Sari la conținut

0770573066 Ramona


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 minute, ramona_masaj a spus:

Da!

Vă răspund cu drag și pe wapp,doar sa mi specificați in mesaj până ce ora vă pot răspunde.De obicei raspun la maxim jumătate de oră de când a fost trimis mesajul pentru a evita eventuale încurcături.Va  îmbrățișez și aștept să ne cunoaștem.🤗

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
La 30.12.2020 la 8:27, ramona_masaj a spus:

Vă răspund cu drag și pe wapp,doar sa mi specificați in mesaj până ce ora vă pot răspunde.De obicei raspun la maxim jumătate de oră de când a fost trimis mesajul pentru a evita eventuale încurcături.Va  îmbrățișez și aștept să ne cunoaștem.🤗

In iasi nu vii?ducem lipsa de doamne cu experienta in arta masajului,ai fi binevenita. O seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,😀

Mult hate se pare, si nu stiu de ce... adevarul este altul... recomand sa fie vizitată.

putin mai devreme am plecat de la Doamna Ramona, pt care îi mai Multumesc inca odata.

Am avut parte de o baieță minunata cu happy-end si un masaj plin de energie buna si caldura....

igiena - 9

happy-end ca in filme - 9 ( 10 se da in alte circumstanțe)

masaj - 10 experiența spune cuvantul

de revenit garantat da, eu unul sigur revin. 
Multumesc frumos Ramona!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 09.01.2021 la 10:57, danut121 a spus:

Salutare,😀

Mult hate se pare, si nu stiu de ce... adevarul este altul... recomand sa fie vizitată.

putin mai devreme am plecat de la Doamna Ramona, pt care îi mai Multumesc inca odata.

Am avut parte de o baieță minunata cu happy-end si un masaj plin de energie buna si caldura....

igiena - 9

happy-end ca in filme - 9 ( 10 se da in alte circumstanțe)

masaj - 10 experiența spune cuvantul

de revenit garantat da, eu unul sigur revin. 
Multumesc frumos Ramona!

Ceva detalii picante? I ai facut cunni?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
La 11.01.2021 la 14:21, garysmitnan1 a spus:

bani aruncati ... 

va salut dragilor,

 

incep prin a-l contrazice pe colegul - NU, NU sunt chiar bani aruncati, sa nu fim rai. Tipa este misto, garsoniera este perfecta, ai ceva geluri, ai apa calda, ai o apa, ai o cafea etc........DAR Dar intr-adevar cum spuneau niste domni mai sus, pretul este supraevaluat, un 150 - 200, cred ca era acolo.

Am fost si eu acum cateva zile, tipa frumoasa, vorbareata, isteata, buna, daca intelegeti ce vrerau sa zic, parolista etc. Am stabilit la tlf o ora, pe care am respectat-o amandoi, la minut.. M-a intrebat daca vreau cafea/apa, apoi dus si in pat.

Masajul normal decurge ok, cu ulei, un pic framantat, e bine. Cel erotic incepe in forta, dar se fasaie repede, adica nu (prea) respecta ora/sedinta. Eu fiind de ceva vreme pe banda de siguranta, nu mi-a trebuit mult sa termin; ea s-a ridicat, s-a dus la dus unde apoi am fost si eu invitat si cam aia a fost, undeva la 30 - 35 minute......frate, pt timpul asta sunt bani multi, prea multi.

Da si eu am terminat repede, dar putea sa continuie masajul, gadilatul, framantatul, pana se infaptuia ora si era cinstit

tipa - 10+

garsoniera 10+

curatenie, atat locatia, cat si Ramona - 10+++

masajul de relaxare 8 - 9

masajul erotic - pana sa dau nota, s-a sunat de iesire, dus si gata

Si mai este ceva, poate ma insel. In timpul ostilitatilor, parca respecta un program, un itinerar, vrei sa o atingi, vrei sa o pupi si tu undeva, daca in acel moment este programata sa faca masaj la gambe, ei bine se intoarce si face masaj la gambe, tu ramai cu buzele tuguiate, uitandu-te lung.

In rest o companie placuta, la un pret mare. Daca recomand? DA, clar! Daca ora devine ora si daca pretul se mai subtiaza un pic

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 ore, mr. oki a spus:

va salut dragilor,

 

incep prin a-l contrazice pe colegul - NU, NU sunt chiar bani aruncati, sa nu fim rai. Tipa este misto, garsoniera este perfecta, ai ceva geluri, ai apa calda, ai o apa, ai o cafea etc........DAR Dar intr-adevar cum spuneau niste domni mai sus, pretul este supraevaluat, un 150 - 200, cred ca era acolo.

Am fost si eu acum cateva zile, tipa frumoasa, vorbareata, isteata, buna, daca intelegeti ce vrerau sa zic, parolista etc. Am stabilit la tlf o ora, pe care am respectat-o amandoi, la minut.. M-a intrebat daca vreau cafea/apa, apoi dus si in pat.

Masajul normal decurge ok, cu ulei, un pic framantat, e bine. Cel erotic incepe in forta, dar se fasaie repede, adica nu (prea) respecta ora/sedinta. Eu fiind de ceva vreme pe banda de siguranta, nu mi-a trebuit mult sa termin; ea s-a ridicat, s-a dus la dus unde apoi am fost si eu invitat si cam aia a fost, undeva la 30 - 35 minute......frate, pt timpul asta sunt bani multi, prea multi.

Da si eu am terminat repede, dar putea sa continuie masajul, gadilatul, framantatul, pana se infaptuia ora si era cinstit

tipa - 10+

garsoniera 10+

curatenie, atat locatia, cat si Ramona - 10+++

masajul de relaxare 8 - 9

masajul erotic - pana sa dau nota, s-a sunat de iesire, dus si gata

Si mai este ceva, poate ma insel. In timpul ostilitatilor, parca respecta un program, un itinerar, vrei sa o atingi, vrei sa o pupi si tu undeva, daca in acel moment este programata sa faca masaj la gambe, ei bine se intoarce si face masaj la gambe, tu ramai cu buzele tuguiate, uitandu-te lung.

In rest o companie placuta, la un pret mare. Daca recomand? DA, clar! Daca ora devine ora si daca pretul se mai subtiaza un pic

🤗🤗🤗Va mulțumesc atât dumneavoastră cât și celorlalți prieteni dragi de aici ,că ați ales sa împărtășiți experiența dumneavoastră sinceră și pentru cuvintele frumoase adresate mie.Pretul nu l voi " subia"  deoarece în acest mod putem tine standardele confortului la nivelul la care va ți obișnuit așa cum ați văzut și dumneavoastră (prosoape curate ,cearșaf,rola unică folosință, papuci, geluri, uleiuri bune , apa ,suc,cafea, șampanie),iar în ce privește timpul ,nu este nici un fel de problema din partea mea sa acord și 10 minute in plus peste ora  și acest fapt este știut de toți vizitatorii ,din partea dumneavoastră nu aștept decât un mic semn că doriți să mai rămâneți sau o mica sugestie de a petrece timpul rămas și voi ști ce am de făcut astfel încât vizita la mine sa fie așa cum va doriți . Vă îmbrățișez și va aștept 😘

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Doamna draga, cand mergi la film si filmul zice ca tine 90 minute, el nu se termina dupa 75 si la un semn/vb ce-l/-o fac operatorului, il lasa apoi timp de 90 min......filmul este film si tine atat cat i se face reclama. 

Eu daca merg la un astfel.de film, nu voi spune nimic operatorului, doar voi "taxa" cinematograful si nu voi mai merge in acel loc. Vreau ca filmul platit de mine sa tina 90.min, atat cat apare in reclama, nu 75 sau 80 min.

Scuze ca mi-am permis sa revin, de.obicei nu o fac, dar am vrut sa precizez cum vad/simt eu

In rest, sanatate si numai bine

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 24 minute, mr. oki a spus:

Doamna draga, cand mergi la film si filmul zice ca tine 90 minute, el nu se termina dupa 75 si la un semn/vb ce-l/-o fac operatorului, il lasa apoi timp de 90 min......filmul este film si tine atat cat i se face reclama. 

Eu daca merg la un astfel.de film, nu voi spune nimic operatorului, doar voi "taxa" cinematograful si nu voi mai merge in acel loc. Vreau ca filmul platit de mine sa tina 90.min, atat cat apare in reclama, nu 75 sau 80 min.

Scuze ca mi-am permis sa revin, de.obicei nu o fac, dar am vrut sa precizez cum vad/simt eu

In rest, sanatate si numai bine

Corect!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 16.01.2021 la 15:39, mr. oki a spus:

Doamna draga, cand mergi la film si filmul zice ca tine 90 minute, el nu se termina dupa 75 si la un semn/vb ce-l/-o fac operatorului, il lasa apoi timp de 90 min......filmul este film si tine atat cat i se face reclama. 

Eu daca merg la un astfel.de film, nu voi spune nimic operatorului, doar voi "taxa" cinematograful si nu voi mai merge in acel loc. Vreau ca filmul platit de mine sa tina 90.min, atat cat apare in reclama, nu 75 sau 80 min.

Scuze ca mi-am permis sa revin, de.obicei nu o fac, dar am vrut sa precizez cum vad/simt eu

In rest, sanatate si numai bine

Viziunea dumneavoastră este importanta,așa nu necesită scuze,voi incerca sa fiu și mai atentă și .mai receptiva la nevoile vizitatorilor 

mei ,deși , misiunea mea de a fi pe placul atâtor oameni cu care lucrez in mod direct nu este comparabilă cu un film care rulează.Cu riscul de a mă repeta ,vă invit și cu alta ocazie pentru a-mi lasă șansa să îndrept " viziunea" de ansamblu.Desi tratez "misiunea" de maseor cu toată seriozitatea ,se prea poate sa mai fac și mici gafe ,pe care le recunosc și încerc să le corectez cat mai repede.💖💖💖💖

.

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Acum 54 minute, ramona_masaj a spus:

Buna dimineața! Vă aștept așa cum v-ați obișnuit:cu duș asistat,cada cu spumă, lumânărele și un pahar de vin urmat de un masaj de relaxare și erotic cu finalizare.Mentin prețul în descreștere pentru ședințele mai lungi de o oră.250 lei pentru o ședință de o oră.350 lei pentru o ședință de oră și jumătate.400 lei pentru o ședință de două ore.

daca 1 ora = 30, 35 min actiune ... doua ore = cu ?? intreb pt un prieten ... 🤥🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, garysmitnan1 a spus:

daca 1 ora = 30, 35 min actiune ... doua ore = cu ?? intreb pt un prieten ... 🤥🤪🤪

Buna dimineața mr garismitnan1 deși dețin o limbă la fel iute că fiecarerei oltence am decis sa nu fac uz de ea pentru ironii,ci să mă folosesc de întrebarea dumneavoastră pentru a explica mai amplu cum poate petrece "un prieten" timp minunat in compania mea.Primul lucru pe care trebuie să l cunoască toți consumatorii acestui tip de serviciu este acela că necesită vorba cântecului " minim doi "😁😁😁 adică maseor și receptor .Și dacă la un masaj de relaxare doar ne așezăm pe masă și lăsăm totul în seama maseorului ,la cel erotic nu merg treburile tot la fel de acea  ofer tuturor vizitatorilor mei zece minute peste ora de masaj și o cafea. Acesta este timpul în care ne adaptam unul cu celălalt,ne conectam energetic și stabilim cum ne petrecem timpul disponibil astfel încât să vedem artificii la sfârșitul ședinței.                                    Dacă ne aflăm în pană de idei sau pur și nu avem chef de gândit ne lăsăm în seama proceduri standard : ședință de o oră include :10 minute la începutul ședinței pentru dezbrăcat, duș ,20 minute pentru masaj de relaxare ,20 minute pentru partea erotică,10 minute dus , îmbrăcat,o țigară de după sau ce mai dorește fiecare.La ședințe mai lungi de o oră avem 40 de minute de masaj de relaxare (atât pe spate cât și pe fata) iar restul timpului va fi  adaptat dorințelor dumneavoastră (cadă cu spuma,sapanie, finalizare in cadrul dușului asistat și alte mici fantezii) numărul finalizărilor și ordinea în care se vor desfășura" acțiunile" vor fi stabilite în funcție de dorințele persoanei în cauză

Va pup și va aștept cu programari până la ora 18😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
On 1/16/2021 at 3:39 PM, mr. oki said:

Doamna draga, cand mergi la film si filmul zice ca tine 90 minute, el nu se termina dupa 75 si la un semn/vb ce-l/-o fac operatorului, il lasa apoi timp de 90 min......filmul este film si tine atat cat i se face reclama. 

Eu daca merg la un astfel.de film, nu voi spune nimic operatorului, doar voi "taxa" cinematograful si nu voi mai merge in acel loc. Vreau ca filmul platit de mine sa tina 90.min, atat cat apare in reclama, nu 75 sau 80 min.

Scuze ca mi-am permis sa revin, de.obicei nu o fac, dar am vrut sa precizez cum vad/simt eu

In rest, sanatate si numai bine

Daca si doamnele care practica masajul in mod independent de dau afara dupa 30 de minute..prefum in unele saloane...nu avem ce sa le  mai cerem...iar notele tale de 10 nu si au rostul. Si ca tot intreba cineva mai sus de nr finalizarilor dintr o ora..mi se pare sa fie maxim, cat poate pacientul, ca daca se intampla ca la tine sa scapi repede...de ce sa se opreasca sedinta?? Ma rog...fiecare e pe facut banuti cat mai repede..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
1 oră în urmă, norbert1976us a spus:

Daca si doamnele care practica masajul in mod independent de dau afara dupa 30 de minute..prefum in unele saloane...nu avem ce sa le  mai cerem...iar notele tale de 10 nu si au rostul. Si ca tot intreba cineva mai sus de nr finalizarilor dintr o ora..mi se pare sa fie maxim, cat poate pacientul, ca daca se intampla ca la tine sa scapi repede...de ce sa se opreasca sedinta?? Ma rog...fiecare e pe facut banuti cat mai repede..

Domnule, garsoniera chiar e de 10, curatenia, la fel, nu pot sa mint sa spun cine stie ce. 

Din punctul meu de vedere, nu aveam de ce sa o depunctez la aceste capitole.

La celelalte, ai citit si sustin tot ceea ce am scris: la fix a inceput actiunea propriu-zisa, iar la.si 35 urcam in masina

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...