Sari la conținut

Adelina 0731164698


Postări Recomandate

  • Oras:Blegesti
  • Oras:Blegesti

Buna! Scuze!!! Nici eu nu știu prea multe, nu ma învățat nimeni și am pus și eu ce mai vedeam la fete pe forum. Sunt noua in domeniu și nu prea ma descurc.

Consider ca cea mai buna varianta sunt tarifele (100/30min 200/60min) pentru început pana am sa prind și eu mai multă experiența. Scuze încă o data pentru deruta și va aștept cu drag!!

  :fish12  :sado  

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:fish12 :sado

 

😂😂😂

 

Gogule, nu mai contează acum, cine a decis micșorarea prețului.

 

E o mișcare bună, din punct de vedere Managerial, vezi că nu merge treaba treaba, scazi prețul.

E bine gândită schema.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!

 

Am ajuns de curand la domnisoara....

 

In urma discount-urilor am zis sa fac o vizita sa vad despre ce e vorba. Fata incearca sa fie bine....dar ceva nu iese. 

Cred ca a ales bine ca a scazut la 100 si 200. 

Nu sunt fan anal si nu am incercat....

Socializeaza, vorbeste....intreaba... incearca sa socializeze. 

Note:

se uda natural : 8,50 - 

oral - n/a

anal-n/a

 

La pretul actual e de incercat...eu mai fac o tragere si vin cu impresii.

Am fost pe graba si e cam greu sa notez....asadar revin cu o completare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nr de tel pt whatsapp ?:d ms 😘

1. E in titlul anuntului

 

2. Am fost zilele trecute la Adelina, simpatica, destul de vesela, dar poate putin debusolata ca doar ce a ajuns in bucuresti

 

Note

Garsoniera: 10 - curat, modern. Patul cam scartaia, dar are o canapea care merge perfect dupa ce o intinzi

Locatia: 10 - langa dristor, locuri de parcare o gramada, metrou aproape, muzica in lift..ceea ce mi s.a parut tare

Aspect: 9 - simpatica la fata, fund bombat si destul de carnos, sani numai buni sa dai intre ei

Oral: 9 - umed, incercari de deep, fara atentie la sateliti, dar bun

NP: 8 - am ajuns seara tarziu, ultimul dupa o zi lunga de ambele parti. Din pacate nu a vrut deasupra, dar am recuperat pe alte parti cat m.au tinut bateriile, destul de stramta savarina

Ap/cof/cim nu am incercat inca, eu unul sigur revin si poate mai devreme

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost și eu recent, și pentru că fata m-a rugat, scriu și despre experiența mea cu ea.

 

E vis-a-vis de blocurile lungi de garsoniere de la gură de metrou Dristor 2. Arată bine, curat, liniștit. Cu locurile de parcare... Meh, în funcție de când ajungi acolo. Prosop ok, baia cu gel, foarte bine.

 

Fata este tânără, se vede imediat corpul de 19 ani. Sâni și fund foarte ferm. Dar în același timp începătoare și asta se vede în acțiunea cu ea.

 

Spune că face anal și fiind "în funcție de dimensiune" evident că "nu se poate". Și locul oare destul de neinițiat așa că asta e.

 

Oral este ok. Depune efort însă se vede lipsa de experiență. Totuși e o fată tânără și frumoasă cooperantă și asta compensează lipsa de măiestrie și graba pe care o are să pună balonul să treacă la normal.

 

Aici te întâmpină cu "nu pot să stau deasupra". Pozițiile încercate nu prea erau stimulative, dar totuși, corpul ăsta fresh și FK (da, face, e bine) trag balanța pe plus. A sugerat să ne mutăm pe canapea pentru capră și s-a schimbat situația, ceva contre, gâfâiala (stătea destul de neimpresionată până atunci). E clar punctul forte la normal.

 

Am cerut apoi să terminăm cu COF și a rezolvat cazul. Din nou, începătoare...

 

În concluzie e pe plus, o recomand, arăta bine la chip și corp și cred că va evolua bine odată cu practica.

 

Am să mai trec pe la ea.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o azi pe domnisoara, per total o experienta faina :)

Locatia: 9 - langa gura de metrou dristor, vizavi de mega. Garsoniera arata super, singurul minus ar fi patul care chiar scartaie cum a mai spus un coleg mai sus.
Aspect: 8.5 - 9 (depinde de gusturi) - fata arata super, forme bune, carnea tare pe ea iar sanii numai buni de strans in palme

Igiena: 10 - nu am simtit nici un miros/gust dubios, all clean shaved

GFE: 9 - pare chiar deschisa la discutie, ai cu cine sa mai schimbi o gluma. FK bun.
ON: 8 - DT, nu foarte rapid - nu m-am simtit grabit in vreun fel, fara sateliti dar bun per total. La acest capitol mai are de prins experienta
NP: 8 - geme frumos, se uda natural, stramta fix cat sa fie ce trebuie, nu a comentat nimic la pozitii - dar a precizat din start ca nu poate deasupra si am respectat asta 

 

Eu o sa revin cat de curand
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am sunat domnisoara ieri pe la pranz, , Dupa ce am recapitulat preturile si serviciile, a ramas ca o sa ajung in 40 de min, cu rugamintea de a nu ma incurca pt ca traversez Bucurestiul pe canicula . Cand am ajuns in zona ( la ora convenita ), am sunat-o din nou, anuntand-o ca parchez si ajung ,ea mi-a mai dat niste detalii despre bloc spunand ca ma asteapta,  In scurt timp am ajuns in fata scarii, sa-mi dea interfonul, si desigur, cum va inchipuiti...nu mi-a mai raspuns !  Am mai sunat de cateva ori,  acelasi rezultat.   Clasicul primul venit, primul servit  ( si nu trebuia sa astepte decat un minut sau doua). !!!  De ce mai zice ca face programari ?! O tepara si o nesimtita,  ma astept acum la o recenzie la superlativ din partea pupincuristilor in care sa se spuna ce fata serioasa si  punctuala este !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...