Sari la conținut

0770573066 Ramona


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vorbit astăzi cu Ramona și mi-a explicat foarte frumos și cu o voce plăcută și sexy serviciile ei. Mi-a spus că la primire ești servit cu o cafea sau răcoritoare, vei primi masaj de relaxare pe masa de masaj după care ne mutăm în pat pentru fantezii, sex oral și normal, 1 sau 2 finalizării la prețul de 250 RON 1 oră, 1 oră și 10 minute. Cred că o să îi fac o vizita în curând 😘😘.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Aiureala! Am vorbit eu cu ea astazi si mi-a spus ca face nu stiu ce feluri de masaje, dar exclus sex. A fost foarta clara referitor la sex: nu!

Tu nu fuți bine... Ăăăă... O așteptăm pe Ramona să ne prezinte lista completă de servicii...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si eu am vb cu Ramona acum câteva zile, o voce calda,mi.a explicat ce si cum urmează să se întâmple cand ajung la ea,dar sincer la banii ăștia doar masaj mi se pare cam exagerat,Am ceva la 1mil cu masaj,fin.prin sex on.si np ceva de vis,daca nu,, ma duc la Cryss sau mona si futi de 300 total,ciocanul sa te duca cat pot fetele astea sa tzina.apropo uitam de Brunetă 169 care este un fel de vaccum la on.nai rar asa ceva,si tot 250.Ce naiba vorbim aici..oricum baftă cine vrea masaj cu fin in clavicula sau cum plm.s,o numi:)

  • Like 2
Link spre comentariu

Si eu am vb cu Ramona acum câteva zile, o voce calda,mi.a explicat ce si cum urmează să se întâmple cand ajung la ea,dar sincer la banii ăștia doar masaj mi se pare cam exagerat,Am ceva la 1mil cu masaj,fin.prin sex on.si np ceva de vis,daca nu,, ma duc la Cryss sau mona si futi de 300 total,ciocanul sa te duca cat pot fetele astea sa tzina.apropo uitam de Brunetă 169 care este un fel de vaccum la on.nai rar asa ceva,si tot 250.Ce naiba vorbim aici..oricum baftă cine vrea masaj cu fin in clavicula sau cum plm.s,o numi:)

Asa ziceam si eu bro. Cam piperat pretul ptr un masaj.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fiecare Fata este libera sa,si puna ce tarif vrea,poate chiar face Ramona un masaj de vis,ce sa zic,vorba lui Laury,ca tot am ajuns să l citez ,,macar daca ar face o fin la 1 mil atunci vedem ce poate Doamna,,,dar sunt sigur că si la 250 cat cere sunt o grămadă de Domni care merg doar pt a încerca s,o provoace pe Ramona sa dea mai mult din Ea,este mai palpitant pt Ei,Eu vreau sa merg la sigur mereu!ciocane tari sa aveti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor :) :girly Dupa cum am  promis, iata cum veti fi primiti in discreta si intima mea locatie:

- cafeluta sau un suc rece in functie de preferinte

- frech kiss

- girlfriend experience

- dush impreuna 

- pregatirea corporala prin masaj de relaxare pe masa speciala de masaj (dupa cum puteti observa in poze), cu ulei, crema sau ulei cald

- dupa ce ne-am pregatit ne mutam in pat, unde ne bucuram de un body masaj nude, asezonat cu mangaieri si sarutari pe tot corpul

- accept si imi plac cunnilingus si mici alte fantezii care apar odata cu valul excitarii 

- finalizarea prin tehnici speciale in pozitia 69 cu clavicula sau sanii sau  la dush

- NU  oral sau normal

- zona Mosilor

- 250 lei/h

Astept cu drag DOAR domnii care inteleg  calitatea terapeutica pentru trup si minte a acestor servicii si abia astept sa ne bucuram impreuna de timpul nostru pentru rasfatz :)

 

 

   Pupicei, Ramona  :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor :) :girly Dupa cum am  promis, iata cum veti fi primiti in discreta si intima mea locatie:

- cafeluta sau un suc rece in functie de preferinte

- frech kiss

- girlfriend experience

- dush impreuna 

- pregatirea corporala prin masaj de relaxare pe masa speciala de masaj (dupa cum puteti observa in poze), cu ulei, crema sau ulei cald

- dupa ce ne-am pregatit ne mutam in pat, unde ne bucuram de un body masaj nude, asezonat cu mangaieri si sarutari pe tot corpul

- accept si imi plac cunnilingus si mici alte fantezii care apar odata cu valul excitarii 

- finalizarea prin tehnici speciale in pozitia 69 cu clavicula sau sanii sau  la dush

- NU  oral sau normal

- zona Mosilor

- 250 lei/h

Astept cu drag DOAR domnii care inteleg  calitatea terapeutica pentru trup si minte a acestor servicii si abia astept sa ne bucuram impreuna de timpul nostru pentru rasfatz :)

 

 

   Pupicei, Ramona  :kiss3

Parerea mea este ca ar trebui mutata la masaj sau salon de masaj... Sa nu se mai creeze confuzii...
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor :) :girly Dupa cum am promis, iata cum veti fi primiti in discreta si intima mea locatie:

- cafeluta sau un suc rece in functie de preferinte

- frech kiss

- girlfriend experience

- dush impreuna

- pregatirea corporala prin masaj de relaxare pe masa speciala de masaj (dupa cum puteti observa in poze), cu ulei, crema sau ulei cald

- dupa ce ne-am pregatit ne mutam in pat, unde ne bucuram de un body masaj nude, asezonat cu mangaieri si sarutari pe tot corpul

- accept si imi plac cunnilingus si mici alte fantezii care apar odata cu valul excitarii

- finalizarea prin tehnici speciale in pozitia 69 cu clavicula sau sanii sau la dush

- NU oral sau normal

- zona Mosilor

- 250 lei/h

Astept cu drag DOAR domnii care inteleg calitatea terapeutica pentru trup si minte a acestor servicii si abia astept sa ne bucuram impreuna de timpul nostru pentru rasfatz :)

PS: de asemeni, daca doriti sa veniti impreuna cu partenera, ma puteti contacta :)

 

Pupicei, Ramona :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da! Se pare că prin mutare în pat, poziția 69,finalizare și fantezii am crezut că se referă la oral și normal. Greșeala mea. Îmi cer scuze și Ramonei și membrilor. Mi-ar fi plăcut o vizită la ea dar nu pentru masaj.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...