Sari la conținut

EMMA 0733618753


Postări Recomandate

„asa” cum ? Epilată ? Cred că oricărei femei de oricare vârstă îi stă bine epilată. dacă la asta te refereai..

. Nu era vorba despre asta. Emma îmi da mie replica căci i am spus că îi stă mai bine în negru cum am văzut o eu iar ea postase o poza în rosu. Smechera și isteață cum ea atunci ne a arătat pizda, fără desuuri nici roșii nici negre. E miștocara rău și de aceea îmi și place mult de ea. Nu te plictisești dând din cur știe să te excite și cu vorba nu numai cu gura și cu pizda.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

. Nu era vorba despre asta. Emma îmi da mie replica căci i am spus că îi stă mai bine în negru cum am văzut o eu iar ea postase o poza în rosu. Smechera și isteață cum ea atunci ne a arătat pizda, fără desuuri nici roșii nici negre. E miștocara rău și de aceea îmi și place mult de ea. Nu te plictisești dând din cur știe să te excite și cu vorba nu numai cu gura și cu pizda.

Cred ca a vrut sa zică, ca a Belit-o!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun

Începător tu ai o problema personală cu mine sau esti prea odihnit? Nu poate posta nimeni pe topicul meu ca esti prezent si tu. Imi esti atat de antipatic doar cand iti vad numele imi creste tensiunea. Cumpărați o viata si lasa ma in pace! Nu prea vad recenzii de la tine doar comentarii de cacat. Mai si fute, băiatul meu ca Asta e site de curve nu de socializare.

Haide pa!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

ÃŽncepător tu ai o problema personală cu mine sau esti prea odihnit? Nu poate posta nimeni pe topicul meu ca esti prezent si tu. Imi esti atat de antipatic doar cand iti vad numele imi creste tensiunea. Cumpărați o viata si lasa ma in pace! Nu prea vad recenzii de la tine doar comentarii de cacat. Mai si fute, băiatul meu ca Asta e site de curve nu de socializare.

Haide pa!

Bine punctat draga Emma fiecare cu gusturile lui

O zi buna darling 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

ÃŽncepător tu ai o problema personală cu mine sau esti prea odihnit? Nu poate posta nimeni pe topicul meu ca esti prezent si tu. Imi esti atat de antipatic doar cand iti vad numele imi creste tensiunea. Cumpărați o viata si lasa ma in pace! Nu prea vad recenzii de la tine doar comentarii de cacat. Mai si fute, băiatul meu ca Asta e site de curve nu de socializare.

Haide pa!

Ce-ar mai suge el tatele alea frumoase,dar i-o fi rușine...

Sincer, e de vizitat dra "stai singură ".

Dar, e părerea mea.🙂

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...