Sari la conținut

0770573066 Ramona


Postări Recomandate

Reputație: 24009
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

nu ne place frisca :))) dam in diabet ... ne-ar place un meniul mai diversificat :atm :atm

Nu o mai bagati in seama! Ii dam prea multa atentie ptr o laba cu ulei, frisca, plm
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Macar gurita s-o puna la bataie si un cim, cob, ca asa la pretul asta, nu se renteaza niciodata sa dai 250 de lei pentru o laba cu frisca si plm, nu se poate si cu aia in cur si cu sufletul in rai, mai ales la noi unde banii se castiga mai greu si nu dorim sa-i cheltuim pe toate prostiile, deci doamna Ramona, daca doresti sa ai succes trebuie sa mai revizuiesti serviciile :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna dimineata garismitnan1 am vazut ce ai scris si ma m   gandit ce as putea sa fac in acest sens si cred ca am gasit o solutie simla si practica pentru ca toti doritori sa aiba sansa de asi exprima parerea despre serviciile mele in cunostita de cauza    in fiecare zi de luni a fiecarei satamani din aces an  t[   sper sa rezist [ voi oferi  doua sedinte de masaj la pret promo intre orele 14 si 16 pentru transparenta totala a disponibilitati va rog sa faceti programarile aici si se vor lua dupa modelul primul venit primul servit pretul va fi 15o lei sedinta

  • Like 3
Link spre comentariu

buna dimineata garismitnan1 am vazut ce ai scris si ma m gandit ce as putea sa fac in acest sens si cred ca am gasit o solutie simla si practica pentru ca toti doritori sa aiba sansa de asi exprima parerea despre serviciile mele in cunostita de cauza in fiecare zi de luni a fiecarei satamani din aces an t[ sper sa rezist [ voi oferi doua sedinte de masaj la pret promo intre orele 14 si 16 pentru transparenta totala a disponibilitati va rog sa faceti programarile aici si se vor lua dupa modelul primul venit primul servit pretul va fi 15o lei sedinta

 

Nu te supăra, dar nu ne-ai nimerit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna dimineata garismitnan1 am vazut ce ai scris si ma m   gandit ce as putea sa fac in acest sens si cred ca am gasit o solutie simla si practica pentru ca toti doritori sa aiba sansa de asi exprima parerea despre serviciile mele in cunostita de cauza    in fiecare zi de luni a fiecarei satamani din aces an  t[   sper sa rezist [ voi oferi  doua sedinte de masaj la pret promo intre orele 14 si 16 pentru transparenta totala a disponibilitati va rog sa faceti programarile aici si se vor lua dupa modelul primul venit primul servit pretul va fi 15o lei sedinta

am niste bonuri de pensie/reduceri la cumparaturi

ma poti primi cu ele?:)))

 

glumesc.

 

 

am zis sa incerc si de data asta

locatia este pe calusei 51 intr-o garsoniera in care faci sauna la propriu

trecem peste si zic sa incerc

ii las 250 lei pe masa fara sa observe dar ii cere si ii pune bine cat ma duc la baie sa ma igienizez un pic

tipa este cea din poze sanii lasati si foarte grabita

m-am asezat pe masa pentru o frectie de cateva minute si dupa in pat

un pic de laba si FRATE sa fim seriosi iti cam rupe pula cu gatul umarul ca nu prea inteleg ce vrea sa faca acolo

am zis pas si am trecut-o la laba si cam asta a fost

garsoniera si baia sunt cat de cat ok

locatie e ok

dar masaj sa zicem 4,9 deci nu trece

 

 

ps

luati apa cu voi ca o sa faceti sauna pe bune

si inca ceva "ce sunt negii aia de la fund?"

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nee  mie mi se pare ca tu esti acea vulpe care nu ajunge la stuguri si zice ca sunt acri :laugh2( iar aici stii tu bine la ce ma refer)  nici nu stiu cu ce sa incep dar cateva lucruri sunt certe ai dat prea multe detalii asa incat cei care au trecut pragul garsonierei mele sa si dovedeasca veridicitatea spuselor tale 1 noroc ca exista tehnologia iar imaginile sunt foarte concludente poza mea de profil este cu fundul 2garsoniera este data in folosinta de doua saptamani este atat de noua ca si daca nu as fi trecut cu carpa pe ea niciodata tot nu ar fi aratat rau atat baia cat si camera 3 absolut toti vizitztori mei au oferit bani singuri inainte sau la sfarsit fara sa trebuiasdca sa aducem bani in discutie (una peste alta nu am mentionat niciunde ca fac asta dintr o pasiune nebuna )motivul sunt bani 4   daca baia casa si fundul sunt in poze deja promit ca in scurt timp sa atasez si o copie a diplomelor de atestare  in masajul sportiv si cel somatic 5 am achizitionat (astazi cei drept) aer conditionat iar a 6 a parte a discutiei sanii  cum iti imaginezi ca stau sanii mari ai unei femei de 35 gata sati intre in ochii 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...