Sari la conținut

Misstres Maya 0770393004


Postări Recomandate

  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

asa, ca idee...de ce nu încerci i ss te îngrași putin? Eu zic va ar fi mai ok...si cred ca toți sunt de aceeași părere

Daca am putea sa ne ingrasam si sa slabim in functie de preferinte ar fi ceva!! Dar nu e! Acest topic nu este despre nutriție sa dezbatem acest subiect. Ms!

Link spre comentariu

Daca am putea sa ne ingrasam si sa slabim in functie de preferinte ar fi ceva!! Dar nu e! Acest topic nu este despre nutriție sa dezbatem acest subiect. Ms!

corect! Doar ca imi lasi impresia ca esti o tipa foarte priceputa în cuckold si tot ce tine de bdsm si am simtit nevoia sa mi exprim si eu o mica dorinta...la modul ca oricum o vizita tot trebuie sa fac cat de curând si ar fi dragut sa te găsesc cu câteva kg în plus....asa, ca fapt divers ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

corect! Doar ca imi lasi impresia ca esti o tipa foarte priceputa în cuckold si tot ce tine de bdsm si am simtit nevoia sa mi exprim si eu o mica dorinta...la modul ca oricum o vizita tot trebuie sa fac cat de curând si ar fi dragut sa te găsesc cu câteva kg în plus....asa, ca fapt divers ðŸ˜

Ai de așteptat atunci nu gluma!!! 🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

 

 

Sunt Misstres Maya Kinky and Badass!!

Va ofer dominare BDSM pt incepatori cat si pt avansați soft, hard, hard extrem, fantezii, fetisuri, jocuri erotice!

Footfetis,Footgagging

Cbt

Facesitting

Bondage

Whiping cu urme sau fara

Trampling cu sau fara tocuri

Ballbasting

Splitting

Slapping

Hummilation

Dress fetis

Ponyplay

Fur fetis

Strapon play diverse jucarii si marimi

Feminizare

Fisting

Wax

Tributul pt sedinta soft/hard 300 Ron 1h

Hard extrem 450 Ron 1h

Putem alege ce va place in functie de fetis sau imi poti fi supus total!

Locatie intima si curata pe Șoseaua Pantelimon sector 2!

Program: 09:00 - 20:00

 

Just tell me what u need!

post-304289-0-68230200-1600237135_thumb.jpg

post-304289-0-68523000-1600237186_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0

Salut! Am vizitat-o si eu pe Mistress Maya. Skinny,draguta si foarte autoritara.Detine o groaza de jucarii, pe mine a folosit clipsurile,zgarda si cravasa.I-am adorat picioarele,curul si pizda frumoasa.Este autoritara,stie sa detina controlul.Tribut 300. O sa revin cu placere la picioarele ei.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

 

Sunt Misstres Maya Kinky and Badass!!

Va ofer dominare BDSM pt incepatori cat si pt avansați soft, hard, hard extrem, fantezii, fetisuri, jocuri erotice!

Footfetis,Footgagging

Cbt

Facesitting

Bondage

Whiping cu urme sau fara

Trampling cu sau fara tocuri

Ballbasting

Splitting

Slapping

Hummilation

Dress fetis

Ponyplay

Fur fetis

Strapon play diverse jucarii si marimi

Feminizare

Fisting

Wax

Electro play

Medical

Tributul pt sedinta soft/hard 300 Ron 1h

Hard extrem 450 Ron 1h

Putem alege ce va place in functie de fetis sau imi poti fi supus total!

Locatie intima si curata pe Șoseaua Pantelimon sector 2!

 

Disponibila în fiecare zi incepand cu ora 11:00 pana la 20:30

 

Just tell me what u need!

post-304289-0-19713800-1602336876_thumb.jpg

post-304289-0-97247400-1602337262_thumb.jpg

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe scurt...

 

Am cunoscut-o si eu pe Maya. Si pot sa spun ca m-a surprins foarte placut. Este o femeie foarte frumoasa, super skinny, miniona ca un bibelou, foarte finuta, feminina si... literalmente delicioasa  :laugh2 A fost o placere sa o ador, in timp ce ma domina la modul soft.

 

Locatia este usor de accesat. Discreta. Cu posibilitatea de a gasi loc de parcare. Doar ca un pic mai vechiuta. Dar curata si cu posibilitati foarte bune de igienizare.

 

Tributul: 300 de lei, pentru o ora. Voi mai reveni in mod sigur la ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
La 06.12.2020 la 12:31, sclavcurea a spus:

O idee ptr Stăpâna Maya, azi e Sf Nicolae, ar merge niste nuielușe ptr sclavii neascultători.

😈

Am nuieluse.. Le pot rupe pe tn! 

Link spre comentariu

Salutare!

Mi-am facut curaj ... si...ce-am mai lins..si ce-am mai supt.. si supt si lins si iar supt... si facut curat in pasarica plina de sperma ... mmmm!!! Cam asa as sintetiza experienta avuta, si pe care o voi detalia mai jos.

Programat pe Whatsapp, ajuns la locatie - curata, discreta, Sector 2, vis-a-vis de Spitalul Pantelimon. Nota 9+

M-a intampinat Maya, sumar imbracta, prezenta placuta, joviala, stie cum sa te introduca in atmosfera - Nota 9

Am discutat despre fanteziile mele, limite, etc.  ..m-a invitat sa ma dezbrac si sa las cadoul pe masa (350 RON), apoi a plecat sa-si cheme partenerul. M-am conformat... Au revenit amandoi mangainduse si saratunduse ... mi-a porunci sa trec in genunchi si sa-i sarut picioarele. De jos ii admiram, ii idolatrizam ca pe niste adevarati stapani...eram un simplu sclav aflat la picioarele lor. Mana lui era intre picioarele ei..ii masa usor pizda peste chiloteii minusculi...a ei ...scosese deja pula afara...M-a luat de par si m-a tras intre picioarele ei, am inceput sa ling, o auzeam gemand ... apoi m-a tras de acolo si m-a impins spre pula lui... am deschis usor gura, ca un noice dar el mi-a indesat-o pe gat... m-am inecat ...ea m-a tras inapoi, m-a scuipat in gura si m-a pus din nou sa o ling,,, m-a oprit din nou, m-a pus sa deschid gura, si m-a scuipat din nou poruncindu-mi parca din priviri sa trec la supt ... am executat imediat, de data asta am inghitit pula, imi plimbam limba pe capul pulii lui in timp ce ea m-a tragea de par inainte si inapoi .. M-a oprit, ne-am mutat in pat unde ea deasupra mea imi permitea sa vad cum el o penetreaza, tipete, urlete, HARD FUCK ..totul la 2 cm de ochii mei...Admiram pula cum intra si iese din pizda, ii lingeam coaiele, ii dadeam limbi si tot repetam, nu ma saturam nici eu, nici ei... La un momentdat l-am prins pe el de solduri si controlam viteza cu care o fute, nu ratam niciun moment sa ling, sa sug, si iar sa ling ... Dupa ceva timp s-a auzit el izbavind, pizda s-a umplut de sperma, el s-a dat la o parte si a disparut (probabil la dus) ... am inceput sa ling, plimbam sperma din cur in pizda si invers si apoi o inghiteam lacom ... ea deasupra mea se auzea spunadu-mi: " Asat tarfo, linge, linge nu lasa nimic!"  ... am terminat facandu-mi laba in timp ce savuram acel cocktail ... 

 

Stiu ca unii carcotasi vor zice ca am platit o laba, si aia facuta de mine, stiu ca multi insa isi vor fi dorit sa fi fost in locul meu, si dintre aceia sunt convins ca unii vor ajunge.Nu stii ce-ti place cu adevarat pana nu incerci.

 

Actiunea: Nota 10

De revenit: Desigur

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...