Sari la conținut

Maria,0763065109 Militari residence


Vizitator sexymaria

Postări Recomandate

Vizitator sexymaria
Reputație: 0

Scuza-ma ca sunt mai greu de cap, dar nu prea inteleg. FK in functie de compatibilitate inteleg, e modul voalat de a spune nu, dar de anilingus in functie de compatibilitate nu prea am auzit. Mai ales daca e activ...

Era referitor la fk si gfe,dragul meu!
Link spre comentariu
Vizitator sexymaria
Reputație: 0

Eu zic sa fiti si voi mai expliciti si sa spuneti...vreau limbi cur. Oferi? Cred ca fata nu e obisnuita cu cerintele uzuale.

Eu zic sa fiti si voi mai expliciti si sa spuneti...vreau limbi cur. Oferi? Cred ca fata nu e obisnuita cu cerintele uzuale.

Nu prea avand in vedere ca sunt incepatoare, ma prind mai greu
Link spre comentariu
Vizitator sexymaria
Reputație: 0

Mai studiez putin problema.. sa vad daca e FK macar.. ca anal vad clar ca nu.

Mai studiez putin problema.. sa vad daca e FK macar.. ca anal vad clar ca nu.

Fk functie de compatibilitate,iar anal nu prestez.
Link spre comentariu
Vizitator sexymaria
Reputație: 0

Maria, Maria,esti tu noua in domeniu cum sunt eu sunt calugar budist Hai, baga o spovedanie completa si zi-ne la ureche pe unde ai mai evoluat

nu stiu cum ai ajuns la aceeasta concluzie,dar mai bine hai in vizita pe la mn...
Link spre comentariu
Vizitator sexymaria
Reputație: 0

La telefon raspunzi incepand cu ora 10? Am sunat acum 5 min...

Bună, dragul meu astăzi ma poți găsi în locație începând cu ora 12:00 pana la 00:00 pup
Link spre comentariu

Bună, dragul meu astăzi ma poți găsi în locație începând cu ora 12:00 pana la 00:00 pup

Ieri când te-am sunat pentru o programare ai zis ca azi te găsesc de la 10:00, am venit ca prostul în Residence, te-am sunat de 5 ori și acum spui ca începi de la 12. Era prea frumos sa găsesc ceva serios în Militari.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sexymaria
Reputație: 0

Ieri când te-am sunat pentru o programare ai zis ca azi te găsesc de la 10:00, am venit ca prostul în Residence, te-am sunat de 5 ori și acum spui ca începi de la 12. Era prea frumos sa găsesc ceva serios în Militari.

Buna, dragul meu programarea se face cu 2,3 h inainte. Imi cer scz pt neintelegerea creata si te astept sa ma revansez fata de tine.
Link spre comentariu

Imi permit si eu o opinie...neavizat in speta in cauza...la 150 finalizarea si cu care sunt ba in functie de compatibilitate ba de vremea afara ba devaltele...punand si distanta si nesiguranta militari residence..eu as zice pas

Nu sunt cu 150 destule testate cunoscute si f bune??

Normal, cautam ceva nou permanent dar ...

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna, dragul meu programarea se face cu 2,3 h inainte. Imi cer scz pt neintelegerea creata si te astept sa ma revansez fata de tine.

Mai incetati mai fetelor cu “dragul meu” mai ales cand ai gresit si esti in culpa....limbaj ieftin de bordel! Schimba atitudinea! Respecta clientii! Fii serioasa in programari!

Degeaba arati bine daca ai un caracter mincinos si cand aud texte din astea de kkt gen programarea se face cu 2-3 ore inainte...pai cand? La 7 dimineata daca tu ai spus omului ca incepi la 10????

Urat si ieftin!

Pacat de ambalaj!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...