Sari la conținut

Misstres Maya 0770393004


Postări Recomandate

  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

În perioada 15 - 20 o sa fiu la Brașov,  va aștept alături de mine sa va descoperiți limite, fantezii , am adus o gama larga de servicii și placeri

* Misstres with submisive Girl ( play with toys , strapons , we can fuck her hard , bondage her Spank her , uro , anal play with her etc ) 

* Misstres with submisive Girl and Master Dom ( she accept doublepenetration , dominate her în all positions , u can be our cuckold for both of us, threesome,  4some with Misstres only active etc ) 

* Misstres with sissy boy sclave ( we can dominate him in all way , he accept( anal, deepthroat, fuck face , whiping him, footfetish,uro, toys etc) 

* Misstres with Master Dom ( we can dominate you how u like , cuckold , forced bi , tell us your desire!)

Also we can do single sessions domination soft/hard ... all u like and u need its with me!

Programări detalii și poze pe whatup ! Lets have fun! Locație în cartier rezidențial! 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am Fost acum câteva luni la Maya. Locație curată, multe ustensile pt Bdsm. Ea arată bine , slăbuță, are imaginație, este atenta la ce fantezii ii spui ca ai la început. 
ca note: aspect 8, curățenie 10, gfe 10, locație 9. De revenit. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 17.01.2022 la 23:52, cupludomin a spus:

De mâine 17.01 pana duminica o sa fiu la Brașov! 

De apreciat disponibilitatea de a se deplasa in alte orase pentru ca cei interesati de acest target sa beneficieze de serviciile  unei stapane  bucurestence de top. Si spun asta in cunostinta de cauza. Am fost la Misstres Maya in toamna. Are locatia in zona spitalului Pantelimon la intrare pe strada Biserica Marcuta. Daca m-as stradui sa gasesc ceva cu minus ar fi ca apartamentul e confort 2-3 dar compensaza cu atitudine, prestatie de calitate, igiena personala si a locatiei ireprosabille
 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
La 23.01.2022 la 11:12, latio2000 a spus:

Buna buna o vizita la TG MUREȘ cînd faci??

 

La 24.01.2022 la 18:25, macbook1 a spus:

Nu ar strica sa viziteze si Muresul … mai ales ca de la Brasov nu mai e mult

Urmează , urmăriți ma aici ...am sa anunț unde ajung ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 25.01.2022 la 18:06, Peter_ms a spus:

De apreciat disponibilitatea de a se deplasa in alte orase pentru ca cei interesati de acest target sa beneficieze de serviciile  unei stapane  bucurestence de top. Si spun asta in cunostinta de cauza. Am fost la Misstres Maya in toamna. Are locatia in zona spitalului Pantelimon la intrare pe strada Biserica Marcuta. Daca m-as stradui sa gasesc ceva cu minus ar fi ca apartamentul e confort 2-3 dar compensaza cu atitudine, prestatie de calitate, igiena personala si a locatiei ireprosabille
 

M-ar interesa daca Stapana Maya accepta anilingus si  cunilingus  si in special daca face uro

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am fost la ea acum ceva vreme. Am fost de fapt la ambii😅. Super ok amândoi. Locația cam mica și puțin întortocheata calea dar, in rest totul super. 

Are in dotare o mulțime de jucării. El are o pula maricica( in comparație cu a mea, toate sunt mari) 😂. Concluzie el termina mai repede la anal, la oral te dor fălcile și nu termina 😂😂. Super experiență. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte drăguță mistress Maya in poze , păcat că eu sunt pasionat de hard extrem...in special  'Masacre Trampling ' iar greutatea ei sigur nu-i permite să-mi ofere nivelul de durere pe care-l doresc....Maya dacă ai vreo asistentă eventual 75kg+ as fi bucuros!!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
La 30.03.2022 la 18:35, John3 a spus:

Pe la Brașov când mai ajungeți ? Spuneați ceva de sf lui martie :)

 

 

La 03.03.2022 la 14:09, howamifunny a spus:

Brașov mai este în planurile voastre?

Duminica ajungem la Brașov! În perioada 3-9 Aprilie sunt la Brașov! 🤩 programări pe whatup sau la tel ! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...