Sari la conținut

Maria,0763065109 Militari residence


Vizitator sexymaria

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Doamne fereste!  :pope

Doamne ferește, doamne ferește dar iar sta bine râu cu niste silicoane , in viziunea mea ! ,,acum este vorba de gusturi .mie imi plac rau fetele tunate frumos gen Antonia , Animatoarea etc , asta e !! dar nu e dupa mine sau dupa tine ,Maria face ce vrea pizda ei ,si cu asta basta !

Te salut Kasparian !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Poze nu mai pui?

,,Dau cu sabia in balta'' frumos nick name , rad si acum , ,, fratele meu , dute la ea ,nu ai nevoie de poze noi , ce vezi p-aici ,aia este , Maria nu sa schimbat deloc , nu a avut cand , dute la ea ,e pe bune , fa-ti o programare cu o zi inainte ,altfel e greu sa o prinzi !

  • Like 1
Link spre comentariu

Astăzi am prins și eu loc la ora 00:00, abia aștept. Revin cu recenzia mâine. Aveți ceva recomandari? Apropo, pe unde ați parcat?

Eu parchez chiar lângă scara blocului, vizavi de La Strada, al doilea bloc. Recomandări, dacă nu știi ca să faci las, o pe ea sa se desfășoare și nu vei fi dezamăgit. E o bomboană sexy.

Link spre comentariu
Vizitator sexymaria
Reputație: 0

Disponibilă ♥ï¸

 

 

✔ï¸sex oral(protejat/neprotejat in

functie de igiena)

✔ï¸sex normal(protejat)

✔ï¸69

✔ï¸GFE

✔ï¸Cunilingus

✔ï¸Anilingus

✔ï¸Diferite fantezii.

✔ï¸Fk(în funcție de compatibilitate și

igiena)

✔ï¸Cim(50ron extra) în funcție de igienaâ—

✔ï¸Finalizare faciala în funcție de igienaâ—(50 RON extra)

 

ðŸŽCadoul:30min- 150ron

1h-200Ron

 

Pentru mai multe detalii va astept la telefon 0763065109!😘

Link spre comentariu

Buna Maria, cred ca multe persoane (inclusiv eu) am vrea sa te cunoastem insa este posibil ca distanta mare si traficul din Bucuresti sa descurajeze o buna parte dintre baieti. Eu de exemplu stiu ca fac un pic peste o ora in trafic sa ajung in zona la tine. Ca idee de igiena personala imi place cand ajung la orice fata sa fiu proaspat dusat, parfumat, etc. Dupa o ora de trafic numai "proaspat" nu mai sunt. Si tu meriti intalniri placute, cu oameni cu o igiena exemplara, esti o femeie frumoasa si cu recenzii bune pe acest forum. Crezi ca sunt sanse sa te muti mai central?

Link spre comentariu

Buna Maria, cred ca multe persoane (inclusiv eu) am vrea sa te cunoastem insa este posibil ca distanta mare si traficul din Bucuresti sa descurajeze o buna parte dintre baieti. Eu de exemplu stiu ca fac un pic peste o ora in trafic sa ajung in zona la tine. Ca idee de igiena personala imi place cand ajung la orice fata sa fiu proaspat dusat, parfumat, etc. Dupa o ora de trafic numai "proaspat" nu mai sunt. Si tu meriti intalniri placute, cu oameni cu o igiena exemplara, esti o femeie frumoasa si cu recenzii bune pe acest forum. Crezi ca sunt sanse sa te muti mai central?

De ce nu depui tu un efort sa te deplasezi la ea, dacă îți place? Vrei sa vina muntele la Mahomed, e bine acolo unde este, eu fac 45 de kilometri până la ea.
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna Maria, cred ca multe persoane (inclusiv eu) am vrea sa te cunoastem insa este posibil ca distanta mare si traficul din Bucuresti sa descurajeze o buna parte dintre baieti. Eu de exemplu stiu ca fac un pic peste o ora in trafic sa ajung in zona la tine. Ca idee de igiena personala imi place cand ajung la orice fata sa fiu proaspat dusat, parfumat, etc. Dupa o ora de trafic numai "proaspat" nu mai sunt. Si tu meriti intalniri placute, cu oameni cu o igiena exemplara, esti o femeie frumoasa si cu recenzii bune pe acest forum. Crezi ca sunt sanse sa te muti mai central?

Iti mai faci un dus la ea, te speli pe dinti si te parfumezi din nou. O sa vezi ca se merita!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce nu depui tu un efort sa te deplasezi la ea, dacă îți place? Vrei sa vina muntele la Mahomed, e bine acolo unde este, eu fac 45 de kilometri până la ea.

S-ar putea sa fie mai convenabil sa faci 45 de km decat sa traversezi Bucurestiul ;)

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Cand ai vrea sa experimentezi cine stie ce fantezii, da, ar fi cazul de discutat inainte. Dar cand vrei sa ai parte doar de oral + normal (servicii pe care ea declara ca le ofera), ce ar trebui sa discutam inainte? Despre ce vorbim?

 

Ai dreptate, te lasa sa preiei tu - client - initiativa. In totalitate!!!  :laugh2

 

Asta cu oboseala nu ar trebui sa fie motiv de discriminare practic, intre primul client din zi si ultimul, care platesc ACELASI tarif, dar primesc servicii diferite din cauza dispozitiei. Nu am negociat pretul cu ea; am platit cat a solicitat. Dar oricum, nu cred ca a fost vorba de oboseala in cazul meu; eu raman la parerea mea despre motivul pentru care intalnirea a decurs cum a decurs (l-am si expus in recenzie) si nu am niciun restentiment.

 

Nu am nimic cu ea. Ce e al ei, e al ei. Insa cand omul vine la tine, nu e mutulica, e curat, nu-ti creaza un disconfort fizic sau psihic si vrea doar o partida absolut normala de sex, intra si tu in rolul tau. Atat.

 

In rest, din partea mea, ii urez sa aiba cei mai OK clienti si cele mai usoare, dar consistente incasari.

Atitudinea........face toata intalnirea!

 

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Ai stat si in blocul de langa lidel la etajul 1, corect?

Cum sa nu boss! Alte detalii private din viata ei nu ai dori?

PS: Pt oamenii normali a se trata ca un pamflet!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare colegi! saptamana trecuta am vizitat si eu domnisoara. Programarea am facut-o simplu prin whtasapp  si a fost respectata de ambele parti. 

Locatia este usor de gasit - chiar vis a vis de La Strada in ansamblul rezidential. Este parcare mare si destul de libera chiar in fata blocului. 

Garsoniera este la parter usor de identificat.

Intrat in hogec ne salutam de parca ne cunoastem de mici si cer un prosop sa ma racoresc la baie. Din pacate am primit un prosop ud - nu stiu daca era ud de la spalare sau ca fusese folosit de altcineva inainte mea. Instinctual am mirosit prosopul pentru a identifica balsam de rufe, detergent sau alte mirosuri. Am apreciat ca pare a fi proaspat spalat si inca neuscat.

La baie gel de  dus Dove, apa calda ok.

Asa ca revin in patul incapator unde Maria ma intreaba cam ce imi place, cum prefer oralul si daca vreau FK. Da, saruta bine si cu patima! Este docila, am schimbat cateva pozitii incepand cu ON, 69, LOT, doggy, etc apoi finalizat glorios in cauciuc. de remarcat ca geme subtil, o suge bine cu putina atentie si la omleta, se pozitioneaza excelent in functie de pozitia solicitata, iar deasupra este bestiala.

E frumusica, as fi intors capul dupa ea pe strada, imbracata provocator!

In  timp ce ma echipam de plecare am observat carnetelul pe care probabil isi noteaza programarile.

aaa si ce nu mi-a placut - aerul conditionat nu functioneaza - era o caldura groaznica.

Daca vreti note, din partea mea ar fi cam asa ceva:

Locatia - 7 pentru aer nefunctional si prosop ud + e departe de zona de interes. ar fi binevenita o relocare in zona baltii de la alba iulia.

Maria

Oral neprotejat - 9

normal - 9 

anal - nu am incercat dar as fi vrut, are curul ala futabil rau!

De revenit am sa revin la ea chiar  daca ramane in aceeasi locatie, acum ca stiu cum sta treaba cu aerul si cu prosopul voi veni pregatit data viitoare!

Pana atunci voi sa aveti ciocanele tari, iar Maria .. spor!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...