Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:Not your fuckin' business !!
  • Oras:Not your fuckin' business !!

Posibil sa gasesti la Vraja Crasnei, la jumatatea drumului dintre Carei si Satu Mare, sau intr-o vreme mai activau pe strada Horea, in centru, langa ceas, in special fete de etnie urate ca noaptea, alte locuri nu stiu. dar nu-ti recomand deloc, doar daca nu-ti lipsesc niscaiva boli cu transmitere sexuala (sifilis, gonoree), astea sunt pline de asa ceva ... sau tie iti plac riscul si senzatiile tari  :slap2  ?! Ma rog, fiecare face ce vrea cu viata lui, cine sunt eu sa judec pe altii ;) ? Bafta !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Etg... poate baiatul asta cauta si nu stie de unde sa ia  :slap2  du-te la gara, e una blonda si vreo 5-6 brunete...toate negre si nespalate , eu cand trec pe-acolo si le vad si mai vad si masini oprite la ele (nu alea albe si albastre ca alea zilnic le viziteaza)...ma tot gandesc cum de am avut norocul sa scap de vreo boala pe vremea cand faceam oral neprotejat.....eh uite din cauza asta nu mai am serviciul asta neprotejat, ca cine umbla la asa ceva mai umbla si la fetele ieftine cu anunturi (ca la cele scumpe nu-si permit) si asa imprastie "bucuriile" luate de la fetele de strada.  :slap2

...mai sunt si pe corvinilor colt cu calea traian...asa mai spre seara... bafta, draga !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

etg & andra, nu va mai pierdeti timpul cu explicatii, unuia care leviteaza forumul. in 4 ani de zile a contribuit "enorm". are colericul o vorba..

asta e doar inceputul.. sa vedeti de-acu-nainte .. topice deschise an-pwlea..si toti parazitii cum se trezesc la viata.

va salut. zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu

Fete la strada bune din satu mare nu sunt, cum a scris si playgirl sunt negre si neingrijite......deci nu prea merita sa risti, mai bine dai mai mult si mergi la una care e ok.

 

P.s Blonda aia cu ochelari am vazut si eu, dar din cate am auzit nu prea merge cu oricine

Link spre comentariu

Etg... poate baiatul asta cauta si nu stie de unde sa ia  :slap2  du-te la gara, e una blonda si vreo 5-6 brunete...toate negre si nespalate , eu cand trec pe-acolo si le vad si mai vad si masini oprite la ele (nu alea albe si albastre ca alea zilnic le viziteaza)...ma tot gandesc cum de am avut norocul sa scap de vreo boala pe vremea cand faceam oral neprotejat.....eh uite din cauza asta nu mai am serviciul asta neprotejat, ca cine umbla la asa ceva mai umbla si la fetele ieftine cu anunturi (ca la cele scumpe nu-si permit) si asa imprastie "bucuriile" luate de la fetele de strada.  :slap2

...mai sunt si pe corvinilor colt cu calea traian...asa mai spre seara... bafta, draga !

 

si tu le ai vizitat?

Link spre comentariu
  • Oras:Not your fuckin' business !!
  • Oras:Not your fuckin' business !!

si tu le ai vizitat?

Amice, nu ti-a iesit ironia, Playgirl n-are ce sa viziteze pe nimeni, din contra ea este cea care primeste vizite, dar nu stiu de ce am asa un feeling ca tu n-o sa ai vreodata onoarea daca faci pe desteptul, doar ca sa te afli in treaba ... o seara frumoasa sa ai !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

ironie prea ieftina de a fi bagata in seama, ETG!

propun ca topicul asta sa fie blocat.

noi forumistii (recenzori sau nu), cautam calitatea in diferite forme..dar nicidecum la adresa unde face topicul asta referire.

nu avem nevoie de TRASEISTE!!

never,sohaa!

seara faina!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Amice, nu ti-a iesit ironia, Playgirl n-are ce sa viziteze pe nimeni, din contra ea este cea care primeste vizite, dar nu stiu de ce am asa un feeling ca tu n-o sa ai vreodata onoarea daca faci pe desteptul, doar ca sa te afli in treaba ... o seara frumoasa sa ai !

 

Nici nu are gand, si-a facut cont pentru altceva...uite-i reputatia ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...