Sari la conținut

EMMA 0733618753


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am revizitat-o pe Emma, daca tot a ajuns la noi. Ii promisesem că nu o ratez,daca vine...a zis ca ma mușcă 🙄.

M a așteptat într-o rochiță...cum am ajuns, direct o ventuza pe buze și o muscatura de ureche 😑.

M a servit cu o cola, etc...igienizare la duș amândoi...si am ajuns în camera de joaca. 

ON bun, cum face ea...I am zis sa nu muște de acolo, nebună, ca o sa țipe copiii 🙄...

Ea deasupra, eu deasupra,  pupaturi, mușcături...ea de urechi, de corp,  eu de sfarcuri, de unde am apucat, apoi capră,  palmuta la cur, ca,na...dupa atâtea mușcături,  măcar atât sa ma înjure și ea...dar, plm...tipa da-i ...ma futi sau ce faci? Da i tare, ca nu dai în sor-ta...terminat, ras, iar pupaturi, etc...duș pt ca,na...

Ce sa zic? Bine ai revenit,  nebuno...o sa vin sa ma vindeci 😂😂😂

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
Acum 4 ore, marcusaureli a spus:

Am revizitat-o pe Emma, daca tot a ajuns la noi. Ii promisesem că nu o ratez,daca vine...a zis ca ma mușcă 🙄.

M a așteptat într-o rochiță...cum am ajuns, direct o ventuza pe buze și o muscatura de ureche 😑.

M a servit cu o cola, etc...igienizare la duș amândoi...si am ajuns în camera de joaca. 

ON bun, cum face ea...I am zis sa nu muște de acolo, nebună, ca o sa țipe copiii 🙄...

Ea deasupra, eu deasupra,  pupaturi, mușcături...ea de urechi, de corp,  eu de sfarcuri, de unde am apucat, apoi capră,  palmuta la cur, ca,na...dupa atâtea mușcături,  măcar atât sa ma înjure și ea...dar, plm...tipa da-i ...ma futi sau ce faci? Da i tare, ca nu dai în sor-ta...terminat, ras, iar pupaturi, etc...duș pt ca,na...

Ce sa zic? Bine ai revenit,  nebuno...o sa vin sa ma vindeci 😂😂😂

Adevărul este că pe Emma asta o caracterizează și tocmai asta mă atrage la ea.. Gramul acela de nebunie și partea puțin rebelă iar în pat.. Nebunie totală 😉   Ca să nu mai spun ce atacuri am avut cu ea pe forum cu o seară înainte de a n-e cunoaște ..ca apoi să îi fac câte două vizite la rand 

Îți mai amintești prăpădito? 😁

 

  • Like 4
  • Haha 3
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator cristii94
Reputație: 0

Te pup bombonica😘😘😘,in seara asta ai fost genială,îți mulțumesc pentru toate clipele împreună cu tn.Nu știu cum nu ma pot satura de tine,îmi vine mereu sa te mănânc ca ești așa de lipicioasă,drăguță si oricând te văd mă rup de realitate și am cel mai mare zâmbet pe buze de nu știu cum nu provoci dependență, de fapt greșesc aici după cum spuneam,nu mă satur de tine.nu mai are rost sa detaliez mai mult din dormitor dar va spun sincer ca am mereu experiente de neuitat cu Emma.

Încă o dată,mulți pupici, Emma😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...