Sari la conținut

MARY 0755174790


Vizitator palosugros

Postări Recomandate

Vizitator palosugros
Reputație: 0

din nou in IASI cu ocazia unei conferinte, m-am gandit sa uit de frigul si griul zilei de ieri si sa ma inveselesc cu ceva actiune moldoveneasca. Am vazut ca au aparut si pe forum aici anunturi ale compatrioatelor din Iasi si am zis sa incerc - sa fiu un deschizator de drumuri :)))). Surpriza a fost cand am inceput sa constat ca unul cate unul telefoanele erau inchise sau sunau si nu raspundea nimeni, asa incat vedeam optiunile scazand cu fiecare apel. In final, singura fata care a raspuns a fost posesoarea unui anunt sec "Sunt Marry, O Blondă Focoasă, Ochi Albaştri,sâni Rotunzi".

Si de aici incepe aventura

Am sunat si mi-a spus ca nu prea poate vorbi, sa revin dupa zece minute. Am revenit si ... surpriza, nu a raspuns. Scena s-a repetat - de la 14 pana pe la 15. intr-un final raspunde si spune ca inca nu poate vorbi - dar m intreaba daca poate reveni ea cu un telefon. Ciudat, zic - dar fie, ce optiuni aveam ? Revine dupa alta jumatate de ora, discutam de principiu ce si cum, si incepe sa imi explice cum se ajunge la ea, dandu-mi ca reper ... FACULTATEA DE TEOLOGIE !!!!!! :)))))))) ajung acolo, sun si iar ... asteptare de inca aproape 20 de minute, prima data a spus "cobor eu sa te iau" apoi a respins apelul cand sunam. Intr-un final - apare si fata, scunda si putin plinuta, cu o fata interesanta, un pierce in nas si ochi albastri (poza din anunt pare reala). Urcam la un apartament intr-un bloc turn din zona, discutam detaliile (o finalizare la 100 RON) si ii explic ce imi doresc. Desi in anunt promite multe, la fata locului optiunile sunt limitate. Primul soc: in baie - NIMIC, nu prosop, nu gel de dus, nu slapi pentru clienti. In camera, un televizor vechi si un pat - langa un fotoliu care functioneaza pe post de cuier. Neavand nimic in apartament, imi explica ca nu poate sa imi faca masaj ca nu are ulei, ca nu poate GFE ca este racita etc etc

 

Din acest moment, ne dezbracam, mergem in baie unde imi explica ca "dus asistat" inseamna ca ea ... asista cum fac eu dus :)))))))))))))))))). Una peste alta, fata are o atitudine de zici ca a ras ceva pe nara inainte de a veni la intalnire, extrem de aeriana. Revenim din baie, ii explic clar ca dupa doua luni de inactivitate juniorul vrea un tratament special si nu foarte concentrat ca va decarta rapid, si - ce credeti ca face ? incepe sa il analizeze ... il ia in mana cu o precizie anatomica, trage de pielea de pe el, ma intreaba "de ce este asa" apoi fara nicio alta avertizare, il ia si il suge direct ca un aspirator in treapta cinci. II explic din nou ce ma gandeam eu ca o sa se intample, spune OK - apoi acelasi gest. La capitolul fantezii, desi - din nou - in anuntanuntase masturbare - imi spune apoi ca "nu, ea nu poate sa faca asa ceva ca nu poate sa termine singura" - deci inca un steag capitulat. In concluzie, am mai STAT (efectiv, statea si se uita la el si mai trecea cu degetele peste el din cand in cand) apoi l-a atacat cu niste miscari slabe de tot dar - fiind incarcat ca o racheta americana pentru guvernul sirian - a reactionat imediat, terminand penibil - moment in care a fugit rapid la baie si > aici se incheie actiunea.

 

Note: locatie: dormitorul decent, conditiile mizerabile - deci 7,5 / 0

aspect fizic 7,5 (sani frumosi, dar ce folos)

GFE - zero barat

oral - 2,5

normal - nu a fost cazul

anal - nu face

asigurarea - 100 pentru un numar - achitati inca de la inceput.

 

concluzie: LOL. am facut haz de necaz. Anuntul fiind de aici - e clar ca fata citeste forumul, deci - ... mai invata :)

Link spre comentariu

Salutare la toata lumea!

 

Vin si eu cu o recenzie in urma vizitei la aceasta donmnita……..

 

M-am hotarat azi sa merg la d-soara in cauza, ca urmare am pus mana pe telefon si am sunat-o. A raspuns si prima data am crezut ca vorbesc cu o maicuta de la o manastire, un schit ceva……acea voce domoala(da, ce doriti? Da este valabil? Etc.) dar foarte foarte calma si inceata, banuiesc ca daca sunam de la un telefon public cu monezi trebuia sa am un pumn zdravan de bani sau altfel riscam sa nu reusesc sa-mi spuna scorurile la cum se intindea la telefon.

Imi comunica zona pe undeva pe la Granit(bularga), urmand ca in 20 min sa o sun eu dupa ce ajung in zona. Ajung in zona si revin cu un telefon. Ma indruma si reusesc sa dau nas in nas cu ea. BOMBA!!! Tipa o cunosc din vedere deoarece este clienta a unui club din Iasi pe care-l frecventam amandoi. Stam la o tigara, socializam putin apoi hotaram sa trecem la treaba. Platesc 100 lei pt un nr OP si NP. Si de aici incepe distractia…….dupa ce se dezbraca pana la jumate, imi spune sa ma intind……imi ia penisul in mana si incepe sa-l analizeze, ba baiatule da nu asa, cu o precizie de bijutier punandu-mi tot felul de intrebari. Ii zic sa incerce sa imi faca lucrul pentru care am venit si sa nu se mai mire atat. Si incepe cu oralul! Fratilor oral mai prost ca asta nu am vazut de cand sunt eu. Isi plimba doar buzele pe o distanta de 2 cm de capu pulii…..tot oralul asta mirific a durat 3 min dupa care a inceput sa-mi faca laba si sa se uite la mine intrebandu-ma “iti place?” ce era de placut cand am platit pentru ceva si vin pentru altceva?

Am zis ca oralul nu e punctul ei forte, cu toate ca spusese ca a mai lucrat la masaj erotic. Si-i propun sa trecem la normal. Ramane aceeasi caciulitsa si trece la un girl on top unde ma tot indruma sa-i bag degetelu in gura ca ei asa ii place. Da ce dracu am platit sa-ti placa tie sau mie? In fine terminam si cu pozitia asta, dupa care o pun capra, la fel indrumandu-ma sa-i trag palme sau sa o trag de par. Nu e foarte larga dar nici foarte stramta, dar e foarte lenta, foarte plictisita. Ii spun ca as vrea sa termin oral si se conformeaza. Decartez in balonash, imi da niste servetele umede pentru o igenizare cat de cat si plec.

 

Si acum notele:

Locatie: 6, Granit Bularga

Oral: 4, e mai mult o tentativa de oral combinat cu laba la greu

Normal: 7, nici prea stramta, dar nici foarte larga

GFE: 8, sta la o tigara si te plictiseste cu discutiile ei interminabile, parca ai venit sa stai de vorba nu sa futi

Anal: nu face

 

Concluzia: nu voi mai reveni! Dar daca va plac tipele mai pisicoase blonde, ii puteti face o vizita

 

PS: cred ca fata trage pe nas, e foarte aeriana

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...