Jump to content

Silvia 0790318782 blonda buna

Recommended Posts

• Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Numărul apare aici  https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-masaj-diham-poze-reale-noua-kyMa0J#QqJdXZ https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-mosilor-blonda-focoasa-masaj-ZEaB2l#lGOKMm

Vroiai normal neprotejat?ÃŽmpușcă te😷 De unde pula mea ieșiți asa prosti, nu știu..

și fără verificări topicul rămâne pe prima pagină aici

Posted Images

Acum 3 ore, bogdan9921 a spus:

Este colega cu Roxana sex total? Nr cu 423 la sfârșit? 

Da. Este colega ei. Am fost la ea mai devreme. Nu știu de ce nu a menționat nimeni asta pana acum. Mie mi a făcut o faza nesimțită acum vreo 3 săptămâni. 

Are 150 finalizarea cu 250 ora. Nu 150 cu 200 cum spunea cineva mai sus. Și nici nu înghite. 

Arata acceptabil sa spun asa. Are putina burta . La fata este ok. Cur mișto. Sânii ok. 

Acțiunea: nu este lipicioasa, nu se implică este chiar distanta. GFE 2 spre 3 este foarte grăbită aproape fast fuck nu  cum spunea altcineva mai sus.La oral se folosește de mana. Normal nu am făcut. Anal nu am făcut. Nu am fost în stare. Nu ma așteptăm să dau de ea, sincer sa fiu, faza de data trecuta a fost nașpa rău. Anilingus face dar la fel este grăbit și geme foarte enervant. 

Note:

Gfe 2 spre 3

Oral 7. Se folosește de mana este grăbită și geme foarte enervant 

Normal nu am făcut 

Anal nu am făcut. Întra în cei 250 de lei

Anilingus 7 la fel ca la oral 

Fk face și este ok

Pse niciodată 

Atitudine 5. Aproape fast fuck. A încercat sa vorbească cu mine dar după faza de data trecuta nu prea am avut chef de vorba.

Concluzie: dacă știam ca este colega Roxanei nu ma duceam la ea. De revenit nu mai revin. De recomandat dacă sunteți prin zona merge 150 o finalizare cu Anal și anilingus. Are cur mișto. Nu este genul meu,graba strică treaba.Acum îmi pare rău de banii. 

• Like 1
La 14.01.2021 la 17:03, bogdan9921 a spus:

Da. Este colega ei. Am fost la ea mai devreme. Nu știu de ce nu a menționat nimeni asta pana acum. Mie mi a făcut o faza nesimțită acum vreo 3 săptămâni. 

Are 150 finalizarea cu 250 ora. Nu 150 cu 200 cum spunea cineva mai sus. Și nici nu înghite. 

Arata acceptabil sa spun asa. Are putina burta . La fata este ok. Cur mișto. Sânii ok. 

Acțiunea: nu este lipicioasa, nu se implică este chiar distanta. GFE 2 spre 3 este foarte grăbită aproape fast fuck nu  cum spunea altcineva mai sus.La oral se folosește de mana. Normal nu am făcut. Anal nu am făcut. Nu am fost în stare. Nu ma așteptăm să dau de ea, sincer sa fiu, faza de data trecuta a fost nașpa rău. Anilingus face dar la fel este grăbit și geme foarte enervant. 

Note:

Gfe 2 spre 3

Oral 7. Se folosește de mana este grăbită și geme foarte enervant 

Normal nu am făcut 

Anal nu am făcut. Întra în cei 250 de lei

Anilingus 7 la fel ca la oral 

Fk face și este ok

Pse niciodată 

Atitudine 5. Aproape fast fuck. A încercat sa vorbească cu mine dar după faza de data trecuta nu prea am avut chef de vorba.

Concluzie: dacă știam ca este colega Roxanei nu ma duceam la ea. De revenit nu mai revin. De recomandat dacă sunteți prin zona merge 150 o finalizare cu Anal și anilingus. Are cur mișto. Nu este genul meu,graba strică treaba.Acum îmi pare rău de banii. 

Bogdan9921, simpaticule  in primul rand nu am înțeles faza ,tu întrebi dacă e colega cu Roxana, și tot tu răspunzi, ciudat ,in al doilea rând știai foarte bine că este colega mea ( eu sunt Roxy) care scriu acest com .

Știai pentru că ai întrebat-o de mine și știai și locația ,așa că nu înțeleg de ce te plângi ,că dacă știai cine e nu mai veneai.

Și să ști ceva noi nu suntem sclave ,daca vrei o sclava dai bani grei pentru așa ceva, e normal sa nu putem fi pe placul tau, pentru că tu vrei sa ne comportam că o sclavă ,iar noi daca nu practicam asta nu putem fi,. Și încă ceva, întreb și eu de curioasă,. Daca nu ți-a plăcut de colega blonda, de ce ai stat la 2 finalizării? Eu știu cui nu îi place nu sta 2 finalizari.. și ai zis că data viitoare vrei sa vi cu frișcă 😆și aici pe forum te lauzi că nu mai vi.... Sincer sper sa nu te superi pe mine dar cred că ai ceva probleme, din cauza trecutului tau, și tu acum nu faci decât să te răzbuni pe femei... Reține nu putem fi pe placul tuturor.. 😍