec direct la treaba ca ma si grabeam. Si sa dezbracat siiii .... Bomba la aspect, sani mari si bine proportionati, un fundulet bombat si frumos. Ce ii adevarat nu ii foarte vorbareata, dar pe mine nu ma deranjeaza prea mult. Apoi am trecut la actiune, oralul a fost ok dar strange cam tare ce ii adevarat 😂, a venit deasupra si apoi am schimbat pe la spate si am terminat in balon in glorie.

Nu am intampinat mirosuri dubioase cum mai spuneau colegii 🤔 si in plus era uda si asta mia placut. Am stat o finalizare.

Note:

Oral 7

Aspect 9.5

Normal 9

Categoric trebuie incercat, putine fete care fac aceasta meserie arata asa bine.

Mama ei de gura🤣😂 cica "broasca mica casca gura mare" ori am eu gura prea mica ori voi pulile prea mari😂-glumesc doar

Multumesc frumos😘te mai astept cu drag💜💜🥰

Link spre comentariu
Vizitator DARIUSTHE3RD
Reputație: 0
La 25.02.2022 la 14:11, emmyzian a spus:

Buna dragilor am revenit🔥👅👄Va astept 💜🥰

poze copiate,fara vocatie,mai mult decat de evitat........................

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 3 ore, DARIUSTHE3RD a spus:

poze copiate,fara vocatie,mai mult decat de evitat........................

Te asigur CA Este asa cum o vezi in poze.!se merita sa o vizitezi.!Este de top fata.! Nu scrie lumea prosti despre ea care au fost.!

Link spre comentariu
Acum 3 ore, DARIUSTHE3RD a spus:

poze copiate,fara vocatie,mai mult decat de evitat........................

🤣🤣🤣daca te ai uita mai atent la pozele mele ai vedea ca am poze din locatie,am poza din baia locatiei mele si din dormitor unde se vad draperiile🤦‍♀️ hai sa ti dau si un indiciu,in poza facuta in baie am o alunita pe spate sus,daca te uiti atent...o vei vedea si in realitate si costumatia la fel😘

Link spre comentariu
Vizitator DARIUSTHE3RD
Reputație: 0
Acum 21 ore, emmyzian a spus:

❤❤😌multumesc dragul meu

ca sa parafrazam titlul,nu va duce ti ca va duce ti degeaba,bani aruncati......................

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
Acum 3 ore, emmyzian a spus:

Mersi😘alta data sa numai vii 🤣 ca pana acum

Din ce inteleg nu-i plac serviciile dar se duce😄😄😄😄

Link spre comentariu

Salutare. 

Am revizitat-o astazi pe titulara topicului, dupa mai mult de 6 luni de la ultima vizită. Nu știu daca m-a recunoscut, insă eu am fost placut surprins sa vad ca a mai slabit și arată super mișto...

Este placută compania ei, rade, glumeste, e jucaușă. 😄 

In fine, data trecută am dat note si am relatat experiența. Acum numai are rost. Din punctul meu de vedere are servicii foarte bune, incepand de la GFE, pana la oralul acela umed si adânc, apoi normalul cu implicare, gemete si atingeri fine. 

Arată perfect, de cum intri pe ușă, ți se scoală mădularu si se intărește instant. E bună gagica! 

Daca știți sa va purtați cu ea, va face de vă innebunește. 

O recomand. Este una din cele mai bune. Isi imparte locul 1 cu brunețica. Părerea mea! 

 

O zi bună, va salut si ciocane tari! 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, gizzmondo a spus:

Salutare. 

Am revizitat-o astazi pe titulara topicului, dupa mai mult de 6 luni de la ultima vizită. Nu știu daca m-a recunoscut, insă eu am fost placut surprins sa vad ca a mai slabit și arată super mișto...

Este placută compania ei, rade, glumeste, e jucaușă. 😄 

In fine, data trecută am dat note si am relatat experiența. Acum numai are rost. Din punctul meu de vedere are servicii foarte bune, incepand de la GFE, pana la oralul acela umed si adânc, apoi normalul cu implicare, gemete si atingeri fine. 

Arată perfect, de cum intri pe ușă, ți se scoală mădularu si se intărește instant. E bună gagica! 

Daca știți sa va purtați cu ea, va face de vă innebunește. 

O recomand. Este una din cele mai bune. Isi imparte locul 1 cu brunețica. Părerea mea! 

 

O zi bună, va salut si ciocane tari! 

 

Multumesc pentru recenzie❤😌te mai astept 😋🍌

Link spre comentariu

Dragii mei😘zic sa va reamintesc serviciile si preturile mele,care sunt aceleasi😂dar mna mai sunt si clienti noi care nu au rabdare sa caute lista pe paginile din urma🤗

💝Oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)😮

💝Normal (doar protejat)🥵

💝Sarutari corporale (si din partea mea si din partea voastra)💋

💝limbute/69 (in diferite pozitii)👅

💝Masaj de relaxare (cine doreste cu creama/fara crema)🖐

💝Finalizare corporală💦

💝Diferite pozitii🥰(pe pat,pe scaun,pe birou,in cada,pe fotoliu)

💝Dus impreuna (cine doreste doar la 1h)🛀

💝Finalizare orala-50lei extra

💝Uro (doar ofer)-50lei extra

💝Sarutarile pe gurita nu fac parte din lista serviciilor mele,dar mai scap cate un pupic/sarut cui cred eu ca trebuie si merita😂

🥰100lei-1fin(max 30min)

🥰200lei-1hr(max 60min/2 fin)

Nu fac sex normal neprotejat (pentru nicio suma)

Nu fac anal

Nu fac deplasari

Nu primesc pers cu bile sau sub influenta alcoolului si nu primesc **spam editat**🤗

Nu accept sa mi bage degetele prin gaurele😂🖖 si nici sa fiu supta de sfarcuri🙃

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator DARIUSTHE3RD
Reputație: 0
Acum 7 ore, emmyzian a spus:

Nu am program stabil🙃dar de obicei lucrez de la 9-23💋👅

 

A fost cineva ? 

nu prea se mai duce nimeni-:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...