Sari la conținut

Republica Dominicana Sara 0723741577 și Ruby 0733890914


Postări Recomandate

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Eu am vb azi cu ea pe wapp, pe la pranz si mi-a zis ca e libera de la ora 16 dar nu am putut merge eu la acea ora. Deci se pare ca merge si cu programare. Poate m-am descurcat eu mai bine cu spaniola 😀😀

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Eu am vb azi cu ea pe wapp, pe la pranz si mi-a zis ca e libera de la ora 16 dar nu am putut merge eu la acea ora. Deci se pare ca merge si cu programare. Poate m-am descurcat eu mai bine cu spaniola 😀😀

Eu vroiam pentru ora 18:00, dar zicea sa-i scriu cu ceva înainte ca posibil sa nu fie liberă, doar in cazul in care aveam foarte mare noroc; ceea ce in ultima vreme doar cu o singura persoana vad ca am( nu dau nume, se stie😊).

Plus de asta prefer foarte mult programările din timp, sa stiu o treaba sigura; la fel ca și ele și eu am timpul limitat, excepție fac foarte de putine ori și și at doar cu fete pe care le stiu și ma stiu, ms de intelegere.

Oricum dacă mai stau vreo perioada prin oras poate, doar poate o sa mai îmi încerc norocul.

In legătura cu spaniola nu-i stres, stiu toate limbile; prima a fost mai greaðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

grabeste-te si fa-l odata ca oricum altceva mai bun nu ai de facut

Dar tu altceva mai bun nu ai de făcut numai sa comentezi aiurea pe toate topicele?😈

După comm pe care le lasi semeni prea bine cu “ionica†aka “fetițaâ€ðŸ¤”; nu ești tu cumva?ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau, Brasov, Munich.
  • Oras:Buzau, Brasov, Munich.

grabeste-te si fa-l odata ca oricum altceva mai bun nu ai de facut 

Daca in loc de a parazita forumul, ai deschide si ochii, ai fi observat ca l-a deschis de cateva zile, si anume pentru domnisoara Katja. Spor la ciocane.

Link spre comentariu

Stie cineva daca a venit impreuna cu colega ei pentru ca daca as intra in colega ei as avea practic 4 latine bifate 😱

Ruby este perfecta pentru cei care au fantezii cu latine. Te fute de te indoaie .. poate la orice ora sa’i dea lectii de calarit la “perla” Sibiului. Cu sexul oral nu prea are ea nicio treaba dar in rest merita. Fundul ala bombat ii total si daca o prinzi in zi buna iti baga limba pana in gat. Totul cu muzica latina pe fundal si cu “dame papi” din gurita ei.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Am revizitat-o azi și pe Ruby .

Programare făcut pe Whatsapp

Ajuns in locație mi-a deschis colega ei , m-a condus in camera la Ruby 

Bai frate deci ce frumusețe poate fi latina asta , in afar de silicoanele puțin nereușite fata asta e superba , are o fata de zici ca doar ce a ieșit din Telenovele 

Trecut pe la dus și înapoi in camera de acțiune .

ON 9 ( un oral făcut soft , cu niște priviri din alea de trezește și morții , cu puțin Deep și lins pe bat )

NP 9.5( Superb , pe la spate când ii vezi bucile alea , când te pleznește de ele wai waiii , te săruta cu atâta patos de zici ca la văzut pe Jose Armando in LOT cum se înfige in el , cum te tine de gât și te satura cu buzele alea cărnoase nu știi cum sa o mai futi , și la misionar te trage in ea te imbratiseaza și îți șoptește dame papi și ceva oiii Rico . 🤣)

Atitudine 10 ( foarte primitoare , chiar dacă cel mai mult am discutat cu G Translate ,fata a fost sociabilă , serviabila .

Fata 9.5 ( fața e de 10++*, micutica cu talie subțire ,fundul de top și ăla , sânii sunt ceva mai … )

de când am intrat si pana am ieșit ma ținut in complimente :yummy la final mi-a scris pe GT ca soția mea ii foarte norocoasa 🙈

150/fin 

o experiența care nu merita ratat 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 6 minute, shadow0123 a spus:

Merg eu maine la colega daca mai ii in Arad

Ieri erau ambele , dar colega sincer părea cam mi no ra și nu prea in apele ei pe acolo . Plus ca pozele par sa o avantajeze grija mare sa nu pleci dezamăgit .

Bafta la munca 

Link spre comentariu
Acum 8 ore, axelov90 a spus:

Ieri erau ambele , dar colega sincer părea cam mi no ra și nu prea in apele ei pe acolo . Plus ca pozele par sa o avantajeze grija mare sa nu pleci dezamăgit .

Bafta la munca 

Multumesc pentru informatie. 

Link spre comentariu

Am apucat sa o vizitez pe Ruby, nu o ridic în slavi dar are ditamai bucile, bag pla eu nu am fost atât de norocos sa fut atât de mult ca mulți alți dar fata când se pune capră cu fața în oglinda ai o priveliște foarte plăcută, acuma nu va luați în totalitate după recenzia mea, eu am fost destul de mulțumit, am vb cu ea cei drept prin google translator, colega ei care zice ca ii sora ei mai mica ii cam nasoală 

Nu ma pricep prea mult la făcut recenzi dar eu voi merge data viitoare doar pentru fundul ala combi si sani aia făinuți, voi lua o ora doar pentru a testa mai multe cu ea, doar din curiozitate 😈

  • Like 2
Link spre comentariu

1 oră în urmă, totemsnow a spus:

Am apucat sa o vizitez pe Ruby, nu o ridic în slavi dar are ditamai bucile, bag pla eu nu am fost atât de norocos sa fut atât de mult ca mulți alți dar fata când se pune capră cu fața în oglinda ai o priveliște foarte plăcută, acuma nu va luați în totalitate după recenzia mea, eu am fost destul de mulțumit, am vb cu ea cei drept prin google translator, colega ei care zice ca ii sora ei mai mica ii cam nasoală 

Nu ma pricep prea mult la făcut recenzi dar eu voi merge data viitoare doar pentru fundul ala combi si sani aia făinuți, voi lua o ora doar pentru a testa mai multe cu ea, doar din curiozitate 😈

A apucat sa te calareasca? Sa vezi cum sare in pula .. inuman. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...