Sari la conținut

0770573066 Ramona


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 12 ore, fut1986 a spus:

Nimeni nici o recenzie..cam subtire treaba pe la doamna

Sunt recenzii in primele pagini ale topicului....🤗😚

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 03.06.2021 la 8:43, ramona_masaj a spus:

Mă voi gândi la asta!!!!😉😉

Buna dimineața! Am analizat propunerea și într-adevăr ar trebui să premiez cumva domnii drăguți și fideli au ajutat la bunul mers al" carierei mele solo"!!!! Așadar in fiecare zi de luni a lunii iunie ,cine se va programa la ora 14 :00 va primi o ședință de masaj de o oră și jumătate la preț de o oră.Oferta este valabilă doar pentru domnii care m-au vizitat deja 😍😍😍( măcar o dată) Vă aștept cu drag între orele 10 și 18 🥰😍😘😍

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 08.06.2021 la 8:08, ramona_masaj a spus:

Buna dimineața! Va aștept cu drag la o ședință de terapie cu masaj și răsfăț in cădiță cu spuma 😘😘😘😘 Astăzi între orele 10 și 18 🥰😍😘

😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 09.06.2021 la 11:54, derwall a spus:

Buna ziua Ramona,

Vad ca ai tot program exclusivist....

Nici o prelungire , sau eventual un 09:00 ? Unii sunt mai...matinali...☺🤗😋

Neatza !! Sigur!! Cu o programare prealabila chiar și 8 .Și eu sunt foarte matinală 😘😘😘 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am să incerc sa va explic puțin de ce este programul meu "exclusivist" așa cum a spus derwall mai sus și de ce nu sunt multe recenzii  așa cum a constatat altcineva tot mai sus.              In primul rand  nu suport vânzoleala pe ușă  și nu sunt de acord cu programari făcute una după alta, știu că sună ciudat, dar eu prefer să fac lucrurile puțin diferit , atât pentru mine cât și pentru vizitatorii mei dragi alaturi de care petrec timp frumos in liniște ,cu multă discreție și fără teama de a mă astepta cineva la ușă. Pentru a menține aceste standarde de discreție și igienă o ședință de masaj de o oră  necesita o jumătate de oră înainte pentru igienizarea casei , prosoapelor,a cearșafurilor  și restului de lucruri mărunte care fac diferența atunci când ajungeți în micul  apartament și un moment de respiro pentru mine și după ședință la fel .In concluzie o ședință de masaj de o oră mie îmi consuma două ore și nu reușesc să fac decat patru programari pe zi  ( promit că pe timpul verii să fac cinci) dar mai mult în nici un caz , pentru că asta ar conduce negreșit la suprasolicitare și nu as putea fi la fel de eficienta in munca mea . Lucrând cu drag și cu multă atenție la nevoile dumneavoastră am inceput " cariera mea solo " cu un mic portofoliu de clienți fideli care sa mărit destul de repede.Acesti oameni minunați au nevoie de relaxare și din  motive lesne de înțeles,de discreție ,motiv pentru care nu stau sa mi facă mie reclama pe forum.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

@Ramona, ai dreptate in cele P?prezentate mai sus.

Detaliile fac diferenta.

Da, stiu si alta maseuza ( nu erotic, nu body) care face maxim 3 masaje pe zi. Altfel isi epuizeaza energia fizica si psihica. Lucruri foarte reale si normale. Plus ca se protejeaza de energiile negative, nu primeste anumiti oameni indezirabili sub mai multe aspecte, etc.

Este bine ca ai cerc de clienti rezonabili. Si mai ales stabili, pe aceeasi lungime de und cu tine.☺🤗😋🏻👍🏻

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Buzeldorf
  • Oras:Buzeldorf
La 02.06.2021 la 8:20, ramona_masaj a spus:

Buna dimineața! Vă aștept cu masaj personalizat in funcție de nevoile dumneavoastră de moment.Sampania , lumânărele și muzică în surdină vor crea o atmosfera calda și intimă iar prețul ședințelor prelungite vor rămâne în descreștere 😉. Programari între orele 10 și 18 pe WhatsApp 🥰😍 

buna ziua,

se poate sa facem un deviz ptr masajul personalizat pe care-l doresc, respectiv:

- sa-mi oferiti un  masaj pe madular cu buzele dvs;

- sa va masez vaginul pe interior cu brebenelu'

- durata 60 min

- fara sampanie pt ca sofez, am facut rapelu` cu pfizer in 24 mai 

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...