Sari la conținut

Mona blonda botoxata 0724888435


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

La gherla asta am fost acum vreo 2 ani, la A1, am sters imediat numarul de telefon si nu am mai putut recenza. M-am intalnit cu un uscat inalt la 180cm plin de tatuaje pe maini si cand am ajuns si cand am plecat. Cand am ajuns cobora scarile si a incercat sa ma masoare, dar cum eu am o privire mai turbata... 

Pozele 1 si 3 sunt reale, e bunoaca, are cam 172cm, carne tare, tate masi putin lasate dar foarte frumoase si tari, pasarica frumoasa. 

Daca nu vreti sa aruncati banii de pomana...a inceput cu oral foarte foarte slab dupa am trecut la normal, cand am inceput sa dau mai tare sa zis ca o doare, daca o apucam de tate o durea, 0gfe. Daca e sa ii dai note ajunge cu indulgenta la nota 3. 

Pacat, la cum arata ar fi facut bani frumosi daca ar fi lasat arfele. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!
5 hours ago, gustmon said:

E bun si catelusul max la ceva...doar sa latre🐶 mult , prost si fara rost😂😂

Max ți-a explicat că forumul ține evidența postărilor, dar nu ți-a spus tot, al dreaq...

Forumul are și senzor care detectează lăbarii atârnători și îi elimină. Cât timp ai cont, dar nu scrii nimic, ești în siguranță. Cum începi să semnalizezi... o iei.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 6 ore, mihaiviteazul007 a spus:

Pacat, la cum arata ar fi facut bani frumosi daca ar fi lasat arfele. 

Nu merita ajutati toti labagii, dupa ce ca n-au nici o contributie mai si latra aiurea pe aici ....

  • Like 2

 

Link spre comentariu
  • Oras:Centru
  • Oras:Centru

Uraa de cand ma chinuiam sa-i gasesc topicul "Evei" ca sa povestesc patania mea.

 

Locatia unul dintre A-uri, am urcat, ma astepta cu usa deschisa, intru in casa, la care domnisoara a inceput cu scandal ca tu sigur ai P*** mare si nu intru cu tine; tu intrii cu colega. "Stai mai asa sa vorbim" ii zic; la care ea iese in p**** goala cu un capou pe ea pe scara blocului si incepe sa tipe ca sa ies din casa ei ca nu-i comand eu cu cine sa intre si cu cine nu. Oameni pe scara, tot tacamul

 

Hoo ma nebuno.

 

Deci ca si Atitudine din partea mea are sub 0. Ca si aspect, o iapa obosita trasa de ea pe toate partile/ Servicii doar colegii care au ajuns pana acolo pot sa detalieze   GFE ce-i ala?!

 

Vi-o recomand cu drag la de EVITAT

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

@mihaiviteazul007 si @arde1, multumesc colegii! Ce vazusem anuntul ăsteia pe publi și am zis "bai! Ce descriere, i-a să o sun eu maine sa ma duc la ea!" :)))))

Si acum descrierea, ca sa si ramana pe aici, in caz ca nu o știați: 

"Descriere: blonda botoxata cu forme ...accept aproape orice... sociabilă și drăguța ... îmi selectez clienții"
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...