Sari la conținut

0744919648


Postări Recomandate

Vizitator all_star
Reputație: 0
Acum 49 minute, emmyzian a spus:

De unde ai dedus tu asta,Nostradamus🤣?! 

Ei a dedus )))).                                                         El doar se bagă-n seamă aiurea și vorbește în necunoștință de cauză.                                           Nu-l băga-n seama și lasă-l să vorbească /scrie singur aberațiile pe care oricum nu le crede nimeni. 😉 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
Acum 8 ore, DARIUSTHE3RD a spus:

A fost cineva ? 

nu prea se mai duce nimeni-:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Da eu am fost, si am fost f multumit de serviciile ei. Are servicii bune ca si brunetica, Ana (in blugi ), Alina blonda...

Link spre comentariu
Acum 7 ore, all_star a spus:

Ei a dedus )))).                                                         El doar se bagă-n seamă aiurea și vorbește în necunoștință de cauză.                                           Nu-l băga-n seama și lasă-l să vorbească /scrie singur aberațiile pe care oricum nu le crede nimeni. 😉 😘

💋💋corect

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Vizitată iar,nu știu dacă aș putea să spun ceva de rău despre ea sau serviciile oferite.La mn cel puțin se afla în top 3 ,și anume că are ceva anume care mă atrage sa o vizitez la fel că celelalte 2 domnițe de care nu mentionez aici dar bănuiesc că știu toți.Sincer îmi pare rău că nu mă pot împărți în 3 dar na incerc sa fiu echitabil cu dorințele mele.Fara prea multa vorbărie recomand  celor care știu cum să se poarte cu o fata pt că primesc la schimb ceva frumos și fără grabă .Ciocane tari

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 20 minute, JustMe112 a spus:

Vizitată iar,nu știu dacă aș putea să spun ceva de rău despre ea sau serviciile oferite.La mn cel puțin se afla în top 3 ,și anume că are ceva anume care mă atrage sa o vizitez la fel că celelalte 2 domnițe de care nu mentionez aici dar bănuiesc că știu toți.Sincer îmi pare rău că nu mă pot împărți în 3 dar na incerc sa fiu echitabil cu dorințele mele.Fara prea multa vorbărie recomand  celor care știu cum să se poarte cu o fata pt că primesc la schimb ceva frumos și fără grabă .Ciocane tari

🥰💝multumesc frumos👅

Link spre comentariu
Acum 18 minute, adelin88 a spus:

Pfff,,,numai eu ma chinui sa o prind😀..nu ne nimerim la program, am incercat luna trecuta de 2 ori dar nu neam nimerit.

Poti incerca azi,cel mai exact dupa ora 14 voi fi disponibila🤗sunt in oras pana sambata pe la ora 20💝dupa voi reveni cel mai probabil dupa Paste💋🙃

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila

Sal ,vizitata ieri , nu o sa intru in detalii pentru ca deja știți ca are servicii de nota 10 si nici nu vreau sa mai imi sara unii colegi in cap ca data trecuta.

Link spre comentariu
Vizitator George911
Reputație: 0

Salut! Vizitat domnișoara. Am prins-o greu la telefon dar in final am reușit!:) Ce pot spune despre domnișoară mai mult decât s-a spus pana acum? Pentru mine a fost o experiență extra. De revenit?     Cu siguranță!!!  

Recomand cu plăcere!

Ciocane tari!

Link spre comentariu
Acum 2 ore, George911 a spus:

Salut! Vizitat domnișoara. Am prins-o greu la telefon dar in final am reușit!:) Ce pot spune despre domnișoară mai mult decât s-a spus pana acum? Pentru mine a fost o experiență extra. De revenit?     Cu siguranță!!!  

Recomand cu plăcere!

Ciocane tari!

Nustiu exact cine esti🙃dar iti multumesc din ❤💋☺️

Link spre comentariu
Vizitator George911
Reputație: 0
1 hour ago, emmyzian said:

Nustiu exact cine esti🙃dar iti multumesc din ❤💋☺️

Am să-ți amintesc data viitoare când voi veni să mă faci din nou să mă simt mai tinerel 😀. Te pup dulce 😊....

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Salut

 Revenit in tara pentru sarbatorile pascale am revizitat-o pe EMMY ...desi prima vizita nu a fost wow ....de data asta au iesit scantei !!!! 

Multumesc pentru serviciile de aproape nota 10!!!

De revenit/de recomandat ..oricand cu multa placere !!!!

Paste fericit EMMY!!!!

Paste fericit colegi!!!!!!

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 29 minute, dodo75x a spus:

Salut

 Revenit in tara pentru sarbatorile pascale am revizitat-o pe EMMY ...desi prima vizita nu a fost wow ....de data asta au iesit scantei !!!! 

Multumesc pentru serviciile de aproape nota 10!!!

De revenit/de recomandat ..oricand cu multa placere !!!!

Paste fericit EMMY!!!!

Paste fericit colegi!!!!!!

 

 

 

 

 

Multumesc 😊😊🥰

Paste fericit tuturor si toate cele bune💋

Link spre comentariu

Salutare.

Am vizitat acum 2 săptămâni titulara topicului. Am optat pentru o finalizare, cadoul fiind 100 lei....acțiunea: la alegerea mea OP+ NP, se implica, a scos și câteva gemete pentru a întreține atmosfera.

Singur minus în vad în faptul ca după acțiune nu am primit prosop pentru o igienizare corespunzătoare.

Spor....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...