Sari la conținut

Natalia unirii 0721699195


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare colegi!

 

Am fost și eu în seara asta pe la Natalia.

Programarea făcută pe wapp de pe zi și respectata. Am ajuns ușor la blocul ei de pe unirii locuri de parcare cate vrei, blocul are paznic dar n ai treaba cu el. Am întrat în apartament și o vad pe Natalia și pe colega ei Anastasia am stat puțin de vorba am băut un pepsi și după ne am dus în dormitor a început cu un oral de 7,5 (părerea mea) umed și încet după am trecut la niște mici sărutări pe piept niște frecari cu curu' în pula și după am trecut la futut am pus o în lot și a început sa se miște si sa vad ca e maxim de strâmtă a început sa și facă jocul i am dat și eu s a frecat și ea după am schimbat în capra în care a fost mai strâmtă i am dat tare și ea cu niște contre bine rău în care n am mai ținut mult și am cedat 😂😂 într o ora dacă nu poți sa dai 2 numere cu ea poți.

 

La futai ii dau nota 9 pentru ca știe sa se futa și sa geamă sa te atingă pupături pe piept și supt de sfarc.

 

Totul a fost ok apartament ok milfa ok curata fără mirosuri.

 

De revenit o sa mai revin doar ca la o ora nu la jumătate si as încerca o și pe prietena sa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare colegi!

 

Am fost și eu în seara asta pe la Natalia.

Programarea făcută pe wapp de pe zi și respectata. Am ajuns ușor la blocul ei de pe unirii locuri de parcare cate vrei, blocul are paznic dar n ai treaba cu el. Am întrat în apartament și o vad pe Natalia și pe colega ei Anastasia am stat puțin de vorba am băut un pepsi și după ne am dus în dormitor a început cu un oral de 7,5 (părerea mea) umed și încet după am trecut la niște mici sărutări pe piept niște frecari cu curu' în pula și după am trecut la futut am pus o în lot și a început sa se miște si sa vad ca e maxim de strâmtă a început sa și facă jocul i am dat și eu s a frecat și ea după am schimbat în capra în care a fost mai strâmtă i am dat tare și ea cu niște contre bine rău în care n am mai ținut mult și am cedat într o ora dacă nu poți sa dai 2 numere cu ea poți.

 

La futai ii dau nota 9 pentru ca știe sa se futa și sa geamă sa te atingă pupături pe piept și supt de sfarc.

 

Totul a fost ok apartament ok milfa ok curata fără mirosuri.

 

De revenit o sa mai revin doar ca la o ora nu la jumătate si as încerca o și pe prietena sa

mulțumesc frumos te mai aștept cu mult drag te puuup dulce
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nb băieții futaciosii ne vedem de Marty De la Ora 15 😘😘😘 Va Aștept Pe Watap Pt Programări 🥰😘💙 Maine o găsiți doar pe colega mea Anastasya 🥰😘

post-328299-0-98782300-1596415845_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare tuturor,

 

Am fost acum 2 zile la Natalia dar scriu abia acum o recenzie deoarece abia mi-am făcut cont și am așteptat aprobarea lui.

Am 2 cuvinte pentru tine, dragă Natalia: jos pălăria.

 

1. Locația - nota 9, apartamentul este mare, patul este comod, la duș curge doar apă rece dar nu este o problemă, atunci când intri pe ușă și le vezi pe aceste două fete minunate (Natalia si colega ei Jesssika), te încingi așa de tare încât nici un duș rece nu te mai poate stinge.

2. Modalitatea de contact - nota 10, programările se fac pe whatsapp iar îndrumarea și serviciile sunt detaliate cu exactitate.

3. Detalii despre întâlnire - nota 10+, Natalia este o fată foarte deschisă și cumsecade. Am fost puțin inhibat la început deoarece niciodată nu am avut noroc de fete ok (pentru că foloseam doar Publi, nu citeam și recenzii). Însă după ce Natalia a intrat în vorbă cu mine, am trecut repede de la inhibare la excitare. Număru propriu-zis a durat în jur de 50 de minute, a început cu sărutări pasionale pe corp (ar fi fost drăguț și un FK dar nu face), apoi a trecut la oral neprotejat și umed. La sex cel mai mult mi-a plăcut că se implică total, acceptă orice poziție și e foarte strâmtă, cu alte cuvinte a fost cea mai bună partidă din viața mea. Cât despre finalizare, am ales să fie corporală.

4. Programul de lucru - nota 10 din perspectiva mea, lucrează seara până la ora 3 când traficul nu este abundent și poți ajunge ușor la ea chiar dacă stai departe.

5. Tarifare, foarte ok având în vedere raportul calitate/preț, eu i-am lăsat 300 pe o oră în loc de 250.

 

De revenit, o să revin și sincer să fiu abia aștept acel moment. Am de gând să iau o finalizare împreună cu Natalia si Jessika care și ea la rândul ei este o tipă super hot cu un zâmbet de o raritate mare.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare tuturor,

 

Am fost acum 2 zile la Natalia dar scriu abia acum o recenzie deoarece abia mi-am făcut cont și am așteptat aprobarea lui.

Am 2 cuvinte pentru tine, dragă Natalia: jos pălăria.

 

1. Locația - nota 9, apartamentul este mare, patul este comod, la duș curge doar apă rece dar nu este o problemă, atunci când intri pe ușă și le vezi pe aceste două fete minunate (Natalia si colega ei Jesssika), te încingi așa de tare încât nici un duș rece nu te mai poate stinge.

2. Modalitatea de contact - nota 10, programările se fac pe whatsapp iar îndrumarea și serviciile sunt detaliate cu exactitate.

3. Detalii despre întâlnire - nota 10+, Natalia este o fată foarte deschisă și cumsecade. Am fost puțin inhibat la început deoarece niciodată nu am avut noroc de fete ok (pentru că foloseam doar Publi, nu citeam și recenzii). Însă după ce Natalia a intrat în vorbă cu mine, am trecut repede de la inhibare la excitare. Număru propriu-zis a durat în jur de 50 de minute, a început cu sărutări pasionale pe corp (ar fi fost drăguț și un FK dar nu face), apoi a trecut la oral neprotejat și umed. La sex cel mai mult mi-a plăcut că se implică total, acceptă orice poziție și e foarte strâmtă, cu alte cuvinte a fost cea mai bună partidă din viața mea. Cât despre finalizare, am ales să fie corporală.

4. Programul de lucru - nota 10 din perspectiva mea, lucrează seara până la ora 3 când traficul nu este abundent și poți ajunge ușor la ea chiar dacă stai departe.

5. Tarifare, foarte ok având în vedere raportul calitate/preț, eu i-am lăsat 300 pe o oră în loc de 250.

 

De revenit, o să revin și sincer să fiu abia aștept acel moment. Am de gând să iau o finalizare împreună cu Natalia si Jessika care și ea la rândul ei este o tipă super hot cu un zâmbet de o raritate mare.

ms frumos puiule dar nu sunt cu jeesikk sunt cu Anastasya. Te puuup dulce și te mai aștept
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...