Sari la conținut

Alessia 0758756115 -Sunt noua în oraș !☺️☺️


Postări Recomandate

Vizitator bob000
Reputație: 0

Deci... sa ne lamurim despre ce si cum, am vorbit cu Alessia pe whatsapp, intrebat de serviciile ce nu sunt pe forum, adica pe langa cele 150 pt 30 minute si 300 ora, maxim doua finalizari,, i-am si speificat ca vin pentru o ora, ok, toate bune, si alte servicii, ON in funcite de igiena,, 69, dif pozitii, fin corporala, si sarut extra 50, fara sa-mi zica ca pentru o ora nu mai e necesar 50 extra pentru Fk, eeee ajuns la ea toate bune, si i-am lasat la inceput cadoul fara sa mi se ceara acest lucru si plus cei 50 extra unde am specificat si eu dar si ea si ea " cu sarut", cam asta a fost dar nu-i problema.

Cred ca ar trebui sa isi gestioneze mai bine serviciile si tarifele sa nu fie discutii de genu, nu degeaba i-am si scris acest lucru pe la inceputul topicului.

Asa ca Alesia data viitoare astept sa te revansezi  :69

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da 30 minute cu FK -250 lei !!!!! La 1 ora o sa fac eu 1 singur extra 😘 și nu se plătește !!!!!!

Eu sunt lămurit, nu bag mana in foc pentru restul. Unele fete spun clar tariful si ce include. Extra x, y, z si cât. Nu fac a, b, c. Eviți discutii si polemici.

 

Pe mine m-ai convins să iau pauză de la pauză doar cu fotografiile... Așa sâni 🙈

 

Spor la bani!

Link spre comentariu

Buna ziua!!!!!!

😙 Servicii:

-200 lei o finalizare,maxim 30 min(OP/ON in functie de igiena)

-350 lei o ora,maxim 2 finalizari(OP/ON in functie de igiena).

-sex normal DOAR protejat.

-masaj de relaxare,erotic

-69

-deepthroat

-nu fac anal,nu CIM.

Extraservicii:

-FK(50 lei)

-COB(50 lei).

-GFE ..

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

                                                                                                                                               De evitat , de evitat !!!

 

 

Salutare tuturor, fiind intr-o mini vacanta prin Brasov am decis sambata sa o sun pe domnisoara din topic.Mi-a raspuns o voce placuta ,am intrebat daca poate sa faca o deplasare la Conacul Ambient,mi sa spus ca nu face si a ramas sa revin cu un telefon. Dupa ce am revenit cu un telefofon sa intreb la ce ora pot merge sa o vizitez mi sa spus ca nu stie exact ca mai are treaba, clienti si ca trebuie sa-si gateasca etc si sa revin din nou cu un telefon.

La ora 13 49 am primit un mesaj daca pot sa ajung in 30 minute, am sunat I am explicat ca este din scurt trebuie comanda taxiu ca eram cu mai multe familii( si pe gps arata  19 km distanta) si nu pot justifica rapid plecarea asa ca am stabilit de comun acord o intalnire la ora 15 30 ca punct de reper Mall coresi.

La ora 14 27 am primit din nou mesaj

,, Auzi poti sa vii la 16?

Sa pot sa mananc si eu

si sa -mi fac dus

Din nou am sunat i-am spus ca nu se procedeaza asa si ca daca am stabilit intalnirea este ok sa respectam ora 15:30, am trecut cu vederea si am restabilit ora 16.

Am ajuns mai devreme la Mall gandindu-ma sa fiu din timp dar surpriza la ora 15:28 am primit mesaje:

,,ma simt cam rau,,

nu cred ca pot sa mai fac ceva azi

sunt inflamata tare

Deja era clar, asa ca am sunat i-am explicat ca nu este atitudine de excorta profesionista ca nu se lucreaza in acest ritm pe ultimul venit primul servit, ca astfel de atitudine se intalneste pe centura, si putea sa-mi zica de la inceput ca nu se poate intelegeam si punct nu sa dea atatea mesaje, cu diferite scuze lucru ce-iam mentionat si in mesaj.

Evident si dupa ce i-am spus ca,, a fost o pierdere de timp si i-am urat chiar o zi minunata ,, a mai continuat cu mesaj in care incerca sa foloseasca pshihologie inversa sa ma scoata vinovat.

Din partea mea este ,,de evitat,, daca spunea de la inceput ca nu se poate intelegeam dar sa pierd atata timp degeaba, noroc ca dupa cel putin 15 de telefoane   am gasit o doamna placuta foarte amabila  chiar in zona .

V-am scris cu gandul ca poate aveti familii sa nu va treziti cu mesaje, sau mai rau sa fiti pusi pe drum degeaba incat sa pierdeti timpul aiurea.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Mda, nu știu ce să zic, se mai întâmplă și chestii nasoale.

Eu am fost mai norocos. Am ajuns astăzi la domnișoara după o programare făcută telefonic. Am intrat în locație și când am văzut-o pe Alessia mi-am dat seama că această domnișoară nu poate să mă dezamăgească. Este prima domnișoară care mi-a dat un păhăruț cu apă de gură pe care l-am folosit, deși mă spălasem pe dinți și mestecasem și o gumă înaintea întâlnirii. Însă e bine să vadă fata că suntem bine crescuți. Domnișoara este genul slim, cu un funduleț obraznic și cu niște sânișori medii superbi. Nu este nevoie de niciun retuș. Și este și frumușică. Despre piele nu mai povestesc, s-a mai scris pe aici, domnișoara are o pielicica fină și întinsă de parcă ar face baie numai în ambrozie (nectar grecesc). Oralul mi-a plăcut foarte mult, eu sunt adeptul oralului lent, bine făcut. Normal de vis, am avut impresia că parcă i-a plăcut și ei puțin. Ai ce conversa cu dânsa, este o fată cu coloană vertebrală. Foarte respectuoasa, mie mi-a făcut impresia că apreciază corect un viitor client potențial. Este clar, dacă ea o să mă mai primească eu o voi vizita regulat, cât timp va rămâne în Brașov. Data viitoare i-am promis că o să-i duc și o prăjiturică, și mai exact un profiterol delicios.

Eu o recomand, este o domnișoară care merită vizitată.

 

Numai bine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Mulțumesc celor ce mă apreciaza , va pup 😘 ..... La oamenii care scriu doar minciuni despre mine , 'le mulțumesc și lor ' ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜€ðŸ˜€ðŸ˜€

Nu pot sa fiu apreciata de toată lumea asta este ...... O zi frumoasa va doresc 🤗

Link spre comentariu

Buna dimineața ☺ï¸ðŸ˜™ Dragii mei țin să vă anunț că 🙠în câteva zile voi părăsi Brașovul! !😙😑

Cine vrea să mă vadă acum înainte de plecare ☺ï¸ðŸ˜˜ astept mesaj pentru programare ☺ï¸ðŸ˜˜ðŸ€ðŸ€

 

Pupici o zi buna !

Link spre comentariu

Mda, nu știu ce să zic, se mai întâmplă și chestii nasoale.

Eu am fost mai norocos. Am ajuns astăzi la domnișoara după o programare făcută telefonic. Am intrat în locație și când am văzut-o pe Alessia mi-am dat seama că această domnișoară nu poate să mă dezamăgească. Este prima domnișoară care mi-a dat un păhăruț cu apă de gură pe care l-am folosit, deși mă spălasem pe dinți și mestecasem și o gumă înaintea întâlnirii. Însă e bine să vadă fata că suntem bine crescuți. Domnișoara este genul slim, cu un funduleț obraznic și cu niște sânișori medii superbi. Nu este nevoie de niciun retuș. Și este și frumușică. Despre piele nu mai povestesc, s-a mai scris pe aici, domnișoara are o pielicica fină și întinsă de parcă ar face baie numai în ambrozie (nectar grecesc). Oralul mi-a plăcut foarte mult, eu sunt adeptul oralului lent, bine făcut. Normal de vis, am avut impresia că parcă i-a plăcut și ei puțin. Ai ce conversa cu dânsa, este o fată cu coloană vertebrală. Foarte respectuoasa, mie mi-a făcut impresia că apreciază corect un viitor client potențial. Este clar, dacă ea o să mă mai primească eu o voi vizita regulat, cât timp va rămâne în Brașov. Data viitoare i-am promis că o să-i duc și o prăjiturică, și mai exact un profiterol delicios.

Eu o recomand, este o domnișoară care merită vizitată.

 

Numai bine.

Scuze pt off topic dar de unde profiterol delicios ??
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...