Sari la conținut

EMMA 0733618753


Postări Recomandate

Azi am vizitat-o pe Emma și pot spune că mi-a făcut plăcere întâlnirea cu ea. Am luat legatura cu ea pe whatsapp și am stabilit o programare pentru astăzi. Ajuns la locație foarte ușor, îmi deschide ușa o fată drăguță, miniona, pe tocuri. Am schimbat câteva vorbe cu ea și m-a condus în dormitor unde a început cu ON foarte bun și apoi câteva poziții. Mi-a plăcut că se implică și știe să se facă plăcută. De obicei, prefer circuitului închis al studendei însă azi am decis să experimentez și altceva și nu îmi pare rău că am facut-o. 250 de lei pentru o oră.

 

În concluzie, fata merită. De revenit.

Salut confrate futacios! Poti sa ma luminezi si pe mine cum reusesti sa intri in gratiile studentei? Imi poti scrie in privat. Multam Fain!

Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun

Buna. Spune mi mie te rog de ce mi ai zis ca nu poti intra in gratiile mele. Ai fost la mine? Nu ti a placut? Poti da mai multe detalii. Asa o sa stiu si eu unde nu fac bine si imi voi revizui comportamentul si serviciile. Multumesc frumos!

Link spre comentariu

Salut confrate futacios! Poti sa ma luminezi si pe mine cum reusesti sa intri in gratiile studentei? Imi poti scrie in privat. Multam Fain!

Nu ai cum sa intri in gratiile nimanui daca esti atat de prost incat nu realizezi ca nu iti poate scrie nimeni in privat, pentru ca nivelul contului tau nu iti permite mesageria privata.  :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

o fata minunata , am intalnit.o in alt oras , compania ei este mirifica si o astept sa revina pe meleagurile mele .Te pup piticule ......sa ai grija de tine

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...