Sari la conținut

0770573066 Ramona


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 ore, derwall a spus:

Am întrebat și eu persoane avizate și ceea ce descrii ar fi elemente de masaj tantric ( mișcările fine ), drenajul limfatic are alte tehnici. 😌🤗😋

Bună dimineața ! Pentru a nu fi confundată cu cață care nu știe să se oprească,nu voi comenta nimic. In plus, discuțiile contradictorii generează multă energie negativă,iar eu sunt deja pe modul weekend.Va pupăcesc,vă doresc un sfârșit de săptămână cât mai cald și vă aștept cu drag la terapie cu răsfăț, mângâieri și șampanie 🥂

Link spre comentariu
Vizitator cristi2123
Reputație: 0
Acum 12 ore, iancujianu85 a spus:

Bună, tot citesc aici la tine(sincer nu pagina cu pagina), dar nu vad nici o recenzie, sunt fan masaj, vreau sa vin la tine, dar nu vad nimic, mai alt topic? Zi buna

La banii astia cine crezi ca se duce,d-asta nu sunt recenzii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 20.09.2022 la 9:22, ramona_masaj a spus:

Bună dimineața dragii mei! Săptămâna aceasta va aștept cu drag între orele 10 17 , până vineri și sâmbătă sâmbătă între orele 10 15,cu programări din timp pe WhatsApp.Va pupăcesc și vă doresc o săptămână minunată.

🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

Am beneficiat de masajul doamnei, luat  legătura pe whatsapp, curățenie exemplară, servit cu cafea, conversația fiind foarte plăcută, făcut duș apoi masajul cu ulei din belșug ceea ce mie mi-a plăcut, la șfârșit finalizarea mea fiind foarte intensă.  300 lei plătiți la sfârșit, nu m-am simțit grăbit nici o clipă.

Mulțumesc!

Link spre comentariu

Astazi am fost in vizita la Ramona! Cum deja probabil toata lumea stie locatia este intr-o garsoniera pe strada Calusei. Singurul minus al locatiei este lipsa locurilor de parcare. M am invartit 20 de min sa gasesc un loc. In rest de nota 10, Bloc nou curat aerisit. Ca si curatenie rar am vazut un loc atat de curat. Prosoapele sunt fie de bumbac fie de hartie, ce prefera fiecare, cel de bumbac era perfect apretat si mirosea a balsam. Papucii impecabili. Albi ca laptele, Baia stralucea, In fine sa trecem mai departe ca am impresia ca descriu o farmacie. Ramona este o persoana f agreabila. Ca aspect este ca in fotografii poate putin mai plinuta. Dar mie mi a placut asta. Pielea este extrem de fina si miroase a parfum. Ca si aspect totul e o chestiune de gust si nu poti da nota. Masajul de relaxare a fost bun , se putea si mai bun dar cine e perfect ? :). Ca nota un 8+. Masajul erotic e si el ce trebuie dar fie pt ca eram pt prima data fie asa il face mi s a parut un pic brutal . Ca si nota 8. Mie personal imi place mai soft. Poate ca la o a doua vizita vom avea o chimie mai buna. Punctul ei forte este cu siguranta comunicarea. Per total te ajuta sa te destinzi si asta e scopul principal pt care merg la masaj.  Nu m am simtit deloc grabit poate doar ca la un moment dat parea usor absenta; dar a fost pt putin timp si eram deja pregatit sa merg la dus. O experienta ok care poate fi cu siguranta imbunatatita. Ca si tarif o ora si 40 de min (400 ron) . Scump sau ieftin asta iar o percepe fiecare cum vrea sau cum poate.

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...