Sari la conținut

Maria matura - masaj - Militari Residence - 0749708317


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!
Eu zic sa investiti acesti 150 Lei in alta maseuza, nicidecum aici, in Militari Residence!
Dupa mai multe ezitari, mi-am luat inima-n dinti si am vizitat eu locatia acum vreo 2 sapt.

La telefon a raspuns doamna, acelasi glas placut (vezi Baba Novac), explicatii, informatii : relaxare, terapie, momente de care un barbat are nevoie, bla-bla...

Nefiind departe de mine, zic sa merg totusi...

Sun sa confirm la cca 30' dupa primul apel, imi raspunde alta tipa, care mi-a dat adresa locatiei, tipa nu asa suava ca doamna (experienta mai putina).

Locatia este intr-un bloc (parca Nr. 8) dintr-un amplasament de mai multe, intre Str. Tineretului (in dreptul capatului de linie STB) si Str. Rezervelor, undeva la etajul 7, de retinut ca in zona NU sunt multe optiuni de parcare.

La intrare sunt intampinat de tipa cu care am vorbit ultima data (nume de scena Ana) o tipa pe la 25 de ani, cu putine forme, dar nimic dizgratios.

Mergem intr-unul din dormitoare, o intreb daca stie sa faca masaj, mi-a confirmat ca asta e specialitatea, eu optasem pentru unul de relaxare cu finalizare prin terapia arhicunoscuta centrul energiei, VC6, etc... batem palma si merg la dus.
Din ce am observat, langa dormitorul din care ieseam, mai este unul in care era madam Maria si alta tipa (mai purisanca, in jur de 40+) cu o tinuta usor erotica.

Ca sa scurtez povestea, m-am intors, a inceput masajul care a fost unul mediocru in final, tipa ciudatica si foooarte vorbareata! :(

Partea de finalizare a fost foarte slaba, a incercat ceva tehnici (vazute, cred), dar mai trebuiesc exersate mult si bine.

Tipa ramane imbracata si o poti atinge doar prin haine, nu am incercat propuneri ca nu ma excitase mintal deloc!

Am terminat actiunea, am facut dus si am plecat cu gandul sa nu mai revin!

 

Masaj : Nota 6

Atitudine : Nota 6

Finalizare : Nota 5

 

Concluzie : Mai puneti 50 si duce-ti-va-n alt loc mai primitor si cu exemplare mai frumoase, aici nici terapie nu gasiti! :(

Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare!

Eu zic sa investiti acesti 150 Lei in alta maseuza, nicidecum aici, in Militari Residence!

Dupa mai multe ezitari, mi-am luat inima-n dinti si am vizitat eu locatia acum vreo 2 sapt.

La telefon a raspuns doamna, acelasi glas placut (vezi Baba Novac), explicatii, informatii : relaxare, terapie, momente de care un barbat are nevoie, bla-bla...

Nefiind departe de mine, zic sa merg totusi...

Sun sa confirm la cca 30' dupa primul apel, imi raspunde alta tipa, care mi-a dat adresa locatiei, tipa nu asa suava ca doamna (experienta mai putina).

Locatia este intr-un bloc (parca Nr. 8) dintr-un amplasament de mai multe, intre Str. Tineretului (in dreptul capatului de linie STB) si Str. Rezervelor, undeva la etajul 7, de retinut ca in zona NU sunt multe optiuni de parcare.

La intrare sunt intampinat de tipa cu care am vorbit ultima data (nume de scena Ana) o tipa pe la 25 de ani, cu putine forme, dar nimic dizgratios.

Mergem intr-unul din dormitoare, o intreb daca stie sa faca masaj, mi-a confirmat ca asta e specialitatea, eu optasem pentru unul de relaxare cu finalizare prin terapia arhicunoscuta centrul energiei, VC6, etc... batem palma si merg la dus.

Din ce am observat, langa dormitorul din care ieseam, mai este unul in care era madam Maria si alta tipa (mai purisanca, in jur de 40+) cu o tinuta usor erotica.

Ca sa scurtez povestea, m-am intors, a inceput masajul care a fost unul mediocru in final, tipa ciudatica si foooarte vorbareata! :(

Partea de finalizare a fost foarte slaba, a incercat ceva tehnici (vazute, cred), dar mai trebuiesc exersate mult si bine.

Tipa ramane imbracata si o poti atinge doar prin haine, nu am incercat propuneri ca nu ma excitase mintal deloc!

Am terminat actiunea, am facut dus si am plecat cu gandul sa nu mai revin!

 

Masaj : Nota 6

Atitudine : Nota 6

Finalizare : Nota 5

 

Concluzie : Mai puneti 50 si duce-ti-va-n alt loc mai primitor si cu exemplare mai frumoase, aici nici terapie nu gasiti! :(

Bafta!

Da....mulțumim pentru relatare....contează mult.

As fi curios deși este departe, cum face masaj madame Maria , chiar ea și numai ea ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da....mulțumim pentru relatare....contează mult.

As fi curios deși este departe, cum face masaj madame Maria , chiar ea și numai ea ?

Salutare!

Pe Madame Maria am vizitat-o acum mai bine de 2 ani in urma intr-o Sambata pana-n pranz, cand treaba era amortita rau pe acolo (Dristor/Baba Novac).

Fizic nu te incanta deloc, are 50+, dar eram curios de "magia" terapiei, care nu are nimic erotic, in afara de faptul ca ea detine controlul "mansei".

Masajul a fost unul bun, cam de nota 8 si partea "terapeutica" a durat cca 10-15', destul de inedita pot spune, interesanta/placuta, in ciuda faptului ca fizic n-ai ce vedea.

Per ansamblu, o experienta buna, dar drumurile noastre nu s-au mai intalnit si nici nu cred c-as mai vrea...

Bafta! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Ana și Alina , care au fost la madame Maria în locația din Baba Novac, au reușit să îmi facă un masaj bun, cam de 8, de relaxare.

Temeinic , fiecare parte a corpului bine masata.

Mai mult spre stil salon spa etc.

Partea surprinzătoare a fost că la partea de masaj genital și inghinal au masat foarte bine, cam 10 minute.

Nu mi-a venit sa cred....foarte departe de mângâieri sau simpla laba.

Pe madame Maria am cunoscut-o, am discutat multe despre masaje și o cunoștință comuna.

Pentru partea de masaj lingam m-aș duce la ea.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...