Sari la conținut

0767226688


Vizitator geoanna

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Am fost la Ana si am vrut sa scriu cateva impresii despre vizita avuta cu ea.Precizez de la inceput ca am vrut mai mult sa incerc ceva fresh neavand asteptari exagerate legata de aceasta intalnire.Si marea a fost uluirea mea cand asteptariile mele au fost rasturntate cu desavarsire de dulceata de fata care este Ana.M-am programat cu cateva ore inainte  pe whatsapp si am ajuns la locatie cu o mica intarziere dar nu a fost nici o problema.Am fost intampinat de Ana o bruneta frumusica si simpatica rau, slim , miniona ,tonica , ten bronzat placut si fin la atingere. Atuurile fizice pe care le detine Anna sunt buzele care desi sunt injectate (cu bun simt , exact cat trebuie) sunt de mare efect   si perechea de sani siliconati la fel exact cat trebuie pentru a fi in  concordanta cu corpul ei slim si tonifiat.In cazul Annei toate modificarile sunt facute cu bun simt si cu simt estetic pentru a fi in concordanta cu trasaturile ei fizice si exact cat trebuie pentru a incita si a starni privirile admirative ale barbatiilor.Actiunea in sine a debutat cu un FK foarte pasional si incitant ( buzele se simt intr-un mare fel) , am avut parte de un oral soft , lent, umed (buzele din nou fiind MVP-ul senzatiilor) - o adevarata incantare pentru simturi.Am schimbat 2 pozitii LOT (avand parte si de pozitia sezand la al doilea nr) si doggy unde totul a decurs intr-un mare fel mai ales ca exista si o oglinda in camera.Anna este prezenta cu tine acolo pe tot parcursul actiuni si chiar pot spune ca am ramas uimit de cat de bine se poate misca .

Pe partea GFE pot spune ca totul a decurs natural Ana este o fire calda ,calma, senzuala, open minded si dezghetata , am abordat diverse subiecte cu ea si am avut parte si de FK foarte pasional si incitant (dulce rau buzele Anei).

In concluzie Ana este o bruneta cu o atitudine super, deschisa ,cu bun simt, pasionala, dulcica rau  ce merita tratata cu bun simt si respect si eu voi revenii la ea cu mare placere (sper sa mai prind loc avand in vedere ca mi-a zis ca nu mai sta foarte mult)

Locatie : 9 

Aspect :9,5

Oral:9,5

Normal :10

GFE : 9,5

300ron/h
Link spre comentariu
Vizitator geoanna
Reputație: 0

Am fost la Ana si am vrut sa scriu cateva impresii despre vizita avuta cu ea.Precizez de la inceput ca am vrut mai mult sa incerc ceva fresh neavand asteptari exagerate legata de aceasta intalnire.Si marea a fost uluirea mea cand asteptariile mele au fost rasturntate cu desavarsire de dulceata de fata care este Ana.M-am programat cu cateva ore inainte  pe whatsapp si am ajuns la locatie cu o mica intarziere dar nu a fost nici o problema.Am fost intampinat de Ana o bruneta frumusica si simpatica rau, slim , miniona ,tonica , ten bronzat placut si fin la atingere. Atuurile fizice pe care le detine Anna sunt buzele care desi sunt injectate (cu bun simt , exact cat trebuie) sunt de mare efect   si perechea de sani siliconati la fel exact cat trebuie pentru a fi in  concordanta cu corpul ei slim si tonifiat.In cazul Annei toate modificarile sunt facute cu bun simt si cu simt estetic pentru a fi in concordanta cu trasaturile ei fizice si exact cat trebuie pentru a incita si a starni privirile admirative ale barbatiilor.Actiunea in sine a debutat cu un FK foarte pasional si incitant ( buzele se simt intr-un mare fel) , am avut parte de un oral soft , lent, umed (buzele din nou fiind MVP-ul senzatiilor) - o adevarata incantare pentru simturi.Am schimbat 2 pozitii LOT (avand parte si de pozitia sezand la al doilea nr) si doggy unde totul a decurs intr-un mare fel mai ales ca exista si o oglinda in camera.Anna este prezenta cu tine acolo pe tot

parcursul actiuni si chiar pot spune ca am ramas uimit de cat de bine se poate misca .

Pe partea GFE pot spune ca totul a decurs natural Ana este o fire calda ,calma, senzuala, open minded si dezghetata , am abordat diverse subiecte cu ea si am avut parte si de FK foarte pasional si incitant (dulce rau buzele Anei).

In concluzie Ana este o bruneta cu o atitudine super, deschisa ,cu bun simt, pasionala, dulcica rau  ce merita tratata cu bun simt si respect si eu voi revenii la ea cu mare placere (sper sa mai prind loc avand in vedere ca mi-a zis ca nu mai sta foarte mult)

Locatie : 9 

Aspect :9,5

Oral:9,5

Normal :10

GFE : 9,5

300ron/h

Ma bucur ca ti-a plăcut in compania mea te pupacesc

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu am timp și nici talent la scris așa că doar confirm 100% recenzia userului rewert de mai sus. Sunat, programat din scurt, zona undeva în spate la Carrefour Unirii, greu cu parcarea. Tipa este exact cum îmi doream, brunetă, slim, bronzata, emană un vibe pozitiv. Oral de început, Lot și Lot reverse și cam asta a fost, se mișcă super. Gfe maxim, fk, m-am simțit minunat cu ea (de la prima vizită, ceea ce nu e asa ușor la mine). Am completat doar un singur număr, la al doilea n-a mai scris pixul, cu toate eforturile gazdei (deh, vârsta, bautura, necazurile...). Amenda de viteză 400/oră - o investiție reușită zic eu. Vă rog să nu o sunați, aș vrea să o păstrez doar pentru mine.

Link spre comentariu
Vizitator geoanna
Reputație: 0

Nu am timp și nici talent la scris așa că doar confirm 100% recenzia userului rewert de mai sus. Sunat, programat din scurt, zona undeva în spate la Carrefour Unirii, greu cu parcarea. Tipa este exact cum îmi doream, brunetă, slim, bronzata, emană un vibe pozitiv. Oral de început, Lot și Lot reverse și cam asta a fost, se mișcă super. Gfe maxim, fk, m-am simțit minunat cu ea (de la prima vizită, ceea ce nu e asa ușor la mine). Am completat doar un singur număr, la al doilea n-a mai scris pixul, cu toate eforturile gazdei (deh, vârsta, bautura, necazurile...). Amenda de viteză 400/oră - o investiție reușită zic eu. Vă rog să nu o sunați, aș vrea să o păstrez doar pentru mine.

Buna

Mulțumesc frumos pentru compliment și sinceritate !

Cu drag ,te mai aștept

Te sărut .

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Pai a fost cam așa: am cerut 30 min și am achitat 200 lei (era prima noastră întâlnire deci am dat banii înainte). Pe parcurs m-am răzgândit și am cerut sa fie 1h. La finalul antrenamentului am solicitat nota (am estimat că am depășit timpul și trebuie să nu rămân dator), ea a zis 200, eu am dat fără să pun întrebări și asta a fost. Acum ce să zic, eram cam obosit și trebuia să ajung urgent la o întâlnire așa că nu am analizat prea mult. Dar dacă voi spuneți că trebuia să fie mai puțin solicit prioritate pe viitor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...