Sari la conținut

EMMA 0733618753


Postări Recomandate

Azi am revizitat-o pe Emma și pot spune că are aceleași servicii ireproșabile. Pentru cei ce nu o cunosc, e o fată drăguță, miniona, cu o atitudine super. Am mai facut recenzie așa că nu o mai laud deși poate ar merita asta. De revenit.

  • Like 2
Link spre comentariu

.Ti am si raspuns, dar ai mesageria plina. O zi bună!

Nu mi-ai răspuns în privat că nu am primit nimic. Dar de ce e musai să începi altă conversație dacă avem deja începută una ? M-am mai apucat și aiurea să șterg din conversații crezând că chiar nu poți

Uite aici link cu conversația unde îmi poți scrie:

https://nimfomane.com/forum/index.php?app=members&module=messaging&section=view&do=showConversation&topicID=194381

 

Link spre comentariu

Fiind cu treaba prin orașul vostru am făcut o vizita și eu mult lăudatei Ema, ce pot sa spun este ca punctul ei forte este comportamentul, corespunde în mare parte cu pozele, nu stau sa dau note ca nu sunt genul, important este ca m-am simțit bine, s-a 'plans' puțin ca am muncit-o cam mult, cap-coada o vizita reușită la o fata care își merita bănuții.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vom face si noi data viitoare când ne intalnim:)). Te pup

. Mulțumesc, abia aștept. Să ști că ești haioasă rău și o să mă indragostesc de tine căci îmi plac fetele care se fut bine, dar pe cele care sunt și deștepte și spirituale le ador.!!!!!!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...