Sari la conținut

0770573066 Ramona


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

am niste bonuri de pensie/reduceri la cumparaturi

ma poti primi cu ele?:)))

 

glumesc.

 

 

am zis sa incerc si de data asta

locatia este pe calusei 51 intr-o garsoniera in care faci sauna la propriu

trecem peste si zic sa incerc

ii las 250 lei pe masa fara sa observe dar ii cere si ii pune bine cat ma duc la baie sa ma igienizez un pic

tipa este cea din poze sanii lasati si foarte grabita

m-am asezat pe masa pentru o frectie de cateva minute si dupa in pat

un pic de laba si FRATE sa fim seriosi iti cam rupe pula cu gatul umarul ca nu prea inteleg ce vrea sa faca acolo

am zis pas si am trecut-o la laba si cam asta a fost

garsoniera si baia sunt cat de cat ok

locatie e ok

dar masaj sa zicem 4,9 deci nu trece

 

 

ps

luati apa cu voi ca o sa faceti sauna pe bune

si inca ceva "ce sunt negii aia de la fund?"

Stai sa inteleg si eu ceva , ai dat 250 ron pt 20 min de masaj si laba? Cam asa reiese din recenzia ta, parca trebuia sa fie o ora.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

am niste bonuri de pensie/reduceri la cumparaturi

ma poti primi cu ele?:)))

 

glumesc.

 

 

am zis sa incerc si de data asta

locatia este pe calusei 51 intr-o garsoniera in care faci sauna la propriu

trecem peste si zic sa incerc

ii las 250 lei pe masa fara sa observe dar ii cere si ii pune bine cat ma duc la baie sa ma igienizez un pic

tipa este cea din poze sanii lasati si foarte grabita

m-am asezat pe masa pentru o frectie de cateva minute si dupa in pat

un pic de laba si FRATE sa fim seriosi iti cam rupe pula cu gatul umarul ca nu prea inteleg ce vrea sa faca acolo

am zis pas si am trecut-o la laba si cam asta a fost

garsoniera si baia sunt cat de cat ok

locatie e ok

dar masaj sa zicem 4,9 deci nu trece

 

 

ps

luati apa cu voi ca o sa faceti sauna pe bune

si inca ceva "ce sunt negii aia de la fund?"

Frate pacat ca ai aruncat 250 pe geam. Trebuie trecuta la De Evitat!

Ce culoare aveau negii? Poate HPV.

E ciudat ca nu raspunde la intrebari decat ce vrea ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate pacat ca ai aruncat 250 pe geam. Trebuie trecuta la De Evitat!

Ce culoare aveau negii? Poate HPV.

E ciudat ca nu raspunde la intrebari decat ce vrea ea.

BUNA LAURY! SPER CA ACEASTA  ZI MINUNATA SA TE GASEASCA  MAI BLAND PUTIN ,CA SINCER M AI OMORAT. IN PRIMUL RAND MA BUCUR MULT CATI DORESTI SA FACI SEX CU MINE,DESI TE HOTARASEISI FIE SA MA IGNORI ,FIE SA FIU MUTATA LA ALTA SECTIUNE IAR ACUM TE AI HOTARAT SA SUGESTIONEZI UN HPV.  VOI INCERCA SA VORBESC CU TINE ,SA CLARIFICAM UNELE ASPECTE IAR DACA NU REUSESC SA ACOPAR DIMENSIUNILE SPECTRULUI,MA MAI POTI INTRBA PE PARCURS ,DEOARECE ASTAZI SUNT PE ZEN UL DE VARA SI TI STAU LA DISPOZITIE .TE ROG SI PE TINE ,ASA CUM AM MAI RUGAT SI PE ANDREI CEL BUN SA FACI UZ DE (SFANTUL GOOGLE) SI AI SA CONSTATI CA HPV LA FEMEI SE MANIFESTA (CU NEGI INTR ADEVAR) DAR ACESTIA SUNT POZITIONATI IN ZONA GENITALA (MAI EXACT PE LABII) SI NU IN ZONA ANALA ( FUND ) SA L CITEZ PE DRAGUL NOSTRU PRIETEN DE MAI   . ALT ASPECT AL PROBLEMEI AR FI ACELA CA NEGII NU POT AVEA CULOARE DEOARECE ACESTIA SUNT DOAR EXCRESCENTE ALE PIELI (NU ARATA CA CEI AI DADACEI Mc PHEE,DACA LA ASTA TE GANDEAI).IAR CAT DESPRE IROSIREA BANILOR ,TE ROG NU  TE PRAPADI PREA TARE DEOARECE ADEVARUL ESTE INTOTDEAUNA PE LA JUMATATE,DAR ASTA O STII SI TU SI NU VOM ABUZA DE SUBIECT.AM SA TI EXPLIC ACUM SI UN ALT PUNT DE VEDERE AL SITUATIEI, VEZI  TU :UNEORI CHIAR SI OAMENI MARI REUSESC SA O DEA IN BARA DIN DIFERITE MOTIVE SI SA FACA  ALEGERI NEPOTRIVITE

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

SUB INFLUENTA IMPULSULUI DE MONENT NE PUTEM TREZI INTERACTIONAND CU OAMENI CARE PUR SI SIMPLU NU  I  PLACEM,DESI ACESTEA  SE STRSDUIESC DIN TOATE PUTERILE SA NE INTRE IN GRATII ,CHIAR DACA SI PE EI II COSTA ACEIASI ENERGIE CA SI PE NOI. CAM ACESTEA PROBABIL SA INTAMPLAT SI CU PRIETENUL NOSTRU SI SINCER IMI PARE TERIBIL DE RAU SI II CER SCUZE DACA NU SA SIMTIT BINE ,DAR TE ASIGUR CA  IN TIMUL SEDERI SALE MINE NU A  LASAT MACAR SA SE INTELEAGA CA NU SE SIMTE BINE,SA POT FACE CEVA IN SENSUL ACESTA .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

SUB INFLUENTA IMPULSULUI DE MONENT NE PUTEM TREZI INTERACTIONAND CU OAMENI CARE PUR SI SIMPLU NU  I  PLACEM,DESI ACESTEA  SE STRSDUIESC DIN TOATE PUTERILE SA NE INTRE IN GRATII ,CHIAR DACA SI PE EI II COSTA ACEIASI ENERGIE CA SI PE NOI. CAM ACESTEA PROBABIL SA INTAMPLAT SI CU PRIETENUL NOSTRU SI SINCER IMI PARE TERIBIL DE RAU SI II CER SCUZE DACA NU SA SIMTIT BINE ,DAR TE ASIGUR CA  IN TIMUL SEDERI SALE MINE NU A  LASAT MACAR SA SE INTELEAGA CA NU SE SIMTE BINE,SA POT FACE CEVA IN SENSUL ACESTA .

ASA CUM AM MAI MENTIONAT SUNT  O FEMEIE DESTUL DE DESCHISA SI CU UN GRAD DE TOLERANTA PESTE LIMITA ADMISA ,DAR DIN PACATE PROBABIL STANDARDELE UNORA DINTRE NOI SUNT MAI SUS SI SUNT PERFECT CONSTIENTA CA NU LE POT ATINGE ATATA TIMP CAT NU LE VAD.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stai sa inteleg si eu ceva , ai dat 250 ron pt 20 min de masaj si laba? Cam asa reiese din recenzia ta, parca trebuia sa fie o ora.

BUNA! MA BUCUR SA NE CUNOASTEM !EU SUNT RAMONA SI AS DORI SA TI EXPLIC PE CE AU FOST CHELTUTI CEI 250 LEI SI DIN DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE ASTFEL CAT SA  INCELEGEM CU TOTI DE UNNDE SURVINE ACEST PRET DIN PINCTUL MEU DE VEDERE DECENT,PENTRU CA AM ARUNCAT SI EU UN OCHI PE AICI  SI AM VAZUT FETE ATAT DE FRUMOASE DE MA S DUCE SI EU LA ELE LA PRETURII (CORECTE DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE) CUM AR FI 400 LEI ,500 LEI,600 LEI . DIN DORINTA DE A VA SIMTI CAT CAT MAI BINE ATAT IN COMPANIA MEA CAT SI LA MINE IN CASA  AM CAUTAT SA STAU LA DISPOZITIE CU TOT CE ESTE NECESAR IN TIMPUL UNEI SEDINTE DE MASAJ PE LANGA '' LABA '' IN SINE . ACEIA CARE AU FOST DEJA POT CONFIRMA ACEST  FAPT. ABSOLUT FIECARE CLIENT ESTE INTAIMPINAT CU O APA ,SUC ,CAFEA,PAHAR SAMPANIE [ VIN  SI CATEVA MINUTE DE RESPIRO DEOBICEI CAM 10 ,DUPA ASTA FIECARE PRIMESTE UN SET DE TREI PROSOAPE , SPALATE SI IGIENIZATE PENTRU  DUS  EXACT CA IN IMAGINILE PREZENTATE .LA BAIE GASIM PENRTU   UZ PERSONAL SI INDIVIDUAL  (SAMPON ,GEL DE DUS ,DEODORANT ANTIPERSPIRAN , APA DE GURA  MINIATURALE ) PROSOP PICIOARE INDIVIDUAL ,PAPUCI UNICA FOLOSINTA ,HALAT BAE  SI AM TERMINAT CU DUSUL.TRECEM LA MASAJ ;PE MASA DE MASAJ AVEM HARTIE PROSOP DE UNICA  FOLOSINTA ,ULEI , CREMA LOTIUNE IN FUNCTIE DE PREFERINTA ,MAS EROTIC CEARSAF UNICA FOLOSINTA  ,ULEI ,SERV UMEDE ,USCATE  ACESTEA SUNT CONSUMABILELE FOLOSITE ; LA ASTA ADAUGAM CHELTUIELILI CASEI SI CHIRIA (CA NU DETIN PROPRIETATI) IAR DUPA ASTA PUNEM LA  CALCUL ASA ;10 MINUTE DE INTAMPINARE SI DUS EVENTUAL ,20 MINUTE DE RELAXARE (ASA CUM O FI FOST ,TOT IN PICIOARE AM STAT) 15  20 MINUTE MASAJUL EROTIC  SI LA FINAL MAI FACEM UN DUS ,NE IMBRACAM (FUMAM O TIGARA ) APROXIMATIV 10 MINUTE  ACUM TE LAS PE TINE SA CALCULEZI CATE MINUTE SI CAT EFORT SI CE COSTURI SUNT.SUNT ABSOLUT CONVINSA CA TIMPUL NOSRTU ,A FETELOR DE AICI NU VI SE PARE LA FEL DE PRETIOS CA AL VOSTRU TE IMBRATISEZ  RAMONA

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scoate CapsLock-ul ala te rog rumos...

 

scz de off topic...

:kiss3 nu este necesar, am clarificat  mai  mult  decat  trebuia si promit sa nu mai ating tastatura pentru a mai scrie ceva  indiferent de  comentariu

Link spre comentariu
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti

Atingi sau nu tastatura este fix optiunea ta, hatery vor fi intotdeauna, nu iti cere nimeni socoteala cati intra/ies pe usa ta sau dc nu prestezi anumite servicii.

 

 

:kiss3 nu este necesar, am clarificat  mai  mult  decat  trebuia si promit sa nu mai ating tastatura pentru a mai scrie ceva  indiferent de  comentariu

Link spre comentariu
  • Oras:female
  • Oras:female

:* :* Diminetile de weekend aduc masaj, cafea si dulcegarii :) iar serile masaj, sampanie si nebunii :* :*

hei Ramona, crezi ca se poate o vizita in care dupa masa de masaj de relaxare, in loc sa mergem in pat, sa mergem in aceasta cada draguta in care sa ne pupam si sa ne mangaiem si sa ejaculez pe sanii tai? multumesc, daca accepti aceste fatezii te rog sa-mi raspunzi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...