Sari la conținut

Lori-noua in oras-0727992158


Postări Recomandate

Buna ! Sunt Lori am 21 de ani sunt nou venită in orașul vostru pentru câteva zile. Am 1,65 m și 53 kg , bruneta. Sunt o fata discreta , curată , sociabilă , imi place sa ofer momente unice pline de tandrețe bărbaților , domnilor respectuoși , discreți și manierați . Pun mare accent pe igiena.

Locația o am in Tomis Nord

 

Pentru mai multe detalii mă găsiți la numărul de telefon : 0727992158

NU RĂSPUND LA MESAJE ȘI NU AM WHATS APP

 

❤️Servicii : ❤️

 

1. Normal DOAR protejat in DIFERITE poziții

2. Oral protejat sau NU in funcție de igiena

3. 69

4. Finalizare corporală

 

❤️Preț : ❤️

 

100 lei Finalizarea

250 lei Ora

 

Va pup dulce dulce și va aștept sa ne cunoaștem !

post-326633-0-56967600-1592523584_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Lori tu ti-ai cumparat cont nou in 26 mai ...foarte frumoasa investitia sa poti face banuti la noi in Constanta. 

 

ne asiguri ca pozele sunt reale ,dar te rugam si noi frumos daca vrei sa fi mai convingatoare in tot ceea ce afirmi sa ne dai si noua niste linkuri cu topicele pe unde ai mai activat mataluta 

 

noua nu esti ,ca altfel te grabeai sa specifici ,dupa poze nu pari nici sora cu Cruduta ....deci ai sigur o activitate prodigioasa in spate ....vrem sa stim si noi cam ce-ai facut matale pana sa binevoiesti a veni la noi sa ne incanti cu pozele tale false sau nu .....apropo si cartela este noua ,deci reteta perfecta pentru o rebrenduire sau ascunderea unui trecut nefavorabil tie 

 

Sper sa ma insel in afirmatii ....dar te rog demonstreaza-mi ca ma insel si poate te voi rasplati cu o vizita . Poti de asemenea sa ignori postarea mea ...doar traim intr-o tara libera

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună băieți,

Am fost acum 30 de min la această domnișoară și este ok din toate punctele de avedere .In primul rând nu te grăbește.

De revenit

Cont de acum 4 ani și nu știi cum se face și ce trebuie sa conțină o recenzie? Hmmm amănunte, detalii.. servicii, tarife.. locația..mă refer la părerea ta
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

După cum am spus, nu grăbesc clientul! Dacă nu ma cunosti nu iti mai da cu parerea, te rog. Nu toate fetele sunt la fel!

Ok , dar imi poti raspunde la intrebare ? De ce sa nu platesc 2 finalizari adica 200 lei si sa iti platesc o ora 250 ?! Care este avantajul meu ca si client ? As aprecia daca poti raspunde

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Ok , dar imi poti raspunde la intrebare ? De ce sa nu platesc 2 finalizari adica 200 lei si sa iti platesc o ora 250 ?! Care este avantajul meu ca si client ? As aprecia daca poti raspunde

Pe scurt? Pentru ca o finalizare dureaza maxim 20 min ;) deci ora are 3x20 min deci 300 lei...gandeste-te ca ai reducere de 50 lei la o ora :)) doar ca daca dai de 3 ori 100...beneficiezi de 3 finalizari :)

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Buna ! Am o intrebare ! Ce se ofera in plus la " ora " ? As putea sa platesc 2 finalizari si sa achit doar 200 lei , fata de 250 lei cat ceri pe o ora !

E simplu, finalizarea are 15 minute (poate 20 dacă te place😉)

Și fa singur socoteala😀

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

Bună băieți,

Am fost acum 30 de min la această domnișoară și este ok din toate punctele de avedere .In primul rând nu te grăbește.

De revenit

Ciudat e ca ai inceput cu "Buna baieti" cam gay sau esti female. Nu ai specificat daca e fata din poze... de cum trebuie sa faci o recenzie nu mai vbim!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ce arata bine ca in brasov erau poze furate din suceava si aici nu stiu ce sa zic asa arata cam fiecare fetita bruneta, nimic special!

 

Arata bine, pe Bv cerea 150 pe o finalizare, la noi cere 100. Bine asa :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu

Coleguta mea de la Brașov , va confirm ca este cea din poze! De ce sunteți răutăcioși și va dati cu părerea dacă nu ați fost la ea sa vedeți ce fel de persoana este și ce servicii face. Prețurile și le-a pus in funcție de alte fete de aici din oraș cum și noi am pus prețurile in Brașov in funcție de cum aveau alte fete . Am activat și in București și la prețurile de 150/250 unii spuneau ca 150 lei e prea puțin înseamnă ca nu face treaba buna alții spuneau ca e prea mult .. niciodată nu o sa împaci pe toată lumea.

 

Va pup 😘😘😘 si nu mi-o luați in nume de rău

Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

find ca noi de asta folosim forumul sa citim de fete daca merit drumul si motorina spre ele sau nu.

 

si daca colegi din suceava zic ca sunt poze false atunci ii credem ca doar nu au nici un motiv sa ne minta baietii.

 

ei vor la fel ca si noi sa futa ce vad in poze. "pozele orientative" sunt defapt un "no go"!!

 

nu este nici urma de rautate din partea noastra ca doar ea a trantit dinou poza falsa pe un topic nou de al ei, un topic cu care doreste sa ne atraga.

 

si daca vrea sa o credem are destule posibilitati. de exemplu poza cu fat(z)a blurata dar cu o foaie in mana unde isi scrie frumos numarul ei actual de telefon si ne dovedeste ca este reala, ca este fata de sus nu doar un fake ca multe altele care ne vizitez din toata tara.

 

Coleguta mea de la Brașov , va confirm ca este cea din poze! De ce sunteți răutăcioși și va dati cu părerea dacă nu ați fost la ea sa vedeți ce fel de persoana este și ce servicii face. Prețurile și le-a pus in funcție de alte fete de aici din oraș cum și noi am pus prețurile in Brașov in funcție de cum aveau alte fete . Am activat și in București și la prețurile de 150/250 unii spuneau ca 150 lei e prea puțin înseamnă ca nu face treaba buna alții spuneau ca e prea mult .. niciodată nu o sa împaci pe toată lumea.

Va pup si nu mi-o luați in nume de rău

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...