Sari la conținut

EMMA 0733618753


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Eu sunt adeptul sanilor mai maricei...asa sunt eu :innocent

 

Dar totusi eu cred ca daca agati un palton de un sfarc de-al lui Emma....nu cade !!! :clapp :crazylove

 

Bună asta 😀😀😀

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu sunt adeptul sanilor mai maricei...asa sunt eu :innocent

 

Dar totusi eu cred ca daca agati un palton de un sfarc de-al lui Emma....nu cade !!! :clapp :crazylove

 

Bună asta 😀😀😀

. Și eu cred la fel și are niște sfarcuri mari cum la puține femei am văzut. Ii sugi cu placere maximă
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

...mereu senzuala si provocatoare , abia astept sa te reintalnesc si sa ne facem de cap ....te puup dulce pisicuta😘🤗

  • Like 2
Link spre comentariu

Începător tu ai o problema personală cu mine sau esti prea odihnit? Nu poate posta nimeni pe topicul meu ca esti prezent si tu. Imi esti atat de antipatic doar cand iti vad numele imi creste tensiunea. Cumpărați o viata si lasa ma in pace! Nu prea vad recenzii de la tine doar comentarii de cacat. Mai si fute, băiatul meu ca Asta e site de curve nu de socializare.

Haide pa!

Draga mea, nici una, nici alta. Dacă eram odihnit, eram departe, iar cu tine nu am nimic. Poate tu ai cu mine ceva. Îmi cer scuze dacă am deranjat prin prezența mea.

- Nu sunt doctor să-ți spun cum să-ți scazi tensiunea.

- De vândut nu vine nimeni, că o cumpăram.

- Nu vezi recenzii pentru că 1. poate nu te uiți, iar 2, cum am mai spus, nu-mi place să las din 2 motive:

1. Îmi sare/va sării lumea în cap și în va da cu tot ce va apuca: bâte/pietre, etc.

și 2. Dacă acea persoană nu-mi spune eu de ce să fac ? Poate nu vrea, nu ?

Eu nu fac genul din astea... copilărisme.. gen dă-mi număru lu cutare sau să bârfesc pe cutare fără acord. Mi se pare de prost gust și țărănism, dar deh.. tu poate așa ești și ți se pare normal.

- Bine că lași tu comentarii bune cu „disponibilă” și „vă pup” falsisme din astea

- Și ultima chestie.. , aș fute dacă aș avea ce (și nu picioare-n gard)

Iar după atitudinea pe care o ai, se pare că tu ești aia nefutută, nu eu :wink2 .

Și ca să-ți răspund în termenii tăi: te-am pupat :138x

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Începător tu ai o problema personală cu mine sau esti prea odihnit? Nu poate posta nimeni pe topicul meu ca esti prezent si tu. Imi esti atat de antipatic doar cand iti vad numele imi creste tensiunea. Cumpărați o viata si lasa ma in pace! Nu prea vad recenzii de la tine doar comentarii de cacat. Mai si fute, băiatul meu ca Asta e site de curve nu de socializare.

Haide pa!

Eu ți am zis că nu este bine să intri în controverse cu nimeni. Toate răspunsurile tale de pana acum mi au plăcut. Ăsta nu îmi place. Noroc ca nu contează pe lângă cât de bine arăți, cum prestezi și cât de plăcută ești ca prezenta. Te pup "soft" cum îți place ție și unde îți place.
  • Like 1
Link spre comentariu

Începător tu ai o problema personală cu mine sau esti prea odihnit? Nu poate posta nimeni pe topicul meu ca esti prezent si tu. Imi esti atat de antipatic doar cand iti vad numele imi creste tensiunea. Cumpărați o viata si lasa ma in pace! Nu prea vad recenzii de la tine doar comentarii de cacat. Mai si fute, băiatul meu ca Asta e site de curve nu de socializare.

Haide pa!

Bine punctat draga Emma fiecare cu gusturile lui

O zi buna darling

 

Cam trist că copiezi același lucru pe care l-a spus cineva. Nu mai intru în detalii

Ce-ar mai suge el tatele alea frumoase,dar i-o fi rușine...

Sincer, e de vizitat dra "stai singură ".

Dar, e părerea mea.

 

„frumoase” ? Glumești, nu ? Fix tipul ăsta le avea cea mai urâtă fată din clasă.. și mi s-a făcut scârbă când am văzut.. mai e una de zici că sunt ugere de porc, byaale sau ceva de genul, și nu doar eu am spus asta.

Nu cred că aș suge... nu mă compara cu tine, mie-mi plac țâțele adevărate nu ugerele de porc.

Dacă mă duc la o țigancă din Rahova, tot așa le are.

 

Incepator vezi de drumul tau eu nu ma bag in seama cu tine comenteaza la alte comuri. Si da sani sant wow.

Văd, văd, de-aia m-ai menționat.

 

Mishto scule!!!

 

Eu cred că n-ați văzut femei la viața voastră sau sâni dacă ăștia credeți că-s mișto. Sauu lingăi

Eu ți am zis că nu este bine să intri în controverse cu nimeni. Toate răspunsurile tale de pana acum mi au plăcut. Ăsta nu îmi place. Noroc ca nu contează pe lângă cât de bine arăți, cum prestezi și cât de plăcută ești ca prezenta. Te pup "soft" cum îți place ție și unde îți place.

Așa mai face ea și mulți alții. Răspunde la ce nu i se adresează, iar când se vorbește special ei, nu mai răspunde.

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun

Noroc cu ninfomanele ca mai vezi si tu tate. La ce pizda mea stai pe topicul meu daca nu iti place. Hai la revedere ca nu imi stric ziua cu un trol obosit ca tine. O vorba mare din popor: Mars la laba de pe topicul meu. Cius:)

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Acum ca ti-ai spus parerea si noi o stim cred ca discutia se poate incheia.Fiecare cu gusturile lui.Cui ii plac tatele Emmei treaba lui,cui nu ii plac,la fel.Vezi tu dragul meu,taranul roman,mare filozof la viata lui spune"nu-i frumos ce-i place lumii,e frumos ce-mi place mie".Acum ca sa nu cumva sa ma crezi rustic,iti voi aminti si dictonul latin"de gustibus et de coloribus non diputandum"(sau pe limba noastra -despre gusturi si culori nu ne contrazicem).Considerand mica noastra disputa pe tema tatelor Emmei incheiata,iti urez sa ai parte numai de tatele care iti plac tie si sa ne lasi si pe noi sa ne bucuram de cele care ne plac noua,de porc,de vaca,de capra,de oaie sau de ce animal s-o mai gasi.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...