Sari la conținut

Natalia unirii 0721699195


Postări Recomandate

Vizitator savyo
Reputație: 0

Bifat dsoara!

Amuzant este ca am fost la colega ei, dar mi s-a parut mai pe gustul meu blondina ðŸ˜

Iar acum notele:

Dsoara : as da un 8,50, sociabila, glumeata, blonda, aspect placut

Oral : 9, slow, pe placul meu, nu sa te termine

Normal: 9, n-am apucat prea multe pentru ca este foarte stramta, himen elastic ,capitulat rapid.

Locatia : 10, ap central la Unirii, 2 camere cred, cu de toate, servit o cola, socializat cu ambele 🙂

 

De revenit? Poate, si pentru altele, netestate !

 

Mersi Natalia!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salutare! Am fost recent la cele doua fete dragute, sexoase si futacioase. Am intrat cu amandoua.

 

Contact: Programare facut usor pe Whatsapp, cu 45 de minute inainte.

 

Punctualitate: Perfecta. Am fost primit la ora stabilita. Fetele erau deja pregatite.

 

Locatie: 9. Aproape de pub-ul The Harp Irish Pub.

                  Apartamentul arata foarte bine, curat.

                  Nu este foarte discreta locatia din cauza pozitionarii blocului si a restaurantului de langa. 

 

Atitudine: 9,5. Am fost bine primit, cu entuziasm, de cele doua fete foarte binedispuse si zambitoare la acea ora tarzie.

                       Au fost foarte atente cu mine (pro-client), au avut initiativa in pat si nu m-am simtit deloc grabit in timpul petrecut cu ele.

 

Aspect (ambele fete): 8+. Plusul este pentru Natalia pe care o simpatizez mai mult. 

                                         Si am inteles ca Jessyka seamana cu Oana Zavoranu. Eu nu mi-am dat seama, nu am ochiul asa de bine format. Avand in vedere ca mai multe persoane i-au spus asta, ar fi ceva de investigat pentru fani.

 

Experienta in 3 (threesome): 8+. Dau nota asta generala pentru toata actiunea din pat (ON si NP).

                                                     A fost un threesome incitant, dar destul de "cuminte". Voi da cateva exemple mai jos. 

 

Momente notabile pentru mine au fost:

* Cand ma sarutam si ma jucam cu Natalia in timp ce imi mi-o sugea Jessyka.

* Cand imi facea oral Natalia privindu-ma in ochi iar Jessyka ma saruta pe corp.

* Cand au incercat sa imi faca amandoua oral, una din ele mi-o sugea iar celalalta ma saruta pe langa pula.

* Cand m-a priveam cu Natalia, ea zambind foarte dragalasa, in timp ce o futeam pe Jessyka.

* Cand Jessyka in timp ce ma futea (LOT) imi spune sa nu termin, sa o fut si pe Natalia. Daaaaaaaaa!!!

* Cand Natalia s-a pus capra - ii sta foarte bine asa. N-am rezistat prea mult.

 

Ce mi-ar fi placut mult dar nu s-a intamplat:

* Sa-mi fie supte oo-le.

* Sa-mi fie supta pula si oo-le in acelasi timp.

* Sa schimbe fetele mai des pula din gura in gura.

* Sa fac FK cu una din ele in timp ce mi-o suge sau o fut pe cealalta, si invers.

* Sa incerce sa ma termine oral sau facial (CIM sau COF).

* Sa propuna ele si alte pozitii la oral. Nici eu nu am avut inspiratia in acele momente.

 

Sarut: Doar cu Natalia.

 

FK: Nu.

 

CIM/COF (la initiativa lor): Nu.

 

Contact vizual: Daaaa. Jessyka are o privire obraznica, mai ales cand e cu pula in gura, iar Natalia are o privire mai inocenta, dar la fel de incitanta.

 

GFE: Tind sa spun ca da. Cu toate ca m-am sarutat doar cu Natalia si fara FK de la nici una, in mare parte m-am simtit ca si cum eram cu doua amante dornice sa ma satisfaca. Au acea atitudine senzuala, seducatoare.

 

PSE: Da. Fetele cer sa fie futute, ma priveau in ochi in timp ce o sugeau, si le place sa se vada in oglinda mare de pe sifonier (de care nu am profitat destul).

 

Igiena: 10. Totul ok aici. La final, fetele au intrat la dus dupa mine.

 

Halat: 300/30 min, 35 min DTD cu tot cu dusuri. Eram tentat sa stau mai mult dar... csf, sunt sarac  =))

 

A fost o experienta recomandabila.

M-am simtit foarte bine cu Natalia si Jessyka si mi s-a sculat din nou scriind aceasta recenzie.

Jessyka a insinuat ca o plac mai mult pe prietena ei si avea dreptate. La o viitoare intalnire, pe Natalia o vreau s-o fut cel mai mult.

 


 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Disponibila Băieții Pana la ora 2 Dimineața Va Aștept pupici cu lipici 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘😘😘

post-328299-0-44110800-1593009825_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...