Sari la conținut

Bianca ( 0741754111)


Postări Recomandate

Buna dragi mei  bianca e numele meu detin locatie fac si  deplasari  .daca teai saturat de poze false si fete neserioase sa mergi la locatie si sa nu gasesti ce e in poze si multe altele etc graba si stres  ...vino la mn sa petrecem clipe de neuitat  cu o bruneta cu forme dragute fara graba pretu e 

150 de lei 30 de min o fin

250 de lei ora 2 fin 

Extra e :oral depinde de igena e 50 de lei extra 

Sex .intre sani 50 de lei extra anal depinde de marime e  100 de lei extra (sa zicem ca fac si anal ca in general cl imi spune dc nu scriu aici ca fac si cum etc )mai multe detali la intanlire sau la tel 0741754111sau 0754329559

Va pup si astept apeluri pentru mai multe informati 🤗😘

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Byya4 a spus:

Buna dragi mei  bianca e numele meu detin locatie fac si  deplasari  .daca teai saturat de poze false si fete neserioase sa mergi la locatie si sa nu gasesti ce e in poze si multe altele etc graba si stres  ...vino la mn sa petrecem clipe de neuitat  cu o bruneta cu forme dragute fara graba pretu e 

150 de lei 30 de min o fin

250 de lei ora 2 fin 

Extra e :oral depinde de igena e 50 de lei extra 

Sex .intre sani 50 de lei extra anal depinde de marime e  100 de lei extra (sa zicem ca fac si anal ca in general cl imi spune dc nu scriu aici ca fac si cum etc )mai multe detali la intanlire sau la tel 0741754111sau 0754329559

Va pup si astept apeluri pentru mai multe informati 🤗😘

Un link cu postarea. Sau ceva poze

 

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea
Acum 3 ore, Byya4 a spus:

Buna dragi mei  bianca e numele meu detin locatie fac si  deplasari  .daca teai saturat de poze false si fete neserioase sa mergi la locatie si sa nu gasesti ce e in poze si multe altele etc graba si stres  ...vino la mn sa petrecem clipe de neuitat  cu o bruneta cu forme dragute fara graba pretu e 

150 de lei 30 de min o fin

250 de lei ora 2 fin 

Extra e :oral depinde de igena e 50 de lei extra 

Sex .intre sani 50 de lei extra anal depinde de marime e  100 de lei extra (sa zicem ca fac si anal ca in general cl imi spune dc nu scriu aici ca fac si cum etc )mai multe detali la intanlire sau la tel 0741754111sau 0754329559

Va pup si astept apeluri pentru mai multe informati 🤗😘

Byya4,

Cam multe extra servicii la modul cum te prezinti sincer!

50 de lei ca sa te fut intre sani???serios?

Sa zicem ca faci si anal.??

Pai sa zicem ca te si vizitam

Link spre comentariu
Acum 51 minute, dudu2020 a spus:

Byya4,

Cam multe extra servicii la modul cum te prezinti sincer!

50 de lei ca sa te fut intre sani???serios?

Sa zicem ca faci si anal.??

Pai sa zicem ca te si vizitam

 Nu recomand, am vizitat-o pe distinsa domnita, locație este lângă farmacia fedra E3. Tineri a arata bine dar fițe multe, ete pre grasa stai ca ma doare nu asa, hai sa schimbam poziția, îți moare cheful. 

Pe viitor pas. Poate își schimba atitudinea și vine cu servicii de calitate și preturi pe măsură. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, 20cmpara a spus:

 Nu recomand, am vizitat-o pe distinsa domnita, locație este lângă farmacia fedra E3. Tineri a arata bine dar fițe multe, ete pre grasa stai ca ma doare nu asa, hai sa schimbam poziția, îți moare cheful. 

Pe viitor pas. Poate își schimba atitudinea și vine cu servicii de calitate și preturi pe măsură. 

Scuze ptr greșeli... Tinerica... Este prea groasa

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
Acum 9 ore, 20cmpara a spus:

 Nu recomand, am vizitat-o pe distinsa domnita, locație este lângă farmacia fedra E3. Tineri a arata bine dar fițe multe, ete pre grasa stai ca ma doare nu asa, hai sa schimbam poziția, îți moare cheful. 

Pe viitor pas. Poate își schimba atitudinea și vine cu servicii de calitate și preturi pe măsură. 

Cred ca o cunosc si eu. Din ce drescrii mai sus, recunosc comportamentul si locatia.

 I-am facut o recenzie cu recomandarea ,,de evitat,, dar pe alt numar.

 

P.S. @Byya4, cred ca ar fi momentul pentru o schimbare daca vrei sa fii apreciata de futaciosi!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...